Skocz do zawartości

Asysty na serwerze


neska.

Asysty  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy asysty?



Rekomendowane odpowiedzi

Sam głosowałem za dodaniem, nikomu to nie zaszkodzi przecież a radość wielka gdy ma się staty 4:1 zamiast 2:1 :D 

 

Tak więc demokracyjnie zwyciężyła opcja wgrania owego pluginu. Koniec tematu. 

 

 

Jednakże nie jestem opiekunem od spraw technicznych i poczekam na Siwego lub jego pomoc.

http://amxx.pl/topic/48552-asysta-przy-zabiciu/

 

 

Temat zamkne jutro jak będę pewien, że Siwy nie ma nic do dodania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was , nie chcę żeby ktoś nie zapomniał o tym temacie , dlatego piszę czy w końcu coś zrobicie w tym kierunku  , czy tylko będziecie pisać? bo pisać każdy może a robić nie ma komu ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was , nie chcę żeby ktoś nie zapomniał o tym temacie , dlatego piszę czy w końcu coś zrobicie w tym kierunku  , czy tylko będziecie pisać? bo pisać każdy może a robić nie ma komu ! :P

Obecna sytuacja wygląda tak, że póki siwy nie ogarnie PC to z asyst nici, bo wątpię żeby rolo czy ciapaty potrafili znaleźć dobry plugin i go wgrać (nie żebym miał wam coś do zarzucenia, bez uraz rzecz jasna :D). Więc musimy czekać :c 

 

#Edit.No.1

 

 

Asysty wczoraj byly wgrane ale skutek byl taki ze nikt nie mial admina i vipa wiec je usunalem i poczekam na Siwego.

 

Dokladnie to dzialaly jedna mape(statystyki rosly) ale nie pokazywalo asysty w prawym gornym rogu dlatego zmienilem jednego cvara odpowiadajacego za HUD z 1 na 2, wtedy zniknely VIP'y oraz adminowie wiec zamiast edytowac dalej po prostu usunalem co jest chyba logiczne ;) 

Ciapek, ale w komentarzach masz jasno i wyraźnie napisane, że plugin jest słaby, bo się buguje, nawet dostarczone pliki .sma .amxx na przywrócenie adminów nic nie dają, bo i tak nie działa plugin BSP dla admina, slot czy też vip. To może poszukać innego pluginu, a nie żeby się męczyć z tym? 

Na dodatek pisali tam "ci bardziej zaawansowani", że plugin posiada masę niepotrzebnych kodów, to nie wiem czemu ten plugin wybrałeś xD. 

Na moje oko to Siwy po prostu się musi tym zająć, albo napisz do Kryptona może on wam coś znajdzie ^^. 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty wczoraj byly wgrane ale skutek byl taki ze nikt nie mial admina i vipa wiec je usunalem i poczekam na Siwego.

 

Dokladnie to dzialaly jedna mape(statystyki rosly) ale nie pokazywalo asysty w prawym gornym rogu dlatego zmienilem jednego cvara odpowiadajacego za HUD z 1 na 2, wtedy zniknely VIP'y oraz adminowie wiec zamiast edytowac dalej po prostu usunalem co jest chyba logiczne ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wszyscy admini są za dodaniem asyst? Jeżeli tak, to dzisiaj ogarnę cały serwer (zoptymalizuje) i zajmę się dodaniem tych asyst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Asysty zostaną dodane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak do póki asysty nie są wgrane chciał bym powiedzieć że miałem styczność na naszym serwie z asystami gdy -_- wgrał plugin i co chciał bym przez to powiedzieć? że serwer lagowało masakrycznie nie dało się grać to raz a dwa gracze którzy mieli Staty 40+ za asysty mówili że są "gówniane" po trzecie w ankiecie głosy na tak udzieliło coś ok 30 osób gdzie na serwie gra może z 10... reszty nigdy nie widziałem i nie wiem kto to jest w głosach na nie jest inaczej Ci co zagłosowali są na serwerze przeze mnie widziani, po czwarte gdy zrobiłem vote po włączeniu pluginu asyst  "podobają się asysty "tak" "nie" większość osób była na nie więc pytanie do was bywalców na dd2 czy jest sens wgrywać i psuć serwer jakimiś asystami ? czy lepiej zostawić klasyczne dd2 ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roloo  zgadzam sie z toba w 100 procentch ,tak sie sklada ze bylem gdy te nieszczesne asysty pojawily sie na serwie ,wielu graczy narzekalo na nie ("te asysty to szmelc") a wiec   zapomnijmy o nich raz na zawsze 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to w cholerę usunął. nie dość że lagowało od tego serwer, to jak miałem staty powyżej 40 fragów bugowały się tak, że jeśli ktoś obok mnie zabił wroga to ja dostawałem asyste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba się wyjaśniło od czego mam lagi na serwie. W pizdziec wyrzucić to.

Ps nie wiedziałem że ja mam od tego lagi (a więc mój jak i wasz głos teraz będzie oczywisty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami adminami: jestem na nie

1) potworne lagi

2) bardziej to przypomina formę 4fun'a, zmniejsza profesjonalizm rozgrywki ( te resztki które trzeba ratować i rozwijać :D ) zwiększa zamieszanie i bałagan we fragach - nie trzeba już być dobrym graczem żeby mieć ich w cholerę, wystarczy puszczać spraye w każdą możliwą ścianę i drzwi

3) pozwala na inny, niechlujny sposób gry oraz olewanie drużyny i jakiejkolwiek taktyki , bo "obiję ich, skampię ale chrzanić że gram jak bot i tak będę miał fraga"

 

Ale to tylko moje prywatne zdanie, wiem że część osób na pewno się z nim nie zgodzi i szanuję to :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności