Skocz do zawartości

Podanie Pale Bongo


Pale Bongo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  #1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl

2. Nick:   Pale BonGo*[Z.Z.P.H.I.M] !


3. Imię:  Patryk


4. Wiek:  21


5. Znajomość Amx(0/10):  8/10


6. Mikrofon(Tak/Nie):  TAK


7. Składka(Tak/Nie): TAK


8. Czas spędzony na forum:  1 dzień 16 godzin 40 sekund + na servie jakieś 350 h +


9. Opisać siebie: Młody chłopak , lubiący piłkę nożną różnego rodzaju sporty , czasem pograć w cs-a pobyczyć się ze znajomymi , skoczyć czasem na jakieś piwko.


10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  dużo gram na codzie i czasem jak trzeba admina to go niema a ja jestem ciągle.


11. Linki do reklam:

 

Za reklamy zapłacę

 

12. Co zrobisz gdy:


 -Ktoś używa dopalaczy;  SSY -----> BAN
 -Gdy ktoś nadużywa micro;  Ostrzeżenie ----> pózniej ban na 5 do 30 min (zależy jak go nad używa)
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  ostrzeżenie , a pózniej ban


13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam

 

 

pozdrawiam Pale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na tak :) Zabranie mu mikrofonu pomogło dodatkowo Zmienił Swoje zachowanie o 360 stopni nie wiem czy dla admina nie wiadomo czy jak dostanie admina będzie cwaniak Jestem Na tak Daje Ci szanse Bongo Ale i tego nie ..... :) !  Dodatkowo gram duzo na innych nickach i Bongo nIe wie kiedy jestem kiedy nie  i widze ze sie zmienił :)

Jestem Na tak Na serwie jest mało adminow praktycznie tylko Ja Ebro nowy admin lala wbije jak ma czas A ja nie mam specjalnie czasu Dziewczyna nie pozwoli :( !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokie mniemanie masz o sobie coś widzę ^^

ogromne braki, w poprawnym składaniu zdań -które oślepiają purystów, bądź osoby z wrodzonym pedantyzmem -ponadto ostatnio wykazałeś się swoją dojrzałością, a raczej jej brakiem, stąd też mój głos:

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siusiak nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro w innym temacie (dokładnie była to skarga na nequ) napisałeś cytuję: "Jak ja się cieszę, że nie gram już na tym serwerze, który został zawalony żałosnymi namiastkami człowieka.", więc Twoja opinia nie powinna być wgl brana pod uwagę.

Co do podania - Tak, po raz drugi btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności