Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś walentynki, jak już wcześniej ogłosiłem promocja tylko w ten dzień. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/31046-walentynki-2015-75-ta%C5%84sze-vipy-oraz-50-ta%C5%84sze-sloty/

 

Aby zakupić usługę należy napisać do mnie na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest on wyłączony bo crashuje serw, segmintion fault jeżeli crash się nie pojawi znaczyć będzie że to wina flash.amxx < czyli tego pluginu co pokazuje kto oślepia. 

Teraz pozostaje zająć się tymi niby lagami na serwerze, pod wieczór coś sprawdze jak dalej będzie występować błąd zobacze co o tym pukawka sądzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez tego pluginu, gracze z twojego teamu oślepiają cię notorycznie i nawet nie ma jak ich ukarać kickiem/banem na 5min za utrudnianie gry, bo nie wiesz kto to zrobił.
Czasem się zdarzy że przypadkiem cię oślepi, ale są też osoby które specjalnie to robią i nie ponoszą konsekwencji.

Edytowane przez wwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak siwy napisał od tego robi się crash na serwie więc nie ma co znowu do tego wracać , a po za tym teraz też jest  jeszcze jakiś problem z serwerem bo gracze mają wysokie pingi i laguje serwer . Wiec Siwy i tak ma dużo roboty.

Edytowane przez santos (t)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy akurat od tego bo powód moze być inny, teraz patrze pluginy wyłączam do kolejnego crashu, jeżeli nie wystąpi to strzał w 100% 

Rozwiązanie po wyłączeniu 1 pluginu ;d a może crashe powodować z 10 innych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor granatu dymnego. Widziałem tylko pomarańczowy, ale wydaje mi się, że są inne.

Tak, na niektórych serwerach można się z tym spotkać, w sumie fajna rzecz. Na pewno są: niebieskie, czerwone, różowe- coś w tym stylu. Można, by było w sumie wypróbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedną propozycję, wydaje mi się, że dość fajną. Nie męczy Was adminów, ciągłe wypisywanie, że resp TT obowiązuje maksymalnie 30 sekund a olewka skutkuje banem? Mnie osobiście to męczy, ludzie ignorują, nie czytają, NIE WIDZĄ bo zajęci są grą. Podsyłam zdjęcie gdzie jest fajnie napisane - lekko spamowane - na ogólnym czacie i widzi to każdy gracz.
28893343286457569400.jpg
Co sądzicie o dodanie takiej małej przydatnej bzdety? :)

Edytowane przez ibrnvski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) "Na respawnie TT możesz zostać maksymalnie 30 sekund, zignorowanie tego skutkuje wyrzuceniem lub zbanowaniem"
2) "Respawn TT obowiązuje maksymalnie 30 sekund. Nie stosowanie się do tego będzie karane"
3) "Opuść respawn TT maksymalnie po 30 sekundach. Zignorowanie tego będzie karane wyrzuceniem lub zbanowaniem"
Myślę, że któreś z tych wybierzesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znów te "bajerki" to niepotrzebne pluginy na serwerze..

Chciałbym by zmniejszyć sloty do 31 w celu pozbycia się błędu 32 slota czyli SB..
31 osób na takiej malej mapie to naprawdę jest sporo a problem zniknie w mgnieniu oka
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spect Bug pojawia się w 26 slocie, nie 31 

 

A co do tego twojego bajerka - chwila 

Proszę informować mnie na bieżąco w sprawach crashu serwera.

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności