Skocz do zawartości

Podanie Haq~


SereG

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Only DD2 Inferno Nuke

2. Nick:  Haq~
3. Imię:  Kamil
4. Wiek:  w maju 15 :D
5. Znajomość Amxx(0/10):  7-8/10
6. Mikrofon(Tak/Nie):  mam ale nie działa, jak naprawie to tak :D
7. Czas spędzony na forum:  Zalogowany od chyba listopada, a aktywny ponad 5 dni :D
8. Opisać siebie:  No to tak. Mam na imię Kamil. Mieszkam na wsi. Uczę się w gimnazjum. Lubię pokopać w gałę z kolegami, pograć w cs'a no i oczywiście dziewczynki :D. W cs'a gram około 2-3 godziny dziennie a w weekendy od 0 do 10 godzin.
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  Chcę zostać adminem, bo chcę pomagać innym i eliminować "cheaterow"
10. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy;  Aim = Demko+Perm, Wh,Sh = SS'y+Perm
 -Gdy ktoś nadużywa micro;  Ostrzeżenie, Kick, Ban 5-30 min
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  Ostrzeżenie, Kick, Ban 5-30 min
11. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam :D

JeloneK byłem na spect chwilę bo musiałem wyjść na 5 min z domu... Nie widzę cie na serwie na gametracku masz 2h, więc powinieneś dostać warna za nabijanie postów... Wczoraj grałem chyba z 10h a na spectcie byłem z 10-15min bo nagrywałem demo dla cheatera...
Młody w wymaganiach jest napisane: "Minimum 20h na serwerze" więc nie wiem w czym tu widzisz problem?
Nie wiem jak waszym, ale moim zdaniem praca admina polega na ogarnianiu serva  i obserwowaniu siedząc na spect, a nie tylko graniu i nie zwracaniu uwagi na to co się dzieje. Siedząc na spect nie nabijałem godzin tylko patrzylem na podejrzanych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haq ale dziś byłem chwile i afczyłeś na specu, a tu jelonek mówi że nie pierwszy raz - to nie jest sposób na nabijanie godzinek i do tego zmniejsza szanse na admina. Pograj normalnie i przez ten czas wbij jak każdy odpowiednią ilość godzin na serwie, to za tydzień się widzimy :) i może będziesz miał coś więcej godzinek, Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ten Patriota sie wypowiada? -,- w każdym podaniu musi się wypowidzieć a na serverze go jeszcze nie widziałem.

Jestem na Nie powody @up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności