Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie i zdecydowanie na nie , nie pomorze to w niczym tylko obciąży serwer .Marcin z wielkim szacunkiem do Ciebie pomysł dosłownie zły , zmiana jakiegoś koloru na modelu będzie za wiele .Niech DD2 zostanie takim jakim jest teraz po zmianach fajnie się gra . Kiedyś złożyłem propozycje zmiany modelu dla kobiet które grają na naszym serwerze , ale pomysł umarł .

Pozdrawiam

 

 

moim zdaniem też było można spróbować z tym modelem dla Kobiet , jeżeli by nie wyszło zawsze można usunąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem też było można spróbować z tym modelem dla Kobiet , jeżeli by nie wyszło zawsze można usunąć :)

 

Dla mnie bez sensu, bo ile kobiet w miare aktywnie gra?

Justyna, Renia?  Werka sporadycznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardwell no i jeszcze moja gra :D pomysł jak najbardziej dobry z tymi modelami vipa lecz trzeba się zastanowić czy to nie obciąży serwera.. tzn żeby nie było lagow większych i żeby nie wyskakiwaly problemy z pingiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardwell no i jeszcze moja gra :D pomysł jak najbardziej dobry z tymi modelami vipa lecz trzeba się zastanowić czy to nie obciąży serwera.. tzn żeby nie było lagow większych i żeby nie wyskakiwaly problemy z pingiem :)

2 modele na pewno nie obciążą serwera, także też odpadają problemy z pingiem. 

 

Co do modeli, to jest większa 'zmiana' także czekam na wypowiedzenie reszty graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka przeczytałaś co napisałem? 

To blokuje tylko głośnik nad graczem, nad jego nickiem w grze. Po prawej stronie jak to zawsze się mówi przez mikro normalnie jest, także widać kto mówi przez mikro. 

 

 

pre_1422451475__images.jpg

 

 

 

Ten głośnik znika, natomiast po prawej stronie bez zmian. 

 

Siwy my i inni gracz widzimy ten głośnik(po prawej) tylko przez chwilę(gdzieś 2 sek.) i potem on znika.A gracz mówi dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tymi modelami Vipa :ok: Jednak Ciekawi mnie model CT, który ma taki jaskrawy kolor i czy  nie będzie się rzucał z byt mocno w oczy oraz czy nie będzie łatwiejszy do trafienia. Ale sam pomysł bardzo fajny oczywiście jeśli to na pewno nie będzie obciążało serwera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się 1 czyli nowe rs'y od marcina tym razem, no i konkurs. Tyle że pawła nie ma, nie wiem czy będzie rezygnował z gry czy nie. 

Także ja na teraz nie jestem w stanie dać takiej nagrody jak fundował paweł - steam + cs 1.6, czyli jak to jest teraz. 

 

 

 

TOP 1 
Zależne od platformy gry, (jeżeli to NS) Otrzymuje STEAM + CS 1.6.
Usługi; VIP, rezerwacja slota na okres 1 miesiąca.
 
TOP 2
Usługi: VIP, rezerwacja slota na okres 3 tygodni.
 
TOP 3

Usługi: VIP, rezerwacja slota na okres 2 tygodni.

 

Będzie tylko vip za top 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się 1 czyli nowe rs'y od marcina tym razem, no i konkurs. Tyle że pawła nie ma, nie wiem czy będzie rezygnował z gry czy nie. 

Także ja na teraz nie jestem w stanie dać takiej nagrody jak fundował paweł - steam + cs 1.6, czyli jak to jest teraz. 

 

 

Nie mogles napisac? A ja przekopuje fora w poszukiwaniu dobrych trackow i stracilem tylko swoj cenny czas <_<

 

 

 

 

Będzie tylko vip za top 1. 

 

 

Moge ufundowac:

Vipa na miesiac za miejce numer 2.

Vipa na dwa tygodnie za miejsce numer 3.

Warunkiem jest potwierdzenie miejsca w topce do 1 marca wlacznie.

Edytowane przez HARDWELL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności