Jump to content

wH-Y?


Aruś

Recommended Posts

Siemka. Niestety będę nieobecny przez jakiś czas. Może to być kilka dni, tydzień albo i dwa. Powodem jest zniszczony wiatrak od coolera(wiatrak od procesora) i bez niego nie mogę włączać kompa, bo się spali.. nawet z tym wiatrakiem sprawnym temperatura była do 70 stopni. Mam laptopa, ale trochę gorzej chodzi wszystko. Na forum będę bardzo często, a w grze będę sie starał wejść dziennie tak na około +2h :)

Link to comment
Share on other sites

Miałem ten sam problem kiedyś ale w komputerze stacjonarnym polecam pastę chłodzącą specjalną na procesor daje bardzo dużo. No cóż wracaj szybko 3majsie. 

Link to comment
Share on other sites

Moja pasta podobno jest dobra :) mimo wszystko będę zmieniał na gc extreme :) co do coolera, to dzisiaj będę miał nowy wiatrak na procesor(duże temperatury są spowodowane słabym radiatorem i też wentylator był zbyt słaby, żeby ogarnąć 12-15h grania xd) więc problem coolera zniknie dzisiaj :) i tak będę kupował nowy. Dla zainteresowanych tani i w testach wypadł całkiem nieźle. Silentium pc he1225. Koszt to 130zł, czyli bardzo mało w porównaniu do wyników troszkę lepszych, ale koszt tych lepszych to już +200..

Ale mam inną złą wiadomość.. mój cudowny dostawca internetu (internetia) poinformował, że koparka przerwała światłowód i nie wiadomo kiedy będzie internet.. także na dzień dzisiejszy nie będzie mnie wcale w grze, a na forum będę się pojawiał co jakiś czas(mam wyznaczoną ilość transferu na telefonie) :/ także może mnie nie być nawet tydzień w grze..

Link to comment
Share on other sites

Więc.. w jedną noc naprawili światłowód :) polecam dostawcę inernetu :) jeszcze dziś wrócę do gry :) a przynajmniej powinienem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: OK

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy