Skocz do zawartości

3 rangi


Senrox

Rangi  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście Za?

    • Tak
      16
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła mi do głowy propozycja dotycząca 3 nowych rang

Są to:

Global Admin

Gamer

Uploader

 

Global Admin - Rangę otrzymuje osoba która posiada admina na przynajmniej 3 naszych serwerach. Myślę że to ułatwi kontakt graczom. W jego profilu będą podane serwery na jakich ma admina.

Gamer - Jest to pewnego rodzaju "redaktor". Osoba ta dodawała by nowości/informacje/ciekawostki dotyczące gry jaką się interesuje. Byłaby moderatorem odpowiedniego subforum. Oczywiście to forum zostanie poszerzone o kilka/naście gier które byście chcieli. Oczywiście ta osoba musi być aktywna w tym co miałaby robić. Gry jakie byście tam chcieli zgłaszajcie pod tym postem

Uploader - Osoba która dodawałaby pliki które można pobrać, przydatne dla sieci i do celi prywatnych, czyli np w dziale download, wszelkiego rodzaju mapy, paczki, pliki, modele, pliki psd/xcf w dziale grafika.

 

Co o tym myślicie

Wasze sugestie proszę dodawać pod postem(dotyczące tych rang)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można by dodać Global Admin'a :D choć nie trzeba ^^ 

 

Co do Gamer'a i Uploader'a tp myślę, że są niepotrzebne :) Lecz to tylko moje zdanie :D

 

 

 

Jestem za ;) najbardziej mi się podoba ten "Global Admin" ale myślę że lepsza nazwa by była "Multi Admin"

 

Multi Admin'a znajdziesz na wielu sieciach :D Po co robić tak jak inni mają ^ ^ Można zrobić coś co się będzie wyróżniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie popieram rozumowania Iron Man'a. Ludzie chętniej zaglądają tam gdzie mogą coś zdobyć jak przykładowe rangi. Tak samo na serwerach gramy na bf'ach czy cod'ach zamiast typowych tp, bo tam można coś zdobyć i przy okazji pograć - pochwalić się odznakami/poziomem. Dlatego zrobienie rang, które mogą nabyć osoby udzielające się na forum zawsze powoduje większe zainteresowanie.

Kiedy kiedyś grałem zawsze sprawdzało się zrobienie rang w zależności od postów, chociaż mi się to nie bardzo podobało. Więc takie rangi jak uploader lub gamer, a można by wymyślić kilka innych ciekawych może wprowadzić jakieś ożywienie dla osób, które nie posiadają administratora, moderatora, redaktora czy innych rang, które mają określone wymagania - dla niektórych niełatwe do spełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ranga Admin cs 1.6 i nie wiadomo na jakim serwie dany gracz ma admina i trzeba się pytać 'masz admina tam i tam..' a ranga multi czy global mogłaby pomóc w szybszym ogarnięciu gdzie kto ma admina. Według mnie można dodać po prostu parę rang admin ffa, admin bf2 itd.

Co do gamera i uploadera, to jestem za :)

gamer - ludzie interesują się różnymi innymi grami, a mało komu chce się szukać na tysiącu różnych stron odpowiednich informacji. A tak to przyciągnie większą uwagę, ponieważ wszystko będzie tu - na forum.

Uploader - hm.. Niby przydatne, ale dużo nie wniesie.. Dużo rzeczy już jest na forum, a z każdą nową trzeba będzie pisać do uploadera itp. itd. i też nie mamy pewności, że zawsze będzie wrzucać dane rzeczy(nieobecności z powodu chorób itd.) Myślę, że tutaj wystarczy po prostu nowy temat przez gracza do zatwierdzenia przez H@[czy nie ma jakichś wirusów w linku, czy w ogóle jest to potrzebne(dany plugin itd.)]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ku*wa, momencik :).
Kiedy proponowałem rangi, dotyczące podziału adminów na ich serwery (dobrze wiecie jak to wyglądało) powiedzieliście, że nie. Dlaczego, bo buźka dodał pierwszy post, że nienawidzi ludzi którzy robią coś, tylko dla rangi, oczywiście, że tacy ludzie nie są warci, ale no kurde. Dziwi mnie wasz tok rozumowania, idziecie za jednym, za tym kto ma wyższą rangę, dodajcie coś od siebie, postawcie się w takiej sytuacji która wam odpowiada, co z tego że dojdzie jedna ranga, jak będzie więcej zachodu niż to warte, jak najbardziej na nie :*. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dziwi twój tok rozumowania, - jak byś cały temat czytał a nie końcówkę postow to byś zrozumiał że nam nie chodzi o wyższość rangi czy jak ty tam to określasz, tylko pomoc"" dla graczy, są 3 strony ludzi z rangą admin cs, ale nie pokazuje jakiego serwa tak jak nie ma na serwie /kontakt z adminami prócz z H@ ale nie zawsze h@ / opiekun ma czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ku*wa, momencik :).

Kiedy proponowałem rangi, dotyczące podziału adminów na ich serwery (dobrze wiecie jak to wyglądało) powiedzieliście, że nie. Dlaczego, bo buźka dodał pierwszy post, że nienawidzi ludzi którzy robią coś, tylko dla rangi, oczywiście, że tacy ludzie nie są warci, ale no kurde. Dziwi mnie wasz tok rozumowania, idziecie za jednym, za tym kto ma wyższą rangę, dodajcie coś od siebie, postawcie się w takiej sytuacji która wam odpowiada, co z tego że dojdzie jedna ranga, jak będzie więcej zachodu niż to warte, jak najbardziej na nie :*. Pozdrawiam.

xD

Global Admin

Gamer

Uploader

 

Te rangi oprócz kolorku nic nie mają w sumie.

 

 

Co do pomysłu to zrobię, ale nie wiem kiedy. Mam dużo rzeczy do zrobienia (jak zawsze).

Każda wiadomość na PW w stylu "Kiedy to dodasz", "DOdasz to", itd skończy się blokadą PW i warnem. Jestem człowiekiem, wy też więc uszanujcie to. W tym miesiącu naprawdę czeka was wiele nowości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Takie małe sprostowanie.

Na 100% będzie ranga Global Admin, to mogę dodać, rani Gamer i Upload będą dla testu. Jeżeli się nie sprawią, usunę je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności