Skocz do zawartości

Skarga na Admina :)


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: JeloneK


2.Nick admina/gracza który zawinił: Gofer

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 10 Kwietnia 2014 19:00-19:15

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Niżej :)

6.Opis sytuacji: Chodzi o to, że jakiś typek wchodzi na serwer i zaczyna się duży spam przez 3-5 rund a co robi Gofer ? Siedzi na spect, pisze na say i wg nie reaguje na to co się dzieje na serwerze :) świadkowie są. 

 

83990721723304905589.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę składać podania :)

Z tego co wiem (od reszty adminów) jest tam straszny spam, serwer jest ciągle full, a adminów jest po dwoch maksymalnie.Serwer jest nowy, a starych adminów usunąłem.

Proszę wziąć to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer jeste ogarniętym Adminem który nie musi wszystkiego zobaczyć jak ma taki spam na U@ wiem bo byłem adminem więc wy jeszcze ciekawe kiedy admin zobacze ciekawe napisałem Goferowi na steme i od razu ogarnął a wy już płaczecie jeszcze bez sensowna skarga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za reklamę jest perm! dobrze zrobił regulamin sie kłania i pewnie dlugo to trwalo bo kogos ogladal i trzymał hotkeye na ss

Ty chyba nie przeczytałeś o co chodzi dokładnie :D tu nie chodzi o bana tylko o to, że typek reklamował cały czas a admin nie zwrócił na to uwagę przez kilka rund a spam był dość duży ;d

 

Spam u@ to spam u@ ale typek spamował na say a to się dało zobaczyć bo nic innego nie było widać tylko reklame ;d

 

Lecz w jakimś tam stopniu rozumiem Gofera duży spam, jedyny admin na serwerze 32/32 serwer strasznie duży problem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeden admin na serwerze więc co się dziwić że nie ogarnął. Też tak mam i to nie raz. Dajcie spokój, nowy serwer i ogólnie jest 3/4 aktywnych adminów na tym serwerze więc wiecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Znalazłem tam następnych adminów :) Mam nadzieję że do końca tygodnia go ogarniemy ;)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności