Skocz do zawartości

MIÓÓÓÓÓÓD MALINA ahhhhhhhhhh co za występ!


siusiak2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak serio, to mnie to wgl. nie śmieszny. Widzicie że człowiek jest chory i jeszcze się z niego śmiejecie, jakbyście byli na jego miejscu, ciekawe czy było by wam tak wesoło ...

 

Tyle ode mnie 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKTYCZNIE BO ZOSTAŁ ZMUSZONY DO TEGO NAGRANIA I JEGO OPUBLIKOWANIE

chyba nikt, kto bierze swoją chorobę na poważnie nie wstawia tego typu/pokroju filmików ze swoim udziałem -gosciu wykorzystuje swoją "chorobę" dla sławy, a Wy łykacie jego zagrywki, że jest POSZKODOWANY, wystarczy ciut myśleć, żeby na takie coś wpaść

a, że za pajacowanie trzepie hajs to już inna sprawa -chyba Panno nie powiesz mi, że go siłą nagrali i wrzucili do internetu -wszystko jest za jego 100%ową i umyślną wiedzą jak i zgodą -bo sam te filmiki wstawia :)

TYLE ODE MNIE -dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy ty wgl. umiesz czytać ze zrozumieniem, bo raczej sądzę że nie. Chodzi mi tu o wypowiedz między innymi Młodego, pozwól że ci zacytuję. 

 

Jaki on ma ryjoch :OOOO

 No przepraszam, napisałam że jest chory i nie musicie lać z jego wyglądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy ty wgl. umiesz czytać ze zrozumieniem, bo raczej sądzę że nie. Chodzi mi tu o wypowiedz między innymi Młodego, pozwól że ci zacytuję. 

 

 No przepraszam, napisałam że jest chory i nie musicie lać z jego wyglądu...

Jezu spokojnie nie jestem na jego miejscu i się cieszę... Jak jest taki chory to po co wgl to wrzucają i po co daje się kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu spokojnie nie jestem na jego miejscu i się cieszę... Jak jest taki chory to po co wgl to wrzucają i po co daje się kręcić.

Hmmm... no nwm, bo może chce życ jak inni ? Próbuje cieszyć się życiem, nie zwracając uwagi na swój wygląd...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no nwm, bo może chce życ jak inni ? Próbuje cieszyć się życiem, nie zwracając uwagi na swój wygląd...

Nie patrze na swój wygląd bo teraz lekko przytyłem i inne. Cieszę się życiem takim jakim mam, teraz już taki "bogaty" nie jestem :) Żyje normalnie sam z matką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności