Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Asysty juz dawno sobie odpuscilem... Nic na sile.

 

A co do reklamy , to "cos" generuje reklame  cs-se****.pl w postaci spreya. Pojawia sie ona w roznych czesciach mapy (zwykle na poczatku rundy).

Jest to dziwne bo kiedys jej nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem problem z zrozumieniem o co Ci chodzi z tym generującym się spreyem, zobaczymy czy u innych też występuje ten sprey. Jeżeli nie to latałeś na serwerach tej sieci bądź u ich partnerów, i wgrało Ci się takie coś, tak mi się bynajmniej wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie rozgrywki nagle na celowniku pojawia się kursor myszki, co uniemożliwia chwilowo grę. Chciałabym wiedzieć czym jest to spowodowane i czy jest to wina serwera czy configu danego clienta cs. I nie, nie tylko ja tak mam, uprzedzając pytania.

@ zminimalizowanie nie pomaga, pomaga wpisanie np /rankstats, wiec jest to wina okienka, strony startowej, co nie tylko leży po stronie gracza, ale również i serwera.

Edytowane przez Esme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam podobny błąd do Esme tyle ,że na NS'ie * Na Steamie spokój :v *
I jak koleżanka wyżej, uniemożliwia to gry na pare sekund.
Chciałbym aby banowanie graczy z nickiem "cs-ser***.pl" zostało zniesione, ponieważ to nie ich wina że sciągają NonSteama akurat z tamtej strony i wchodzą na serwer bez zmiany nicku, to prawie jak banować Gracz || CSC permamentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie rozgrywki nagle na celowniku pojawia się kursor myszki, co uniemożliwia chwilowo grę. Chciałabym wiedzieć czym jest to spowodowane i czy jest to wina serwera czy configu danego clienta cs. I nie, nie tylko ja tak mam, uprzedzając pytania.

@ zminimalizowanie nie pomaga, pomaga wpisanie np /rankstats, wiec jest to wina okienka, strony startowej, co nie tylko leży po stronie gracza, ale również i serwera.

 

Posiadam podobny błąd do Esme tyle ,że na NS'ie * Na Steamie spokój :v *

I jak koleżanka wyżej, uniemożliwia to gry na pare sekund.

Chciałbym aby banowanie graczy z nickiem "cs-ser***.pl" zostało zniesione, ponieważ to nie ich wina że sciągają NonSteama akurat z tamtej strony i wchodzą na serwer bez zmiany nicku, to prawie jak banować Gracz || CSC permamentnie.

Te pojawianie się celownika czy kursora nie jest winą serwera. 

Esme ty prawdopodobnie korzystasz z NS, i wersji pobranej z download.cs-classic.pl , nie wiem czy korzystasz z v43 czy v50 , ale zmień ją na tą 2 ;) Z tego co pamiętam przy jednej niestety wyskakiwało to czasami. 

 

Apropo banowania cs-serwer , csc czy innych .. Przecież jest to zakazane, i każdy co banuje permem za podszywke czy inny głupi powód powinien stracić admina, ponieważ było już to wiele razy poruszane na forum i jeżeli dalej są takie sytuacje to Pa pa z adminem. 

A przykładowo biorąc cs-serwer, za co go zbanujecie? To nawet nie jest sieć serwerow. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siwy miałam wersje v50 ale nie z csc. Wystarczylo Przeinstalowac system i csa i juz jest dobrze. (instalacja systemu nie z powodu cs'a, tylko wyczyszczenia samoistnego partycji ;v)

Banowanie za ten nick może tylko odebrać nowych graczy, bo taka osoba juz nie będzie próbowała tu wrócić, chyba kick / ban 5 min nikogo nie zbawi, a można pozyskać gracza ewentualnie następnie zbanowac gdy to nic nie daje. Przynajmniej nie byłoby chodzenia na łatwiznę przez część adminów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siwy Z tego co pamiętam to cs-serwer.pl to była,jest? sieć serwerów. Rozmawiałem z Karolem miesiąc,dwa miesiące temu i powiedział, że mamy banować za reklamę.

Za reklame tak macie banować, ale cs-serwer.pl to nie jest sieć serwerów 1.6 ani cs:go także więc za co go zbanujecie? za przedrostek 'cs' czy domenę '.pl' ? 

 

 

... niebawem nie bedzie jego jak i tego gracza

Odnośnie tego, Paweł mam nadzieje że wiesz że ta osoba to osoba pobierająca cs'a i ganiająca przez moment na tym nicku, wystarczy wyjaśnić jemu jak zmienić nick a nie banować z nadzieją że zmieni gdy to jest trudne dołączając po raz 1'wszy do cs'a. 

Jeżeli jednak sugerując się po tym co piszesz zaczniecie banować te osoby, nie będę mówił że będzie kont reakcja ze strony CSC, ale i graczy odpadnie. Załóżmy nick 'cs-blablabla.com' fala banów, i czym rozpoznacie czy nie gra na AB? multum banów sie posypie a 3/4 osób to zmienne IP, także nie tylko zbanujecie ich a osiedlówki (czyli więcej osób które mają te samo IP). Nie mówiąc o opinii sieci.

 

To jest debilizm banować klienty z nickiem standardowym 'cs-serwer' 'setti' 'player cs-...' i włącznie z naszymi 'csc'.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Za reklame tak macie banować, ale cs-serwer.pl to nie jest sieć serwerów 1.6 ani cs:go także więc za co go zbanujecie? za przedrostek 'cs' czy domenę '.pl' ? 

 

 

Odnośnie tego, Paweł mam nadzieje że wiesz że ta osoba to osoba pobierająca cs'a i ganiająca przez moment na tym nicku, wystarczy wyjaśnić jemu jak zmienić nick a nie banować z nadzieją że zmieni gdy to jest trudne dołączając po raz 1'wszy do cs'a. 

Jeżeli jednak sugerując się po tym co piszesz zaczniecie banować te osoby, nie będę mówił że będzie kont reakcja ze strony CSC, ale i graczy odpadnie. Załóżmy nick 'cs-blablabla.com' fala banów, i czym rozpoznacie czy nie gra na AB? multum banów sie posypie a 3/4 osób to zmienne IP, także nie tylko zbanujecie ich a osiedlówki (czyli więcej osób które mają te samo IP). Nie mówiąc o opinii sieci.

 

To jest debilizm banować klienty z nickiem standardowym 'cs-serwer' 'setti' 'player cs-...' i włącznie z naszymi 'csc'.  

Jeszcze niedawno była to sieć serwerów i to dość dobrze prosperując, stąd kazałem banować graczy z cs-serwer

Nigdy nie kazałem banować graczy cssetti, PlayerCS, GraczCSC, itp, tylko reklamy sieci serwerów, gracza powinno się kierować na nasz blog z cs'em.

 

Ci gracze w większości i tak mają wyrąbane, więc ban najczęściej pomaga, w wielu przypadkach jest lekiem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Informacja odnosi się do wszystkich użytkowników tego forum. 

Nie chodzi tu jednak o zmiany dotyczące gry. 

Chciałbym zaoferować swoją pomoc odnośnie spraw życia codziennego. Na pewno są tu na forum i nie tylko osoby, które chciałyby porozmawiać dosłownie o wszystkim. Być może mają problemy w szkole, bądź w nauce oraz sprawy dotyczące ich samych.  

 Coś o mnie aby moje słowa nie były rzucane na wiatr. 

Aktualnie jestem studentem 5 roku Psychologii na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. 

Wiek:26 lat

Staż pracy jako psychoterapeuta: 3 lata 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy jest taka opcja zmienienia broni dla vipa w terorystach SG-552 Commando a wzamian zamienić tą broń w terorystach na Krowę.

2.Czy jest taka opcja dodania dodatkowej mapy na serwer Only dd2 np.De Mirage.

3.Wczoraj np.był pełny serwer wieczorem i nie mogłem wgl wejść na serwer Only dd2 graczami 31 slotów i czy bd można dokupić 1 slot na serwer Only dd2...

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy jest taka opcja zmienienia broni dla vipa w terorystach SG-552 Commando a wzamian zamienić tą broń w terorystach na Krowę.

2.Czy jest taka opcja dodania dodatkowej mapy na serwer Only dd2 np.De Mirage.

3.Wczoraj np.był pełny serwer wieczorem i nie mogłem wgl wejść na serwer Only dd2 graczami 31 slotów i czy bd można dokupić 1 slot na serwer Only dd2...

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Onli dd2 to jak sama nazwa serwera znaczy to onli  DD2 !  Nie zadne De Mirge,inferno czy nuke   Juz bylo 32 sloty i zostały zmiejszone do 31 poczytaj w arichwach csc to wszystko znajdziesz na twoje odpowiedzi

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z broniami dla VIP'a w każdej chwili można pokombinować, ale te zestawy są robione pod grywalność graczy, na prawdę od czasu kiedy zacząłem grę na serwerze widziałem zaledwie 3-5x żeby ktoś latał z m249, także to jest bezsens dodawać do zestawów. A sg552 jest dostępna dla każdego (CT i TT), jak i również każdy inny zestaw. 

Z mapą to odpada, większość graczy jest przyzwyczajona do DD2, a nie do już niepopularnej mapy de_mirage gdzie nawet nie wiem gdzie co jest, i prawdopodobnie nie tylko ja. 

Sloty też odpadają, gdyby serwer stał jak ** 24/7 31/32 to wtedy możliwość ewentualna zakupu niż usunięcia slota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ten serwer zmienić na Mirage to  z miejsca mówię że upadł by szybciej niż wam się wydaje ;) 
jest dobrze jak jest jedyny minus że czasem brakuej graczy ale cóż to jest 1.6 sama nazwa wszystko mówi nic nie jest wieczne ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskażnik jest jak byś nie zauważył,strzelasz, rzucasz he i pokazuje ci ile hp komuś zabrałeś ,do tego na koniec rundy wyświetla ci się najlepszy gracz który zrobił największe obrażenia ,oraz gracz ktory zabił najwięcej przeciwników z drugiego teamu

Edytowane przez Pawel.?
Poprawiono post :<
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wskaznik obrazen bylby fajny

Ty sobie nabijasz posty ? ze piszesz bezsensownie ? nawet chyba nie raczyłes sprawdzic na serwerze czy jest w grane !  Lub poprostu nie wiesz o czym piszesz .Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam propozycje taka ze by nie wywalało admina z speca po 150sek bo serwer twierdzi ze gracz jest AFK . A to utrudnia krecenia demek bo w konkretnym momencie chcesz kogos zlapac i cie wywali ;/ nawet nie wpiszesz STOP.

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności