Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

lagów nie ma opcji żeby powodował taki plugin, jak zauważyliscie jest wgrany.

Admin teraz też musi powstrzymać się od wulg. No i każdy admin widzi co tam gracz pisze pod tą cenzurą, za to nie banować! Bo były takie mózgi co na innym serwie za to banowali. 

To co jest pod cenzurą, obraza , wyzywki, czy zwykły brak kultury nie liczy się z banem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolo wszystko pod cenzurą admina nie dotyczy, to jest blokada. I tego się trzymajmy, co do wyzywania przez mikro , to nie wchodzi pod blokadę , bany lecą jak wg regulaminu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta cenzura to minus na serwerze, ale nie tylko ja tak uważam lecz wielu innych graczy. Miałem przypadek ze napisałem coś bez wulgarnych słów i wyskoczyła cenzura , dlatego tez postanowiłem do was napisac

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było dodane na 'testa' bo admini się żalili. I dla mnie lepsze to jest, bo obejdzie się bez banów.

Jutro zobaczę jakie to słowa blokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zawitałam dziś na serwer i co do tej CENZURY to dla mnie raczej bezsensowne wyjście bo i tak wiele osób spamuje tym i tak dalej klną, jak dla mnie to powinno zostać po starych zasadach Obrażasz= BAN, tyle.. 

 

Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka, to albo stare bany + poprawki dla adminów. Bo z kulturą na DD2 jest bardzo słabo, czyli albo blokujemy albo banujemy co graczy jest coraz mniej. 

A dalej klną, to im się znudzi.. bezsensowne pisanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka, to albo stare bany + poprawki dla adminów. Bo z kulturą na DD2 jest bardzo słabo, czyli albo blokujemy albo banujemy co graczy jest coraz mniej. 

A dalej klną, to im się znudzi.. bezsensowne pisanie. 

 

To wiem, że z kulturką jest bardzo słabo, wiem też że mniej jest graczy, ale widzisz sam dalej to robią, w sumie może dobrze MOŻE SIĘ NAUCZĄ, ale dla tych którzy robią to nagminnie, pozostaje tylko ban. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla tych którzy robią to nagminnie, pozostaje tylko ban. :>

?

Jak napisałem na górze, admini wara od cenzury - to jest blokada, i co w niej jest zawarte widzą tylko admini. Za to nie ma banów

 

Hardwell, mówiłem zobacze zaraz jakie to słowa blokuje. I ten plugin jak już wspominałem jest na próbę, bedzie dużo głosów przeciw, to wywale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło się pomylić z u@, często nawet mi się tak zdarza ;d 

Ale jak admin będzie nieustannie kląć to zabiorę flagi / w innym przypadku zawieszę admina. Cenzura na admina nie działa, działa na osoby z flagą - z , czyli na graczy. 

Admin zaś tej flagi nie posiada, dlatego też nie może mieć tej blokady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "cenzura" to jest dobry pomysł gdyż gracze jak pisza przekleństwa to widzą to i sb później to pisanie darują i właśnie tak poprawi sie kultura na serwerze.

@Jasmine co wolisz spam "cenzura" czy spam z przeprzekleństwami ?

 

@edit krzysiek jak co możesz Sb sciszyc muzykę w opcjach

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja troche z innej beczki, może już taka byla.

Chodzi o to że jest sytuacja kiedy nie ma admina, a jest jakis idiota który pusza muzyke, itp.

Chciałbym żeby na serwerze była możliwość mutowania graczy, wiem ze jest taka mozliwosc w menu gry ale na serwerze bylo by wygodniej według mnie ;)

 

Druga moja propozycja to włączanie i wyłączanie roundsounda na serwerze przez komende na say'u /roundsound

 

Wiem, ze propozycje nie urywają dupska ale dla mnie byly by przydatne i mam nadzieje ze dla innych tak samo :)

Edytowane przez krzysiek1894
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga moja propozycja to włączanie i wyłączanie roundsounda na serwerze przez komende na say'u /roundsound

 

Wiem, ze propozycje nie urywają dupska ale dla mnie byly by przydatne i mam nadzieje ze dla innych tak samo :)

Przecież to jest 

 

 

Jeszcze jedno przyszło mi do glowy :)

Przenoszenie paki z afk do aktywnego-losowego gracza :)

To też, tyle że nie daje do losowego gracza bo się tak nie da rady zrobić, wywala pakę po 30sek jak ten gracz afczy.

 

 

 

Co do mute, gotowe

 

Użycie komendy -  /mute

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest 

 

 

To też, tyle że nie daje do losowego gracza bo się tak nie da rady zrobić, wywala pakę po 30sek jak ten gracz afczy.

 

 

 

Co do mute, gotowe

 

Użycie komendy -  /mute

 

No nie chodzilo mi doslownie o losowego gracza tylko żeby wywalało ją od typa afk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek wywala po 30 sec

 

A co myślicie o rozgrzewce na kosy (wiem że o na ten temat pisaliśmy,lecz to jest prawdziwa rozgrzewka)

 

@edit no nwm myślęmyślę żeże lepiejlepiej by byłobyło zrobićzrobić rozgrzewkę na nożenoże ewentualnie na HE

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek wywala po 30 sec

 

A co myślicie o rozgrzewce na kosy (wiem że o na ten temat pisaliśmy,lecz to jest prawdziwa rozgrzewka)

 

Wolałbym rozgrzewkę 30 sek. z losową bronią po śmierci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności