Skocz do zawartości

Skarga na CSC Daniel


`Popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Spr!Nt
Dane ZDARZENIA: 14-04-2014 19:48 
osoba / y na które chcesz złożyć skargę: CSC Daniel
opis Sytuacji: Więc tak gracz napisał w temacie "Prośba o UB" że niemoże znaleźć ss, więc ja mu pomołem,ale w dziale 
 "Prośby o UB" ma prawo pisać tylko osoba z rangą UbTeam wzwyż lub osoba która dała bana. Tylko że ja mam admina na FFA, tylko chwilowo nie mam rangi bo musze godziny uzupełnić. Więc napewno daniel tego nie wiedział. Ale mi się wydaje że Daniel to chyba się na mnie uwziął bo to już 3 warn od niego,a stoji temat w Prośbie o UB w których wypowiedział się użytownik i nie dostal warna, a podobno Daniel jest takim dobrym Moderatorem że powinnien dać temu graczomi warna ?!
Dowód: http://forum.cs-classic.pl/topic/16959-ssy-holender/ -w tym temacie jest użytkownik który nie dostał warna .  Nie chce być kablem czy coś,ale poczułem się tym warnem urażony ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można sie wypowiedzieć. Ta osoba, która dostała warna tylko chciała pomóc. Kara za to, ze chciał być dobry? Rozumiem zasadę powyżej, ale chyba mozna przymknąć na to oko. Nic złego sie nie stało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna zasada której należy sie trzymać. 

W prośbach o UB mogą się wypowiadać jedynie, Mod, GM, Administrator, i SupporUB a jeżeli zajdzie potrzeba (demko) czy sprawa z SS admin banujący. Więc warn słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli można sie wypowiedzieć. Ta osoba, która dostała warna tylko chciała pomóc. Kara za to, ze chciał być dobry? Rozumiem zasadę powyżej, ale chyba mozna przymknąć na to oko. Nic złego sie nie stało.

Wiesz jak to się kończy ta pomoc?

Jedna osoba nabije posta, a za nią pierdyliard tysięcy innych. Po to są poradniki by z nich korzystać.

Zabieram ci tego warna, ale następnym razem nie pomogę. Daniel jak na razie daje ci słuszne warny i nie tobie jednemu, więc nie wiem czemu według ciebie "się uwziął"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności