Skocz do zawartości

skarga na Ivana


KYSIUS

Rekomendowane odpowiedzi

moj nick: .:KYSIUS:.nick admina ktory zawinil: Ivanadmin/gracz: admin14:58,23 grudnia 2012rdowody:wycinek:[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Ivan. [AMXBans] Pozostalo ci 1 dzien , 3 minut i 1 sekunda bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : . : KYSIUS : . [AMXBans] Powod : ' Obraza gracza ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Twoje IP : ' 87.116.253.154 'opis:gosciu po raz ktorys mnie ubija przez sciane napisalem "ale ten zjeb ma wh", i dostalem bana na 1 dzien pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo go wyzwałeś czyli typowa Obraza. A jak cie ubija przez ściane to u@ a nie chat i wyzywanie. Zasady znasz i wiesz że za takie coś jest surowa kara. Mam prawo w takiej sytuacji dać ci bana od 5 minut do myślę że max tygodnia ale to musiał byś już konkretnie go wyzywać. A dałem ci na 1 dzień , to nie chlew że mozesz sobie robić co chcesz i wyzywać kogo chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz wogole do kogo to bylo ? napisalem 'ale zjeb ma wh" nie odniioslem sie do nikogo bocie,a po 2 ty zamiast wejsc na specta to tylko grasz i tyle. i na 1 dzien to cos zaduzo/gratuluje poczekam na innego admina z Toba gadal nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności