Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Next*, mówisz że wiesz że takie coś już było - propozycja, i jakie było zdanie moje o tym.

W dalszym ciagu nie , to jest only DD2, nie będzie jakieś gównianej rozgrzewki na kosy, granaty czy co tam jeszcze wymyślicie. 

 

Potrzeba ci rozgrzewki, to przed wejściem na serwer odpal boty , załącz harda i się posiekaj z nimi na kosy 

Edytowane przez Siwy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zamiast cenzury na serwerze wgrac plugin "przepros" tzn. jak ktos na sayu napisze wulgaryzm bedzie mial okreslony czas na napisanie "przepraszam" albo dostanie kicka.
W sumie kazdy bedzie mial takie przeprosiny w dupie, ale po jakims czasie znudzi im sie pisac na sayu "przepraszam" i tak samo przeklinac na serwerze, moze nie wykluczy to całkowicie przekleństw ale według mnie bedzie ich mniej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to ? Moim zdanie bez tej cenzury bylo lepiej, jest tylko niepotrzebny spam na czacie ;). Takie jest moje zdanie.

Spam na czacie i tak byś miał, jest adminlisten to też widzisz wszystkie czaty. I jeszcze byś musiał reagować - bany. 

 

Jak by taki 'przeproś' wszedł to by pogorszyło sytuacje na serwerze, nie ma takiego czegoś. Jest cenzura, gdy się 'poprawicie' to zdejmę, na ten czas to ja nie chce żeby admini banowali graczy gdzie jest ich coraz mniej, jest blokada i w jakimś stopniu to minimalizuje banowanie graczy, a ban za kulturę idzie na co 3 gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym nie poinformował że jakiś plugin wgrałem to by się negatywne głosy na temat tego nie odezwały, co wgram wam nowego to już że lagi. Ani ja z tym nic nie zrobię, a pingi u graczy? W jakim stopniu ci lagują serwer, ma ping od razu leci , dosłownie 4 bodajże sekund jest na serwerze po czym go z automata banuje. 

 

 

Lagi; Postępuj zgodnie z punktami

http://forum.cs-classic.pl/topic/28250-problem-z-pingiem-na-naszych-serwerach/

I nie do -_- tylko do mnie pisać na PW. Każdy kto odczuwa lagi, robi to co jest tu zapisane. Z płaczu na forum ja nic nie zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozgrzewkę na początku rundy na same noże,oraz wgranie przenikanie przez całą rundę przez innych graczy strasznie irytujące są gdy gdzieś się leci a tu blok.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś czy jesteś ślepy niedawno pisałem post na temat rozgrzewki i siwy wyraźnie napisał nie będzie żadnej rozgrzewki ,z tym przenikanie też była mowa.

Trudno Tb zajrzeć na wcześniejsze strony ?

 

Wiem że wywala graczy automatycznie ale ja widziałem jak typek miał 100 ping i miał zwiech ja mmyślę że to przez takich graczy prawie każdy ma lagi .

Ja proponuję o ile się da zmniezmniejszyć dopuszczalny ping .

@edit ale to nie jedna osoba i sądzę że to działa jak wirus(taki gracz)

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu latarka została wyłączona? :D Byłbym za włączeniem :3

 

EDIT: To włączcie bo w górnym istnieje potrzeba ich używania! :D

 

EDIT2: Aż tak się nie bawią żeby miało wszystkich zlagować jejuuu :D Latarka się przyda.

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowała, żeby na czacie pokazywało jaka piosenka leci, bo często gracze pytają się co to za utwór, jeśli to nie będzie lagowało to można coś takiego dodać. Co do latarek też na NIE bo niektórym spadają fpsy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowała, żeby na czacie pokazywało jaka piosenka leci, bo często gracze pytają się co to za utwór, jeśli to nie będzie lagowało to można coś takiego dodać. Co do latarek też na NIE bo niektórym spadają fpsy.

Pomysł dobry, nie powinien być zadnym problemem bo widać po FFA na, którym takie udogodnienie jest ustawione, że nikt nie narzeka na serwer ani lagi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co administracja na to aby VIP dostał wejściówkę na slot 32? :D To znaczy 31/32 i VIP wchodzi na luzie :3

 

 

 

2.Latarka nie działa! Prosiłbym o włączenie jeśli nie widzicie nic przeciwko :D

[VIP] *DEAD* CiapatyMurwa :  siema ziomeczki, moglibyscie sprawdzic dla mnie czy dziala wam latarka i napisac?
PTB: Runda zakonczona, sprawdzam druzyny.
* [C4 Management] Wszystkie BSy sa aktywne.
KoSSaK killed efekt cmy with awp
[VIP] CiapatyMurwa :  Dziala wam latarka?
KillaZ :  nei dziala
~     How     ~     ?`! dropped
~     How     ~     ?`! has left the game
Mrdelta*PL* dropped
piotrek dropped
piotrek has left the game
[VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip
[VIP] Madridistat <3 :  nie dziala
Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarka jest zbędna.

Jeżeli masz ciemny ekran, radzę używać programu typu gammadjuster.

 

Proponuję dodać do pluginu Resetscore.amxx wpis: /resetscore by również za pomocą tej komendy można było resetować statystyki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności