Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, teraz tak proponuję dodać ZAKAZ FLESHY na snow_fg... VIP'ki na każdą rundę dostają zestaw granatów, rozpoczynamy rundę i lecą 4 mleka na papę i przez 15 sekund masz biało, drużyna rashuje bez szans na grę w 10 sekund koniec rundy... Jest sens? Nie wydaje mi się. Soot rozważ to bo gra traci sens, gdy dostaje się 4 mleka po czym cały team wbija się w Ciebie jak parówka w ketchup... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ile mogę co jak co to eiden7 ma racje to jest przewaga Vip-ów więc jeśli chcesz korzystać z tego udogodnienia to zapraszam do zakupu :P. Ale co do ostatecznej decyzji to się jeszcze zastanowię na razie czekam na opinie innych adminów/graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP'y będą za po dla nich to jest + 20 fragów przynajmniej te fleshe, ale inni zwykli gracze jak ja nie podzielają na pewno tego zdania :) Czekam na Twoją decyzję, tak jak mówiliśmy wczoraj na u@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje znieść automatycznego kicka po 1,5 min dla adminów, sytuacja wygląda np tak : obczajam kogos spory czas, kończy się runda, wychodzę na moment od kompa, wracam po chwili i kick. pisze to sprostowanie, aby ktoś nie zarzucił mi że " przeciez automatyczny kick dziala po 1,5 minuty na bank tyle nie siedzisz bez reakcji na kompie"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem nowy plugin odpowiedzialny za rs-y który opkazuje nazwy granych piosenek. Co do tego pluginu co zaproponował Luke to wgram go jeśli takowy znajdę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje wgrać coś takiego jak "przeproś" plugin ten polega na: ktoś napisze kurwa to przez 5-10 sekund musi napisac na say'u przepraszam bo inaczej dostanie kicka http://amxx.pl/topic/3655-przepros/ ...... lub

http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/888-plugin_maskujacy_przeklenstwa.html <-- maskuje przekleństwa tzn. ktoś napisze kurwa to nie wyświetla tego wyrazu tylko np. ******CENZURA******** lub nasze slowo jakie dopiszemy w pliku ....

 

tym o to sposobem można uniknąć banowania za kulturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzura, nie kickowanie. Bo jakby każdy miał tak pisać, to co rundę na 22 osoby 15 pisałoby "przepraszam"... Nie potrzebny SPAM na say, który musi być czytelny, żeby np. widzieć non stop u@ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jutro wgram ten plugin maskujący przekleństwa. Dodałem także od siebie plugin na przerzucanie paki do najbliższej osoby jeśli posiadacz jej jest afk na respie. Zaoszczędzi to czas dla drużyny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin o przekleństwa nie wiem po co . . Albo ktoś ma kulturę albo jej nie ma. . Po to są kicki i bany aby egzekwować. . Mnie będzie drażnić jak co chwile na say będzie Cenzura. . Bo zobaczycie ze gracze nie będą się hamować. Co do ciągłych banów to nie przesadzajmy aby dostać to trzeba sobie zasłużyć porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie moze byc nawet za przeklenstwo na sayu kick odrazu bo tak jak powiedzial Luke albo ktos ma kulture albo nie. rozumiem ze czasami ktos sie wku*wi bo tez tak mam ale to chyba moze klnac sobie pod nosem a nie na pokaz na sayu zeby wszyscy widzieli jak to on nie umie przeklinac ;s 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze cenzura to najbardziej idiotyczny plugin z możliwych, na wspomnianym Cod350 działa tak z dupy, że aż szkoda się wypowiadać.

Nie będę nawet liczył ile razy próbowałem napisać rashujemy lub inne przydatne w grze słowo, które zawiera w sobie słowo cenzurowane przez co cała wypowiedź idzie się.. kochać.

Od tego są admini by upominać lub karać graczy, którzy kultury nie mają i po to jest regulamin. 

Po drugie - plugin z paką to bardzo dobry pomysł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Możemy zrobić tak wgram go na parę dni dla przetestowania a jesli bedzie przeszkadzał w grze lub bedzie za dużo spamu przez niego to go wywalę. Co wy na to ?

 

2) Chcę wgrać ten o to plugin http://amxx.pl/topic/97892-kontakt-do-adminow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł :) Jestem zdecydowanie ZA! 

 

Soot! Jak coś dalej mam problemy z tym internetem i mi ściąga po 1-2MB/s i mam lagi... Ojciec jest w trakcie ogarniania sytuacji z UPC i do niedzieli powinienem mieć sytuację w normie i wrócić normalnie do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pomiń cenzurę, chyba że znajdziesz plugin, który będzie potrafił rozróżnić słowo "h**j" od tego samego słowa w "rashuje" i podobne takie przypadki, inaczej to będzie po prostu uciążliwe. Z resztą admini sobie radzą z kulturą na serwerze, skarg nie ma z tego co widzę, a kiedy gram to rzadko się spotykam z bezkrólewiem na BF2 ostatnio.

Kontakty się przydadzą, ale pamiętaj, że nie wszyscy posiadają gg, więc musisz pomyśleć nad kilkom możliwościami informacji w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka aby dodać plugin który uniemożliwił by:

a) Kupowania Tarczy

b) Podnoszenia na małych mapach Auto Snajperki

Grałem dziś na serwie to co rundę jakiś koleś latał z tarcza na zwykłych mapach a na małych z autosnajperką co osobiscie mnie wkurzało bo tego z tarcza to prawie się zabić nie da a z snajperka to zanim się zorientujesz się gdzie on jest to już po tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zduniu co do tarczy to zastanowię się nad tym. A z  "Auto Snajperka" tak jak to napisałeś latanie na malych mapkach jest dozwolone (tylko na małych).

 

 

 

Plugin z kontaktami do adminów własnie dodałem, a co do tego pluginu z przekleństwami znalazłem bardzo fajny i pozbawiony problemow z odróżnieniem "hu..." od "rashuje"

 

Proszę o ocene i wypowiedzi na jego temat:

 

http://amxx.pl/topic/114914-kultura-ukaraj-przeklinaj%C4%85cych-graczy/

 

 

Ps: Ma on osobny plik w którym znajdują się wszystkie słowa za które powinna zostań nałożona kara.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności