Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dużo osób skarży się także na ' lagi' ( skoki pingów, fpsy), no bo jak grać gdy nawet niemożna trafić ;x 

 

Skoki pingów to tylko i wyłącznie wina pukawki i ich "niezawodnego" hostingu, który czasami wariuje - to fakt, ale na miłość boską Siwy nic na to nie poradzi ;-;. Co do skoków fps'ów, to jeszcze czegoś takiego nie zauważyłem, prędzej stawiałbym na winę od strony technicznej waszych komputerów (bo ja nie mam takiego problemu). Bo nie może to być winą serwera tym bardziej, że grana jest 1 mapa cały czas, która jest oryginałem (nie modyfikacją), a na dodatek nie ma żadnych pierdół które mogłyby podkradać fps'y no chyba, że spam na y@@, ale to już nie wina serwera tylko adminów. 

 

 i na dodatek potem mogą się tworzyć zbędne bugi więc na NIE.

A odpowiedz mi na pytanie, jakie bugi mogą się tworzyć z asyst? przecież to będzie tak, że jeden frag zostanie podzielony na dwie wartości np:

1(0) i 1(1), gdzie 1(1) otrzyma osoba, która zabije przeciwnika i dostanie +1 frag do rankingu, a 1(0), ta wartość będzie odwzorowywała się tylko w tabeli podczas meczu, w skutek tego słabsi gracze będą mieli lepsze statystyki i nie tylko. Tak więc nie rozumiem tego zdania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o asysty to jestem na tak, teraz już chyba większość sieci serwerów posiada odd2 z asystami i stoją one dobrze.

Dla przykładu są sieci które posiadają 2 serwery odd2 z asystami i bez, z tego co zauważyłem te z wgranym pluginem o którym dyskutujemy mają dużo większą ilość graczy.

 

@Mecenas 

Mówisz, że tylko młodzi gracze się z tego cieszyli, to odpowiedz mi na pytanie, może złożysz propozycje żeby nasz odd2 był +18?

Chcesz trzymać tylko dorosłych na serwerze? to już możesz poprosić Karola o zamknięcie odd2.

Serwer tworzą również ci "młodzi gracze", których wymieniasz w swoim poście i o tym nie zapominaj. 

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty to już coś zmieniającego rozgrywke, czyli potrzebujemy głosy większości graczy/adminów ... nie tylko 3/5/10, także zróbcie ankietę odnośnie asyst i zobaczymy co z tym będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dodania regulaminu serwera, zaraz po wejsciu na serwer, zamiast napisu CS Classic

A było by to używane? Chyba że tylko zakazy, bo cały regulamin jest dość długi.

 

 

Wgl proponuje dodać do regulaminu tego co zapomniałem. 

Rash zabroniony od 30sek /25 

 

 

 

 

Głosujemy

http://forum.cs-classic.pl/topic/37015-asysty-na-serwerze/?mode=show

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl proponuje dodać do regulaminu tego co zapomniałem. 

Rash zabroniony od 30sek /25 

 

Rash obowiązywałby tylko CT czy obie strony? - takie pytanie czysto-teoretyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy to z punktem o rashu jest bez sensu. Podaj prosze chociaż 1 powód dlaczego nie możnaby rashować?

 

 

Poza tym jak Quattro zrezygnuje to dajcie opiekuna mistrzowi i tyle XD Na pewno będzie ogarnięty serwer. :D

Edytowane przez Jockerek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A edytowałem mój post, nie wiem czemu nie zmieniło ;/ 

Obie strony, chociaż nigdy nie widziałem żeby TT rashowało przed 30, i wgl.

 

CT częściej rashuje, i to zwykle już po kupieniu broni /vip , gdy TT jeszcze siedzi na respie, idziesz na długą a ze środka wybiega CT, nie ma szans. 

Jeden powód i jest wiele więcej, ładujesz się dłużej(choćby net) do serwera tuż po resecie mapy i już po 15/20 sek możesz spotkać CT na respie TT, zaznaczyłem respie bo już wyjaśniałem wam gdzie są granice respu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o pluginie zakladow na dwoch ostatnich graczy?

Ja również jestem na nie i tak uważam, że jeśli asysty przejdą to na tym powinno się zakończyć zabawę w pluginy. To nie jest wysypisko tylko dd2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Linki na yt do kilku Rs-ów - 

1. 

2. 

3. 

4. https://youtu.be/Dr1nN__-2Po 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

 

Wszystkie są puszczane od refrenu. Taka skromna 10 ode mnie. Może coś się wam spodoba.  :)

 

Wszystko pięknie, ładnie, elegancko, ale polecam następnym razem wrzucić propozycje rs'ów do odpowiedniego tematu, np. tego: http://forum.cs-classic.pl/topic/32742-propozycje-roundsound/;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ładnie, elegancko, ale polecam następnym razem wrzucić propozycje rs'ów do odpowiedniego tematu, np. tego: http://forum.cs-classic.pl/topic/32742-propozycje-roundsound/;) 

na pierwszej stronie -_-, kazał dawać tutaj linki. :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotowe, jeszcze widzisz jakieś błędy składniowe? 

Co do znaków pl, nie będzie bo cs nie jest w stanie odtworzyć z pliku 'ą' 'ź' 'ó' .. 

[team][VIP] Koszt Vip'a - 11.07 SMS (30 dni) - Kup go na shop.cs-classic.pl
 
[team][SLOT] Koszt slot'a - 7.38 SMS (30 dni) - Kup go na shop.cs-classic.pl
 
[normal][INFO] [green]Forum Serwera: [team]Cs-Classic.pl
 
[green][INFO] Po smierci masz 5sek na przekazanie infa.
 
[normal][TeamSpeak3] Zapraszamy na naszego ts. IP: [green]ts.cs-classic.pl
 
[green][INFO] Opiekunami serwera sa [Rolo] & [CiapatyMurwa]
 
[team][Pytania] Jesli masz jakies pytania? Zgłos to na forum [forum.cs-classic.pl]
 
[green] Odwiedz koniecznie forum! Zaglosuj na tak/nie co do asyst zabijania!
Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być "Masz jakieś pytania? Zgłoś to na forum." Naucz sie układać zdania.

Już lepiej brzmiałoby "Masz jakies pytania? zapraszamy na nasze forum (i tu ew. forum.cs-classic.pl)", bo zgłosić, to możesz błąd lub nadużycie.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra.. słuchajcie co byście sądzili o tym żeby zrobić  serwer only dd2/inferno? przykuło by to napewno uwagę większości graczy to po pierwsze a po drugie dużo osób nudzi się już mapą only dd2, nie mówię tu o zmianie na zawsze tylko na okres próbny np miesiąc czy coś wyraźcie swoje opinie o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności