Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

skarga na Ivana

KYSIUS
 Share

Recommended Posts

moj nick: .:KYSIUS:.nick admina ktory zawinil: Ivanadmin/gracz: admin14:58,23 grudnia 2012rdowody:wycinek:[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Ivan. [AMXBans] Pozostalo ci 1 dzien , 3 minut i 1 sekunda bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : . : KYSIUS : . [AMXBans] Powod : ' Obraza gracza ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Twoje IP : ' 87.116.253.154 'opis:gosciu po raz ktorys mnie ubija przez sciane napisalem "ale ten zjeb ma wh", i dostalem bana na 1 dzien pzdr

Bo go wyzwałeś czyli typowa Obraza. A jak cie ubija przez ściane to [email protected] a nie chat i wyzywanie. Zasady znasz i wiesz że za takie coś jest surowa kara. Mam prawo w takiej sytuacji dać ci bana od 5 minut do myślę że max tygodnia ale to musiał byś już konkretnie go wyzywać. A dałem ci na 1 dzień , to nie chlew że mozesz sobie robić co chcesz i wyzywać kogo chcesz.

a wiesz wogole do kogo to bylo ? napisalem 'ale zjeb ma wh" nie odniioslem sie do nikogo bocie,a po 2 ty zamiast wejsc na specta to tylko grasz i tyle. i na 1 dzien to cos zaduzo/gratuluje poczekam na innego admina z Toba gadal nie bede

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines