Skocz do zawartości

Propozycje


rappid.rs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć propozycje co do serwera "FFa + BF2". Serwer jest fajny , tylko czasami czuje niedosyt , chodzi mi o :

-->Brakuje mi komendy "votemap" w consoli , przydaje się Ona gdyż jest duża mapa i są 3/4 osoby to trzeba czekać 10min do rtv ,  a tak to wystarczy wpisać votemap + id mapy

-->Przenikanie przez towarzyszy z drużyny , po co? bo czasem są wyzywiska typu "dzieki za bloka" itp, często mnie blokują i naprawde by się to przydało 

-->czat głosowy z drużynowego na ogólny . można z kimś pogadać a nie tylko pisząc :C

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat głosowy ogólny to głupota, bo tak jak Ty będziesz chciał z kimś pogadać tak inni będą chcieli np zarządzać taktyką grania między swoim teamem, a tylko tego admini nie słyszą w przeciwnym teamie. Druga sprawa, że i tak Steam i NS się nie słyszą.. kolejny plugin do wgrania w takim razie.
Votemap - czemu nie.
Przenikanie - może być, choć wolę bez na bf'ie
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Po pierwsze rappid masz specjalny temat na takie propozycje wiec nastepnym razem wejdz w zakladke ogólne. Po drugie ten plugin z vote moze okazac sie dobry wiec sie zastanowie nad nim, po trzecie przenikania przez graczy nie bedzie byl juz do tego odpowiedni temat, po czwarte czatu glosowego z drużynowego na ogólny niestety ale nie dodam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności