Skocz do zawartości

Skarga oNe


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ,']3lu,*


2.Nick admina/gracza który zawinił: oNe.

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: 13.04.2014 koło godziny 17

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie 

6.Opis sytuacji: Gracz o nicku oNe. siedział razem z kun w kampie, Położyli 8 lm + ,po 6 położonych przestałem liczyć. złamał regulamin 2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm). Niestety Brak możliwości zbanowania tego gracza (Gracz w amxmenu na szaro i (n.s.). A i dodam jeszcze ucieczkę z servera Proszę o zbanowanie tego gracza (najwyższy wymiar kary) jaki jest za złamanie tego podpunktu w regulaminie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick : oNe.

ip : Brak nie ma go na servie jak wejdzie to od razu ip będę miał

A na stronie amx ma jakiegoś aktywnego bana ale ip niedostępne

 

 

@ edit Nie da się :/ Jest tylko amxbans : Rozłączono graczy  <-- i ta lista jest pusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spokojnie zrobiłem błąd możecie mi dać bana aha i nie uciekłem tylko poprostu nie przeczytałem regulaminu i zrobiłem błąd ale koniec tłumaczenia ban się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że tak Ale Fajnie że się przyznałeś publicznie doceniam takich graczy. Naprawdę :) Wielki + u mnie za to, Bardzo rzadko widzę takich graczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak samo Gracz/CSC ma aktywnego bana, i nie da go się zbanować. Złamał 2 razy bana + perma.

Przepraszam za słowa, ale jesteś głupi.

Co podawwałem ci 2/3 tygodnie temu? TEMAT NA PW

Ileż razy można powtarzać to samo, pisze o tym temacie ponad 8 miesięcy, a tobie podawałem go 2/3 razy, z czego raz na PW gdy ostrzegałem że stracisz adma jak jeszcze raz tak zbanujesz.

 

Widzisz ten temat? http://forum.cs-classic.pl/topic/12393-przeczytaj-dla-admin%C3%B3w-jak-i-graczy/

Czytałeś go czy miałeś wyjeb*** na mnie?

Jak wół jest tam informacja że to standardowy nick w moim cs'ie - to statystyki graczy http://plsetti.pl/boost/stats/ tyle osób z niego korzysta, a ty ciagle gadasz że to jest ta sama osoba.

Po 1, bug z banem to wina amxbans (nic na to nie poradzę, w każdej wersji jest ten sam) - trzeba pisać, po prostu amxbans daje bana na SID osobom ns(także), ale ten SID potem nie czyta - nie wiem czemu - i jeżeli ktoś zmieni IP ale będzie miał ten sam SID na ns to normalnie wejdzie.

Po 2, prosiłem o SID kolegi, a nie zbędne komentarze

Po 3, tak jak wspomniałem wcześniej, zobaczę bany za aktywnym dla "Gracz CSC" i admin wylatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności