Skocz do zawartości

Podanie o admina SeT [1g] Paula <3


SeT [1g]

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie mojego podania chce zaznaczyc to iz gracze mnie naklonili do napisania jego. Co nie zmienia faktu iz chcialbym nim zostac , a wydaje mi sie iz takich ludzi jak ja potrzebujecie.Imię :PatrykNick:SeT [1g] Paula <3Wiek :17Znajomość AMXX[(1/10) :10/10 (mialem 2 lata wlasna siec moge tworzyc nawet modele broni na cod mod oraz diablo mod)Mikrofon(tak/nie) :TakSkładka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]* : Nie (czemu? , Wydaje mi sie iz na dana chwile strasznie duzo osob nie doswiadczonych kupilo admina i macie oplacony serwer na dluzsza mete . Jak bedzie taka potrzeba to owszem zaplace , nie mam problemu z funduszami )Steam/NS :Steam (maniac__)Kontakt::Steam (maniac__) gg ( 15729791)Dlaczego ty? :: Poniewaz mam b.duze w tym doswiadczenie i potrafie odroznic aima czy wh od dobrego gracza w przeciwienstwie od niektorych adminow co mysla ze aim to tylko strzal w glowe co jest nie prawda sam kodowalem kiedys takie programy i ustawialem np 3 strzaly w klatke i ostatni w noge (duzo ciezej jest to wykryc ale ja juz znam takie programy na wylot i nie jest to dla mnie problemem )Ilość godzin przegranych na serwerze : Godzin? Nie chce mi sie sprawdzac ale napewno duzo Top 2 sie samo nie wbilo )Link do Reklam : Zrobie napewno po rozpatrzeniu podania oczywiscie pozytywnym (moge reklamowac serwer np co 3 dni i robic po 5-10 reklam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już podanie jest tutaj to się wypowiem. Nie wiem jak z twoją aktywnością na serwie ale widze konto tylko dla podanka założone, do tego ostrzeżenie... Aktywności na forum nie ma więc na nie. Wrzuć nam jakiś swój plugin, czy nawet paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"]Dziekuje za glos ale niestety napisalem podanie nie na tym serwerze . Prosze o wejscie w poadnia only dd2/inferno . A ten temat o usuniecie. Przepraszam za blad .

przeciez napisał ze sie pomylil :))) chodziło mu o only :) ale juz został tam przyjety .. http://cs-classic.pl/viewtopic.php?t=5101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności