Skocz do zawartości

Jak wrzucać SS'y?


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Wiele osób spamuje mi jak wrzucić ss'y , czas na PORADNIK!

 

UWAGA

"A więc tak jak masz Win 7 to poszukaj. Wejdz w folder moje dokumenty ( przeważnie nazwa konta) na pulpicie, daj organizuj -> opcje folderów i wyszukiwania -> widok -> i zaznacz pokaż ukryte pliki foldery i dyski. Teraz pojawi ci się folder AppData, wejdz tam i kliknij Local, nastepnie VirtualStore, potem program files, i tam będzie twoje archiwum valve, gdzie na 99% bedą twoje ssy." 


A więc gdy dostaniemy bana i musimy wstawic sreen'y robimy tak jak napiszę krok po kroku.

1.Wchodzimy w "mój komputer"-----> Dysk lokalny (C:)---> Program Files
2.Teraz zależy od tego czy mamy Steam czy NS.
a) NS
b)Steam

add.a
1. Wchodzimy w plik Counter-Strike 1.6 --->cstrike_polish (Tutaj ss'y ilosc ss'ow powinna wynosic 5)
2. Kopiujemy nasze screen'y na pulpit.

3. Następnie naciskamy prawy przycisk myszki i zamieniamy nasze screen'y w paczkę .rar
4. Następnie wrzucamy nasz plik pulpit.rar na http://www.zippyshare.com/
5. Jesteśmy w końcowym etapie. Robimy nowy temat w dziale Prosby o UnBana uzupełniamy go wzorem (temat "WZÓR PROŚBY O UB" i wrzucamy ten link do pobrania ss'ow.

Wzór do wstawiania ss'ów. http://forum.cs-classic.pl/topic/615-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bba-o-ub/

Czas na steam!

 

 

add.b

1. Wchodzimy w "mój komputer" -----> Szukasz folderu gdzie masz zainstalowanego Steam'a ----> steamapps ----> common ----> Half-Life ----> cstrike_polish i tutaj znajdują się nasze ss'y.

2. Kopiujemy nasze screen'y na pulpit.
3. Następnie naciskamy prawy przycisk myszki i zamieniamy nasze screen'y w paczke .rar
4. Następnie wrzucamy nasz plik pulpit.rar na http://www.zippyshare.com/
5. Jesteśmy w końcowym etapie. Robimy nowy temat w dziale Prosby o UnBana uzupełniamy go wzorem (temat "WZÓR PROŚBY O UB" i wrzucamy ten link do pobrania ss'ow.

 

 

 

PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM SS? CZYTAJ!

 

 

Witam. Wiele graczy NS ma problem ze znalezieniem SS'ów. Tam gdzie zwykle powinny być - nie ma ich.
Wyjaśnie Wam gdzie możesz znaleźć swoje ss'y, które zapisały się poprostu 
gdzie 
indziej.

1) Otwieramy "Windows Task Manager" (ctrl+shift+esc lub ctrl+alt+delete) następnie wybieramy Task Manager.

2) Wchodzimy w zakładkę "File>New Task(Run...)"

ss1.png 

3) W pole "Open" wpisujemy: %AppData% i klikamy Ok

ss2.png 

4) Powinien nam się teraz otworzyć folder "Roaming", cofamy się do folderu "Appdata".
106lm2o.png

 

Następnie wchodzimy w folder Local kolejno Virtual Store.
169lzjm.png

6) W tym folderze powinien znajdować się folder z nazwą waszego Cs'a (najprawdopodobniej będzie to Valve).
Wchodzimy w niego i szukamy teraz folderu cstrike, w którym znajdują się nasze SS'y.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności