Skocz do zawartości

El Clasico


MGotze

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mój klub przegrał ,jestem smutny ,ale wina nie leży tylko na sędzim ,bo nie można zaprzeczyć ,że nie był najlepszym arbitrem zarówno dla obu drużyn . Najbardziej zawinili obrońcy w ogóle nie dawali rady , piłka od Messiego do Neymara (później kontrowersyjny karny) ,nie powinna przejść . Dodatkowo słaby mecz Ronaldo jak i Bale ,najlepiej prezentował się Benzema i Di Maria . Co do czerwonej kartki Ramos'a ,ja tam faulu nie widziałem ,ale nie będę się sprzeczał jak podyktował karnego sędzia to podyktował i już . Ramos jednak nie był najbardziej poszkodowany ,bo Benzema który rozegrał fantastyczny mecz musi zejść ,aby obrona była pełna ,całkowicie mnie to rozwaliło ,przynajmniej ja zmieniłbym Bale ,który nie grał tak samo mistrzowskiej piłki  . Aczkolwiek mecz był zaje^isty nie można powiedzieć ,że brakowało emocji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa karne wypaczyły spotkanie.
1. CR - poza polem karnym
2. Neymar - wiatr go przewrócił, podobnie jak z Cristiano. Tyle, że tutaj Real ucierpiał czerwienią.

Poza tym widziałem filmik na necie, że Sergio Busquets nadpnął na twarz Pepe, ale nie miałem czasu obejrzeć dokładnie. To w tym meczu było..? Jak tak to wiadomo.. co można powiedzieć o arbitrze spotkania.

Jak to w Grand Derbi - mecz dobry, poziom sędziowania tragiczny - jakby wynik miał być ustalony. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności