Jump to content

amx


Guest WoJtaZ

Recommended Posts

Guest WoJtaZ

Zostały zrobione mi ss lecz ich nie otrzymałem. :/ Z tego co słyszlem to nie tylko ja na to narzekam. Na dole bylo napisane orietuj sie! lecz ja nie mialem zadnych ss robionych bo nie mialem laga ktory temu towarzyszy. szukalem ssy wszedzie.  Używałem sposobu który jest podany w prosbach o UB i nic nie mam. Prosze o wytłumaczenie i UB. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest WoJtaZ

SHOKE tysiąc razy próbowałem. Nie ma ich. Nie zapisały sie albo amx po prostu ich nie  zrobił. :/ Mysle ze h@ powinien na nowo wgrac amx. a ja prosze o UB.

Link to comment
Share on other sites

Ta wina amx co Wy wgl gadacie -.- masz jakies pojecie wgl amxx ? Watpie, niektorzy maja robione ssy  po 5 razy i maja je : )  A lag od ssow zalezy od FPS'ow tez. Jedynie co w amx jest to ze czasem po ssach nie banuje gracza wiec przez IP go trzeba, ale to na prawie kazdej serwerowni taki blad wystepuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Piszę po raz setny, tysięczny, milionowy.

Brak ss'ow to wina cs'a, którego pobraliście. Polega ona na tym że osoba która ma tego cs'a, posiada zablokowane komendy wysyłane przez serwer.

W tej chwili ten bug (nie polecam ściągać stamtąd cs'a) posiada pobierzcounterstrike, nscs16.blogspot i jeszcze jakieś inne, nie znam.

U nas (w naszym cs'ie) ten bug od dawna już nie występuje. Polecam napisać najpierw do mnie na PW.

 

 

 

Zaczynają mnie wkurzać komentarze w stylu "To wina amxx" lub "To wina serwera", to plugin, on robi to co ma wpisane w kodzie, nie ma prawa się mylić. Skoro innym daje dobrze ss'y to tobie też da, a to że ściągasz cs'a i nie sprawdzasz co pobierasz to nie moja wina.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam bo robi się to powoli denerwujące. Kilkanaście razy pisałem/powtarzałem ale i tak lepiej mieć w dupie to co ktoś mówi, a potem płakać.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy