Skocz do zawartości

Dawcio


Diablox9

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Mlody


2.Nick admina/gracza który zawinił: Dawcio

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 20:46:32

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadek KozakZmC

6.Opis sytuacji: Ledwo co wchodzę na serwer gram jakieś 5 minut, nowa runda i mam surv, gram normalnie aż do momentu co zombie mnie zbloczyło trochę więc próbuje wyskoczyć jakoś z tej grupki zombie, i podbiegłem pod jakiś niski budynek żeby jakoś uciec... Wyśkoczyłem na górę postrzelałem jakieś 10 sek do zombie potem one też wyszedlo do góry i zacząłem zchodzić, i w tym momencie złapałem bana od dawcia ;) na 3h. Według mnie to jest głupota żeby za jakieś 15 sek dawać mi bana na 3h za kampe...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak Mlody dostał survivala na zombie mod wszedł na balkon i niby kampił ale po 10 sec z szedł i jak lecial to dostał bana na 3h za kampienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Tutaj macie jego bany jakie wlepia 3/4 graczy, odrazu bez upomnienia ;) 3h ...

Dawcio jak to czytasz to wytłumacz mi dlaczego dajesz praktycznie każdemu odrazu 3h ?

98kn5.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś regulamin w ogóle ZM?

 

2.1.1 Nie kampimy jako zombie, na survival, tak i survival nie może kampić. Zombie, jak i survival powinien być na otwartej przestrzeni (nie mogą stać na daszkach, podestach, murkach itp. .

 

 

3.2 Kampienie Zombi - Ban od 5 min do 3h - tak jak i surva

 

Ja zgadzam się tylko z tym, że ban powienien trwać krócej. Byłam wtedy również na serwerze, ale Dawcio mnie ubiegł .

Dałabym 5 minut jako pierwsze ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś regulamin w ogóle ZM?

 

2.1.1 Nie kampimy jako zombie, na survival, tak i survival nie może kampić. Zombie, jak i survival powinien być na otwartej przestrzeni (nie mogą stać na daszkach, podestach, murkach itp. .

 

 

3.2 Kampienie Zombi - Ban od 5 min do 3h - tak jak i surva

 

Ja zgadzam się tylko z tym, że ban powienien trwać krócej. Byłam wtedy również na serwerze, ale Dawcio mnie ubiegł .

Dałabym 5 minut jako pierwsze ostrzeżenie.

Spoko z banem się zgadzam, ale chodzi mi głównie o długość bana bo od razu 3h to przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że dobrze dawcio zrobił. dlaczego?

Ponieważ ja byłem "ostrym adminem" że tak powiem, i gdy wchodziłem na server rzadko się zdarzało żeby ktoś łamał regulamin.Dlatego gracze Dali mi ksywke "zły".

Teraz Jestem łagodny odpuszczam i wgl, Ale nie od teraz już koniec z tym będę znów taki jak na początku dlaczego?

Ponieważ dać wam palec to wy bierzecie całą rękę tyle na ten temat

 

Skarga bez sensu wgl dawcio niczym tu nie zawinił. Masz nauczkę żeby więcej tak nie robić.

Taki przykład Jestem zwykłym graczem znam już adminów, dostaje survka, myślę sobie ee agacia jest to mogę pokampić przecież i tak dostane bana na 5 min :) ...

 

To samo miałem z panem Ganja Mafia, gdybym mu dał normalnie bana na 1-3h nawet skargi by na mnie nie było, ale ja taki głupi i łaskawy się zrobiłem że dałem mu killa zamiast bana, a on do tego wszystkiego jeszcze mnie obraził i uciekł z servera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziomek3350

''+ Tutaj macie jego bany jakie wlepia 3/4 graczy, odrazu bez upomnienia ;) 3h ...

Dawcio jak to czytasz to wytłumacz mi dlaczego dajesz praktycznie każdemu odrazu 3h ?''

 

 

 

kolego. Przeczytaj regulamin a dowiesz się. Za skracanie jest ban 1-3h, a Za wyjście za strefę TT - ban od 3h do 1dnia.

Wiec miał prawo tak zrobić, skarga bezpodstawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie niech mi nie daje od drazu bana na 3h za takie coś... mógł dać 30 minut, 1h ale nie 3 -,- Bo tam nie kampił przez jakieś 2-3 minuty tylko ledwo wszedłem poczekałem trochę i zszedłem od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności