Skocz do zawartości

Asysty na serwerze


neska.

Asysty  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy asysty?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jako iż, padła propozycja dodania asyst na serwerze, postanowiłam zrobić ankietę i zobaczyć co o tym myślicie.
Dobrze by było, gdybyście oddając głos w ankiecie, uargumentowali to w komentarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wielokrotnie już.
Jako inicjator tego pomysłu jestem za, powód, zadowolenie graczy > przyciągnięcie nowych graczy na serwer co skutkuje tym, że owi gracze będą zakupować u nas usługi (vip/slot) itp. w skutek tego serwer może przynosić większe dochody, co za tym idzie można później wyjść z inicjatywą wykupienia reklamy (gdyby to wyszło rzecz jasna). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, teraz już chyba większość sieci serwerów posiada odd2 z asystami i stoją one dobrze.

Dla przykładu są sieci które posiadają 2 serwery odd2 z asystami i bez, z tego co zauważyłem te z wgranym pluginem o którym dyskutujemy mają dużo większą ilość graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam vote na serwerze. Z 30 osób wszyscy zagłosowali na tak, z wyjątkiem jakichś 3/4 osób. 

Wszystkie zmiany serwera są "obgadywane" na forum, a jeśli gracze nie mają konta na forum, to ich problem. Jak zwykł mawiać mój nauczyciel historii "nieobecni głosu nie mają". Choć i tak + za inicjatywę, jakbyś jeszcze dała demko z HLTV jako dowód to byłoby świetnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego killaz, że o tej porze na serwerze są 2 osoby, podczas gdy na konkurencyjnym serwerze na którym są asysty jest obecnie full :)

Edytowane przez ev1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wierzysz w to że o tej godzinie wbije ktoś na csa i pomyśli, na jedyna serwerze jest np. 20 osób na drugim 2 i powie do siebie, a to wbije na ten co dwie są, bo mają asysty :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ torbik

A ty myślisz, że na tamtym serwerze gracze biorą się skąd? 

Admini stawiają boty? 

Asysty mają ich przyciągnąć nie tylko w nocy, nie tylko jak są 2 osoby na serwerze, tutaj chodzi o zapobiegnięcie tego że zaczynają osoby wychodzić a na ich miejsce niema kto wejść, ponieważ grają praktycznie tylko stali bywalcy. 

Napiszę ci na chłopski rozum dlaczego asysty mogą poprawić aktywność na serwerze.

 

Wchodzi nowy gracz, który nie jest tak "pro" jak ty.

Zagrał jedną, dwie, trzy rundy itd. na koniec statystyki ma 0/10, teraz powiedz mi co on może czuć? zadowolenie z tego, że pograł z takimi pro? radość ze swojego wyniku w tabeli? 

Odpowiem ci, NIE taki gracz czuje niechęć do dalszej gry i rezygnuje po prostu wychodzi. Myślisz, że wróci żeby dalej być karanym? Tutaj odpowiedz sobie sam.

Wprowadzając asysty taki gracz ma już statystyki np. 6/10 myślisz, że dalej czuje taką samą niechęć do gry, jak przy statystykach 0/10, mimo że czasem zadał 90% obrażeń. 

Znowu ci odpowiem, może cię zaskoczę ale nie taki gracz nie czuję chęci rezygnacji i gra dalej.

Ale oczywiście jest też druga strona medalu, gracze tacy jak ty mogą nie być jedyni którzy maja ok. 30 killi w tabeli i tutaj zaczyna się cały protest, "ja karam boty to dlaczego ktoś inny też ma mieć dobre statystyki", prawda tylko to was boli.

Asysty ani nie będą wliczały się do rankingu, nic innego ci nie dadzą oprócz +1 dla kogoś kto zadał x obrażeń w później zabitego gracza. 

Odpowiedz mi szczerze, aż tak boli cię to że jeśli kogoś zabijesz (zadasz mu 10dmg gdzie ktoś inny zadał 90) to on też dostanie killa, który będzie liczył się tylko w tabeli, a twoje zadane 10dmg idzie również do topki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty asystami ale czy nie lepiej zrobić jedna porządna reklamę i przyciągnąć tych graczy w ten sposób? Co wy macie z tymi asystami.. to nie przyciągnie od razu setki graczy może kilku ale nie pomysleliscie że w zamian odejdzie kilku naszych którym ten pomysł się wcale nie podoba ale trudno wasz wybór ja tylko doradzam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo już temat asyst był przerabiany niejednokrotnie?

Tak jak napisał roloo jeśli myślicie że asysty sprawią że od razu będziecie mieć full serwer to się mylicie. Dojdzie 3/4 graczy którym pomysł się spodoba, odejdzie 3/4 graczy którzy astyst nie lubią i nic się nie zmieni...

Grałem już na niejednym dd2 i z doświadczenia mogę powiedzieć że serwery bez asyst cieszą się większą popularnością, szczególnie wśród graczy steam. 

Porządna reklama przyciągnie wam 3 razy więcej graczy niż dodanie według mnie śmiesznych asysty ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem tak wcześniej i nadal tak mówie. Asysty to za przeproszeniem gówno, nie dość że odejdzie wiele osób to na dodatek za wiele nie przybędzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty asystami ale czy nie lepiej zrobić jedna porządna reklamę i przyciągnąć tych graczy w ten sposób? Co wy macie z tymi asystami.. to nie przyciągnie od razu setki graczy może kilku ale nie pomysleliscie że w zamian odejdzie kilku naszych którym ten pomysł się wcale nie podoba ale trudno wasz wybór ja tylko doradzam.

 

Albo mi się wydaje albo już temat asyst był przerabiany niejednokrotnie?

Tak jak napisał roloo jeśli myślicie że asysty sprawią że od razu będziecie mieć full serwer to się mylicie. Dojdzie 3/4 graczy którym pomysł się spodoba, odejdzie 3/4 graczy którzy astyst nie lubią i nic się nie zmieni...

Grałem już na niejednym dd2 i z doświadczenia mogę powiedzieć że serwery bez asyst cieszą się większą popularnością, szczególnie wśród graczy steam. 

Porządna reklama przyciągnie wam 3 razy więcej graczy niż dodanie według mnie śmiesznych asysty ;)

Powiem wam tak, o ile się nie mylę wykup slota pod reklamę to jest na start 200zł, potem trzeba to opłacać miesięcznie co już wychodzi mniej bo 40zł (tak przynajmniej mi Krypton tłumaczył) powiedzcie mi czy wolicie zbierać na reklamę aż serwer upadnie, bo póki co nawet 1 osoba nie zrzuciła się na reklamę (a temat stoi już chyba tydzień) czy wolicie zaryzykować? Ja w temacie dotyczących propozycji DD2 dałem wam przykład dwóch serwerów, które mają asysty i stoją o wiele lepiej polecam tam zajrzeć. Dodając asysty możecie przyciągnąć dużo więcej graczy, a to, że odejdzie 2 - 3 osoby to nic, ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie/wróci. Już nie róbcie z tego takiego melodramatu, bo to jest bezsens, nie dość, że przez asysty będzie się wszystkim lepiej grało, to również istnieje duża szansa na przyciągnięcie znacznej liczby graczy. Ja wiem, że wy próbujecie utrzymać ten serwer typowo-klasyczny, ale tak się nie da. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty asystami ale czy nie lepiej zrobić jedna porządna reklamę i przyciągnąć tych graczy w ten sposób? Co wy macie z tymi asystami.. to nie przyciągnie od razu setki graczy może kilku ale nie pomysleliscie że w zamian odejdzie kilku naszych którym ten pomysł się wcale nie podoba ale trudno wasz wybór ja tylko doradzam.

 

Też się z tym zgadzam, ale co zrobisz. Też mi się to zbyt nie podoba.

 

Taka rada ode mnie, nauczcie się strzelać HS'y i asysty będą niepotrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać te asysty na taki jakby "okres próbny" :D
Wgrać go, i np. jeśli za miesiąc (ew. dwa) nie przybędzie graczy lub wręcz przeciwnie to usunąć ten plugin i raz na zawsze o nim zapomnieć.

To taka moja malutka propozycja. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać te asysty na taki jakby "okres próbny" :D

Wgrać go, i np. jeśli za miesiąc (ew. dwa) nie przybędzie graczy lub wręcz przeciwnie to usunąć ten plugin i raz na zawsze o nim zapomnieć.

 

To taka moja malutka propozycja. :>

będzie okres próbny jak będzie większość osób na tak, 1/2 dni i zobaczymy co dalej, jaka będzie opinia graczy, ale to o ile wyjdzie z forum .

A co napisałem? Zobaczę jak to się spodoba graczom NA SERWERZE, nie na forum. Będą przeciw to odpadnie, ale to pierw musi jak mówię być ponad połowa za. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności