Skocz do zawartości

jak tam wrazenia po cwiercfinalach ligi mistrzow?


Victa Fans Hool's

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem sędzia zawalił mecz Borussia vs Real,, po 1. ewidentny karny dla Borussii w sytuacji gdy Ramos uderzył Lewego z łokcia w twarz po czym sędzia pokazał żółtą kartkę Ramosowi a karnego nie było,, po 2 Xabi Alonso faulował Henrikha Mkhitaryana a miał już na koncie żółta kartkę, a faul był z premedytacją, a to wyglądało miej więcej tak: Henrikh ograł Alonso a on wyciągnął nogę żeby go sfaulować i powstrzymać kontratak to był tzw. faul taktyczny na środku boiska za co sędziowie dają żółte kartki, gdyby Alonso ją otrzymał to by został wyrzucony z boiska. :sigarette:

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Atletico może być czarnym koniem rozgrywek, kto by powiedział, że Diego Simeone doprowadzi tak daleko ten niesamowity zespół. od 2007/08 Roku każdy kto eliminuje Barcelone wygrywa lige mistrzów, to dlaczego nie mogło by po te trofeum sięgnąć Atletico ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po Real - BVB
Real bez Ronaldo nie istnieje, kiedy mecz im się nie układa (moje spostrzeżenie). Borussia pokazała, że grać potrafi, ale przegrała przez własne niewykorzystane sytuacje w tym najbardziej przez te Henrikha. Nie ma co się czepiać sędziego, bo taki jest sport raz w jedną, raz w drugą.
Atm - Barca
Liczyłem na ten wynik i jestem bardzo zadowolony. Barca się starzeje, a przez zakaz transferowy będą długo się podnosić po tym 'kryzysie'.
Simeone stworzył zespół na miarę finału LM i tego mu życzę, jak BVB rok temu.
PSG - CFC
Spisywałem CFC po pierwszym meczu na straty, a jednak odrobili, brak Ibrakadabry odbił się dotkliwie na paryżanach.
United - BM
Wszystko było pięknie do zdobycia bramki przez Czerwone Diabły, a potem pokruszyli się niestety. Zmarnowane sytuacje Roo będą mu się śnić przez najbliższe tygodnie, tak samo jak Welbeckowi ta z pierwszego meczu.

Finał powinien być Hiszpański Real - ATM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Owad "Finał FCB- Atletico Madrid FC" - nie w tym sezonie :)

ogolnie zostaly ciekawe druzyny jak wiadomo Real i Bayern wielkie zespoly z wielkimi graczami + Chelsea z najlepszym (jak dla mnie) trenerem i ATM z wielka wola do walki wiec mysle ze nie zaleznie kto na kogo trafi, to itak mecze do samego konca lm beda warte obejrzenia. HALA MADRID !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Simeone w tym sezonie jest wyżej w klasyfikacji trenerów od Mou, to na pewno.
Jeżeli mówimy o przeszłości to fakt.. Mou może powalczyć, chociaż chyba na równi z Guardiolą - za dokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto waszym zdaniem wbije sie do finału Real czy Bayern?ja jestem za bayerenm poniewaz nie lubie realu a szkoda mojej Barcy no ale coz taki jest sport,aa i licze na Chelsea:) finał Bayern-Chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności