Skocz do zawartości

amx


Gość WoJtaZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały zrobione mi ss lecz ich nie otrzymałem. :/ Z tego co słyszlem to nie tylko ja na to narzekam. Na dole bylo napisane orietuj sie! lecz ja nie mialem zadnych ss robionych bo nie mialem laga ktory temu towarzyszy. szukalem ssy wszedzie.  Używałem sposobu który jest podany w prosbach o UB i nic nie mam. Prosze o wytłumaczenie i UB. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wina amx co Wy wgl gadacie -.- masz jakies pojecie wgl amxx ? Watpie, niektorzy maja robione ssy  po 5 razy i maja je : )  A lag od ssow zalezy od FPS'ow tez. Jedynie co w amx jest to ze czasem po ssach nie banuje gracza wiec przez IP go trzeba, ale to na prawie kazdej serwerowni taki blad wystepuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Piszę po raz setny, tysięczny, milionowy.

Brak ss'ow to wina cs'a, którego pobraliście. Polega ona na tym że osoba która ma tego cs'a, posiada zablokowane komendy wysyłane przez serwer.

W tej chwili ten bug (nie polecam ściągać stamtąd cs'a) posiada pobierzcounterstrike, nscs16.blogspot i jeszcze jakieś inne, nie znam.

U nas (w naszym cs'ie) ten bug od dawna już nie występuje. Polecam napisać najpierw do mnie na PW.

 

 

 

Zaczynają mnie wkurzać komentarze w stylu "To wina amxx" lub "To wina serwera", to plugin, on robi to co ma wpisane w kodzie, nie ma prawa się mylić. Skoro innym daje dobrze ss'y to tobie też da, a to że ściągasz cs'a i nie sprawdzasz co pobierasz to nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam bo robi się to powoli denerwujące. Kilkanaście razy pisałem/powtarzałem ale i tak lepiej mieć w dupie to co ktoś mówi, a potem płakać.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności