Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Hard, nie jest to trudne do zrozumienia słowo więc prosze Cie bardzo, nie rób ze mnie jakiegoś nie wiem... "Nie kumatego gościa"

 

Spinasz i tyle no.. Przyznaj sie a nie wymyślasz farmazony.

 

Tak jak napisal Siwy.

Miedzy lekkim oburzeniem napisanym w kulturalnym tonie, a napinaniem sie jest duza roznica.

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciebie pewnie znowu hardcore laguje ;) Ale to już nie z naszej winy, i ja z tym nic nie zrobie tym bardziej hosting. 

Trzeba wytrzymać to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przychodzą na serwer grać 5 minut rozgrzewki :3 Oni chcą pograć full equipment przez całą mapę. Tak uważam zebrawszy moje "pragnienia" na DD2 w kupę :D

 

Co najwyżej krótka rozgrzewka 30s na deagle(noże są nudne bo 2 osoby Cię dziabną i padasz a na deagla trzeba mieć skill i to się ludziom podoba) :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dałem swoje zdanie na temat tej propozycji, nie musicie dalej tego komentować. 

Jakieś nowe propozycje? Rs'y pasują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że pasują :D

 

Bo sami wybieraliśmy:D i bardzo dobra decyzja roola o 2 tygodniowym zmienianiu tych rs-ów , bo na prawdę nudzą się :) jeszcze jak taki noł lajf gra całymi dniami jak ja :D

Edytowane przez Madridistat
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie gram zbyt często na only dd2, ale jeśli już to moim zdaniem największym problemem jest to, że gracze rządzą się bardziej niż admini. Jestem za stosowaniem większych kar lub częstsze zwracanie uwagi na słownictwo graczy. Dosłownie 5 minut temu grałam na dd2 i usłyszałam "info szmaty" "czego mnie kurwa bloczysz na tej gali" "ja pierdole idioci w teamie" itp. Wiem, że jest dużo slotów i często wszystkie zajęte, ale można by było jakoś bardziej to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge wgrać plugin na test, blokujący wulgi - i będzie to pokazywało jako ***CENZURA*** chyba tak ;d 

 

zdanie? tak/nie

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie znajdzie jakis patus, a moim zdaniem kultura na serwerze stoi na dobrym poziomie i nie widze sensu wgrywania pluginu, ktory moze powodowac problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na dobrym , bo widze co gracze piszą. I ja to potwierdzę, ale przedłużanie kar banowych będzie bezsensownym pomysłem, bo gracze teraz są jeszcze bardziej ważni, chyba zauważyliście ilu nam ubyło graczy 1.6 z naszych serwerów, niegdyś pełne serwy a teraz co 3 idzie na cs:go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności