Skocz do zawartości

Propozycje Rs-ów


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Rs-y beda zmieniane co tydzień lub dwa na naszym serwie to juz zależy od was.

 

Jesli macie propozycje piosenek ktore chcielibyście aby byly puszczane na koniec rundy to piszcie utwory tutaj , lub jesli macie gotowa liste 10 piosenek tez prosze o wystawienie w tym temacie. Jeżeli uzbieramy 10 piosenek ja spakuje to w paczke i podeśle Vernonowi on umie dobrze skracac piosenki tak aby nadawaly sie na rs-y.

 

Także czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soot chce być na czasie z top listą utworów, więc nie ma opcji, żeby było rzadziej, a tak poważnie to jeżeli macie chęci na tak częste zmiany, to na pewno wyjdą na dobre. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany rs, mogą być co tydzień bo i tak połowa wyłącza rs /roundsound bo bardziej sie chce skupić na grze :) no przynajmniej ja tak robie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie roundsound może być zmieniany co 2 tygodnie, byłoby idealnie moim zdaniem. Nie nudzi się, uwierzcie, a w ciągu ostatnich dni grałem sporo dziennie. Polecam jakieś Disco-Polo bo to jednak wpada w ucho ludziom ;) Sam postaram się zrobić jakiś pakiecik mały z roundsound'ami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iron man co miesiąc lub co sezon to jest za długo po 2 tygodniach będziesz juz słyszał od graczy ze pasuje zmienić rs-y bo te im zbrzydly. Także myślę ze co 2 tygodnie będzie ok , zmienie okres wstawiania rs-ow jeśli dużo osób będzie miało jakieś ale. A teraz prosze juz o konkretne posty z nazwami piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roundsound akurat teraz jest dobry, wybór powiedziałbym jak ulał ;) Jak robicie roundsoundy na następne 2 tygodnie, to pakujcie się w te klimaty! Szczerze mówiąc, można jeszcze zahaczyć o Disco-Polo troszkę bo to jest niemalże na każdym serwerze, jak nie patrząc, a to klasyka gatunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kostek Tak

 

Jesli ktoś ma jakies propozycje co do rs-ów na nasz serwer to proszę o dosyłanie linków nutek do piątku bo wtedy wgrywam nowe rs-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sie bawiłem w Rs'y, ale teraz niestety nie mogę bo nie mam dobrego sprzętu do wielu programów, dlatego wrzucam linki i minuty (w sekundach) w których miało by być przycięte . 



1. 

- 0.36-0:48


2.
- 1:21-1:33 


3. 
- 1:06-1:21


4. 
- 0:46-0:58


5. 
- 0:52-:1.03


6. 
0:10-0:21


7. 
0:52-1:05 


8. 
0:34-0:45


9. 
1:19-1:30 


10. 
2:52-3:03 


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności