Skocz do zawartości

WTF ?!!!


MuRoWaNy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana

Oto wyciąg z konsoli

 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Laska | HardCore 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN  '
 
Wszystko byłoby ok i nie czepiałbym sie niczego czasem mam odpały i robie różne cuda więc czasami dostaje takie komentarze w stylu "offaj to" itp. itd. no ale tak już mam.
Bawi mnie jedno. Powód : [ ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' ]. Ale screenshootów nie mam przeszukałem cały folder z grą i zaręczam że nie mam żadnych screenów więc prosze o UB bez screenów
 
Nick: [__MURU__]
Server: 45000 k level COD MOD
Link do ssów:  NIE MA 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w oba linki które mi podałeś zrobiłem jak trzeba i nic

Widze dwie sytuacje 

Pierwsza : albo jakiś admin pomylił ip wypadło na moje i dostałem bana i ponadto jeszcze jak wejdziesz w link do amxbans tam masz jakis inny nick ja takiego nie mam z moim ip i z serwerem na który nigdy nie wchodziłem odkąd jestem w tej sieci serwerów gram tylko na cod mod 45001 k lvl

Druga : Zrobił mi bana byle jakiego z byle jakim serwerem i wgl i nie zrobił screenów bo nie przypominam sobie żeby mi wyskakiwało że robi mi ssy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad,kolega,rodzinka czy ty graliście i poszedł ban "Wstaw screeny na cs-classic.pl" 

Ban był wykonany 14.02.2014 czyli tamtego miesiąca a zgodnie z regulaminem od dostania bana masz 24h na wstawienie screenów. 

Czyli szybko mówiąc - Brak UB, natomiast jeżeli chcesz dostać UB zapraszam - http://forum.cs-classic.pl/topic/15682-szansa-dla-zbanowanych/#entry91466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności