Skocz do zawartości

[BAN]Brak ss`ów


CHarcik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : TrieTu
Link do SSów : brak
Wycinek z konsoli(bez IP)* : [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1846921
Serwer : de_eldorado
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=18907

 

Jeszcze szukam , ale nie ich nie wiedzę , soot czy na pewno mi je robiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soot ja ich nie mam naprawdę nie robię was w balona , możecie nawet zobaczyć czy z demka coś miałem , ale mówię wam , że nic nie miałem to był czysty skill. Siwy ja nie mam Windows 7 , tylko XP i ja tego nie kuma , jak to mam znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24h masz na znalezienie screenów, poradnik jest i w ch* wiecej na necie. Bez ss nie ma UB i nie masz po co więcej pisać chyba że będziesz miał screeny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nie dostać UB za nie winność ?! bez przesady! wstawię demko , bo ss`ów nie mogę znaleźć !

 

 

Mają być screeny, 24h masz na to.

 

Link Demka : http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1404011847-de_eldorado-1396370820-1396372320.zip

Edytowane przez peGon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki woli oglądać demka, dla mnie liczą się screeny mają się tu znaleźć w 24h. Czas masz do 2.04.2014 : 19:08. 

Edytowane przez M@jki H@rdcor
To jest twój klient:D To ty sprawdzaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mi ssy dzis zrobili i byly, odpowiem Ci dlaczego byly? Bo gram czysto i ssy byly czyste. Ty próbujesz sie wymigac, ze ich nie masz bo odpalony grales:) Prosta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były bo masz CS'a ze strony cs-classic.pl . On może mieć innego , starszego CS'a albo robi nas w tzw. bambuko. :)

Edytowane przez M@jki H@rdcor
też mam starszego cs'a i jakoś zawsze mam ssy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qab zgadza się na Counter-Strike1.6 NS by CWANIAK , może przez tego c.s mi nie zapisało tych ss`ów ,bo on trochę dziwny jest. Miałem jakieś inne , ale je usunąłem , żeby zobaczy czy będę miał te ss`y zrobione przez Soot. Tak jak mówiłem szukałem wszędzie i nawet w innych Folderach i skorzystałem z Poradnika.

Ludzie wstawcie się w mojej sytuacji jaką ja mam , nie mogę znaleźć ss`ów to co wy byście zrobili np. Siwy ?. Jesteś Adminem i UbTeam i co ty byś zrobił jak nie mógłbyś znaleźć ss`ów zrobionych przez Soot ?.

 

 

Dobra róbcie co chcecie , nie grałem na Czitach !. Dostanę Ub będę wdzięczny , nie to pożegnamy się :( . Szkoda by byłow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat do pogaduszek? 

wiesz co? Wali mnie to że "nie masz" Nie ma opcji żebyś nie miał, a że znaleźć nie potrafisz to nie mój problem ponieważ ja ci dałem poradnik, i na necie masz ich w ch* dużo. 

Nawet głupie, wyszukaj > pliki > mapa (ty miałeś ss na..) de_eldorado 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobna sytuacje, ss'0w nie bylo nigdzie, zaden poradnik mi nie pomagal(mialem win7), zostalem zbanowany juz na 4serwCh i nic.

Stworzylem nowe konto to konto to nie administrator, od tego momentu ssy mi wchodza , lecz i tak musze je wyciagac Programem IrfanView , ale to nikomu nie przeszkadza :) moze to jakis wirus? Zrob dokladne skanowanie komputera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy mówię Ci , że nie mam ku*** Windows 7 !! , ty chyba nic nie rozumiesz !
 

 

 

Trudno.. /Dla mnie czas mija a ty nadal spamisz zamiast poszukać, i nie ma opcji żeby nie było. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Znajdziesz ss - pisz temat. Bo na razie spamisz ile mozna.. //Ja nie moge bez screenów dać UB, więc..

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności