Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Plugin (nie wiem jak on się zwie) po zabiciu przeciwnika jeżeli posiada on granaty wpadają one i można je swobodnie zebrać, Niby błahostka ale zawsze coś.

 

@ mogę jeszcze postarać się o nowe rs-y bo jest ich na przekór może 3-4 czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na prof. dostaje sie scouta?

jest niby AWP co runda....

 

Wystarczy tylko wybrać z tych rsów Vernona i będzie git ale trzeba czekać bo Karol ma zapierdziel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje usunąć plugin lastmanbets , ponieważ buguje on HP, odradzanie się i kamizelkę. Już wyjaśniam. Np BlazE ostatnio miał 200hp, któregoś razu ktoś się odrodził bo zabiłem tę samą osobę 2x. Do rzeczy, jeżeli gracze obstawią na mnie więcej niż 16000$ to dostaje extra hp (+100 czyli razem 200hp) extra życie (odradzasz się) oraz kamizelkę. 

Mogę się mylić , ale warto to sprawdzić.

 

dowód na 200hp :

 

http://screenshooter.net/1499662/afksypg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to losowe dziala to na tej zasadzie

 

CT:1,2,3,4,5 -rsy (różne)

 

TT:1b,2b,3b,4b,5b

 

Wygrywa CT : LOSOWANIE 1 z (1,2,3,4,5)

Wygrywa TT : LOSOWANIE 1 z (1b,2b,3b,4b,5b)

 

 

- SŁYSZĄ JĄ 2 TEAMY TYLKO POPROSTU ZALEŻY JAKI TEAM WYGRA TAKA NUTA Z TAKIEJ PULI JEST GRANA

 

 

- JAK KTOŚ NIE SŁYSZY RSÓW BO TAK SIE ZDARZA. Można pobrać najnowszą aktualizacje : download.cs-classic.pl, nsy typu Pr0 i te inne zdarza się że nie słyszą na steamie raczej powinno być wszystko OK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje usunąć plugin lastmanbets , ponieważ buguje on HP, odradzanie się i kamizelkę. Już wyjaśniam. Np BlazE ostatnio miał 200hp, któregoś razu ktoś się odrodził bo zabiłem tę samą osobę 2x. Do rzeczy, jeżeli gracze obstawią na mnie więcej niż 16000$ to dostaje extra hp (+100 czyli razem 200hp) extra życie (odradzasz się) oraz kamizelkę. 

Mogę się mylić , ale warto to sprawdzić.

 

dowód na 200hp :

 

http://screenshooter.net/1499662/afksypg

Nie ładnie tak robić zdjęcia od tyłu bez wiedzy modela :/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze pięknie wyszedłeś :D

 

A co do tego niby buga (czy Bugu, nie wiem :D ) to w kodzie jest napisane, ze jeżeli ktoś na Ciebie postawi siano(nie wiem czy powyżej 16k $) to możesz wygrać 200hp, AP i to odrodzeniem. Ale nie na raz wszystko tylko chyba losowo .

 

Jeżeli ktoś jest przeciw temu to to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ja też nie wiem. Graczą działają normalnie, na steamie też działają. Co do ubrania wroga to jeśli dostanę ten plugin w .sma to mogę to naprawić a co do nagród w postaci HP mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie zawsze jakaś dodatkowa zabawa i szansa na bonus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności