Skocz do zawartości

Propozycja


Kajman

Rekomendowane odpowiedzi

Prośiłbym aby wprowadzić ASYSTY o co mi chodzi chodzi o to ze jak bije zombie to zjade mu jakies 3/4 hp musze przyladowac a ktos inny dobije i exp leci do niego przez co malym lvl-om trudno sie expi prosze o rozwazenie propozycji i z gory dziekuja za oddane glosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwo tylko troszkę łatwiej. są tacy co mają 21 lvl i muszą nabić jeszcze 100k expa i to nie jest łatwe Każdy sępi i kradnie fragi a takie coś rozwiązało by te problemy Ja jestem za. coś tam pamiętam że był temat o tym żeby zm dostawali expa za zarażenie jakoś nic nie idzie w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego myślisz że server straci swój urok. bo będzie coś nowego? bo zostanie dodana Rzecz która będzie cieszyć większą liczbę graczy? bo nie będzie już spin miedzy graczami typu "nie kradnij fragów gimbusie" albo coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest League of Legends... Chociaż pomysł jest dobry. Ale jestem na nie ponieważ zaśmiecanie serwera jest nie potrzebne jak już nasz h@ -_- mi pisał "Niektórzy mają za słabe komputery i będzie mi bardziej lagował komputer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to ze jak ktos zabierze zombie 1/3hp np 2000/3000 to dostanie 5pd a jak zombie zjedzie czlowiekowi 75/100 to tez 5pd wiec nie beda latac jak szalone i problem ze exp szybko leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od tego raczej nie będzie większych lagów :)

Jeżeli według ciebie plugin na asysty nie będzie lagował to popytaj się na cod 350 odnośnie asyst. 

Przecież takie plugin zżerają dużo CPU, wystarczy popatrzeć i pomyśleć co taki plugin robi.

W zmiennych zapisuje informacje o nicku gracza, jego ataku (gdzie sprawdza czy zadał taką ilość obrażeń) i dodaje exp, który też sprawdza na dane zabicie.

 

Odpada, nie dodam takiego pluginu bo wiem jak to było na innych serwerach, staracie się już wymyślać coś co nie ma sensu to jest ZOMBIE nie COD, a niektórzy chyba mylą serwery.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przy okazji, macie dział "Propozycje" by tam pisać o takich sprawach.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności