Skocz do zawartości

VIP na forum.


Vanil.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm przeglądająć forum widzę, że mało kto wspomaga finansowo sieć i krucho z kasą (jak wszędzie). Proponuję wporwadzić VIP'a (rangę) na forum. Coś takiego jak vip na serwerze (np kupno vipa na X dni - X pln) tylko, że dostaje się jakieś przywileje na forum. Zawsze z tego jakaś kasa jest i sprawia dużo przyjemność tym VIP'ą. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Donator, albo za pomoc finansową (w czasie zbiórek) albo za pomoc przy forum.

No dobra ale taki Donator przerobiony na Vipa mógł by wam się opłacić bo by był hajs.

Np ja nie mogę przelewem wam coś wpłacić ale takiego Vipa bym sobie przez sms'a sobie kupił przy okazji pomagając sieci (np. sms 11.07zł na miesiąc za Vipa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest "donator" to wiem. Vip i donator to co innego. :) Ktoś kto ma 0 postów i 5minut na forum może mieć vipa a żeby wspomagać sieć finansowo i pomagać na forum to raczej w pięć minut się tego nie da zrobić. Donator = Zasłużony, ranga na większości forach. Vip = Vip. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale vip i donator na tym forum to jest to samo.

 

Na innych forach o tematyce cs'a vip może zmienić nick (chyba 1 raz na miesiąć) edytować tytuł użytkownika itp.

Tutaj Donator może to samo zrobić.

 

Ale nie jestem Pewien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciałby wydawać pieniądze na VIP'a gdzieś, gdzie nic się nie dzieje ? Może najpierw jakiś przyrost ludzi na forum, więcej ruchu na tym forum?
Moim zdaniem nawet jeżeli usralibyście się z tym, żeby był ten VIP, będzie i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm już na jedej sieci troszkę bardziej rozkręconej niż ta też rzuciłem takim pomysłem. Tam to wyszło mega. WIele osób kupowało vipa chociaż by by mieć jakąś range / napis w profilu. No a co ma być dalej według Ciebie? No raczej nic.. tylko ludzie sie cieszą, że mają coś na jakiś czas za X pln i nie są zwykłymi userami tylko vipami :) i powiem Ci że ja i pewnie nie tylko ja bym Sobie takiego vipa kupil..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie musi poprawić się aktywność.

Co prawda już aktywność na forum się poprawiła, ale nie jest aż tak duża by oferować jakieś usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to pisałem to w propozycjach rang i napiszę też tutaj. 

Pomijając poprawę aktywności, bo rozumiem ten aspekt to faktycznie większość 'dzieci' czy nastolatków z chęcią wykupi vipa bo będą chcieli mieć rangę 'wyższą' niż użytkownik, fajny kolorek itp. Nie będzie to stały dochód jak można przypuszczać, ale na pewno będzie z tego wsparcie dla nowych serwerów, pokrycie wydatków jakiś mniejszych konkursów, które przyciągną kolejnych 'vipów' itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na koniec dodam,

 

Jeżeli chcemy tworzyć jakieś płatne usługi na forum, musimy je najpierw dobrze rozkręcić, czyli
Na SB musi się zawsze coś dziać, w tematach to samo, tworzenie nowych postów, opowiadanie - rozmawianie na każdy temat.

Forum musi "tworzyć" jakąś społeczności, która będzie ze sobą rozmawiać na różne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności