Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Podpisuję się pod propozycją Polaczka oraz Zeusa :)

Ja natomiast mam taki pomysł ,pewnie był nie raz nie dwa i pewnie dużo będzie krytyki ,ale proszę spojrzeć na to z innej strony ,mianowicie proponuje by na serwerze były dodatkowe 2 mapy ,nuke i inferno nie musi być vote co mape ,ale np żeby te dodatkowe mapy były między jakimiś godzinami np 12-16 czy coś ,przecież jeżeli gracze będą chcieli grać dalej dd2 to mogą w vocie sobie jeszcze raz je wygrać ,vote 1.dd2    2.inferno   3.nuke    4.przedłużenie mapy ,to nic trudnego a ludzi nie znikali by może jak pionki na szachownicy przez to że jedna mapa non stop jest grana i po pewnym czasie się nudzi ,inferno nuke też często grane są ,spróbować można przynajmniej na dwa tygodnie tak do końca tygodnia i zobaczy się czy graczom się to podoba czy nie.

Sorki za błędy ,po 2 niewyspanych nocach jeszcze jestem także rzuca mi się na oczy wszystko.
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod propozycją Polaczka oraz Zeusa :)

 

Ja natomiast mam taki pomysł ,pewnie był nie raz nie dwa i pewnie dużo będzie krytyki ,ale proszę spojrzeć na to z innej strony ,mianowicie proponuje by na serwerze były dodatkowe 2 mapy ,nuke i inferno nie musi być vote co mape ,ale np żeby te dodatkowe mapy były między jakimiś godzinami np 12-16 czy coś ,przecież jeżeli gracze będą chcieli grać dalej dd2 to mogą w vocie sobie jeszcze raz je wygrać ,vote 1.dd2    2.inferno   3.nuke    4.przedłużenie mapy ,to nic trudnego a ludzi nie znikali by może jak pionki na szachownicy przez to że jedna mapa non stop jest grana i po pewnym czasie się nudzi ,inferno nuke też często grane są ,spróbować można przynajmniej na dwa tygodnie tak do końca tygodnia i zobaczy się czy graczom się to podoba czy nie.

 

Sorki za błędy ,po 2 niewyspanych nocach jeszcze jestem także rzuca mi się na oczy wszystko.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

 

Może Cię to zdziwi, ale na serwerze ONLY DD2, gra się tylko i wyłącznie DD2. Jeśli chcesz pograć na innych mapach to idź na FFA, tam znajdziesz swoje inferno i nuke zapewne.

I powtórzę jeszcze raz, to jest ONLY DD2, czyli TYLKO DD2, nie wiem po co są tego typu propozycję, już nie chce obrażać ich autorów. Nawet gdy jest mało graczy można grać dalej na DD2, tylko że na 1 bombside.

Edytowane przez ev1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, lecz w sytuacji gdy gracz idzie w jedną i nagle zawraca przy 10sec zdążysz się poprawić. Aktualnie jedynym sposobem, żeby na say'u napisać info jest pisanie od razu po padnięciu i to w miarę na szybko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 10s ,ale czy jest możliwość taka by na say było 10s ,a przez mikro 5s ? Przez mikro info to chwila moment a na say to nie takie proste :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce napisać info to zdąży w te 5 sekund. Czasami zdarzało mi się, że chciałem więcej napisać to brakło czasu, wiec do 7 sekund było by optymalnie.

@Edit: Co z pomysłami, które były napisane ~ miesiąc temu

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie wiem czy była tutaj kiedyś tego typu propozycja bo wszystkie czytać i szukać nie mam zamiaru.
Moją propozycją jest dodanie podwójnych granatów dla graczy ,pomysł fajny np dlatego ,że widziałem to na nie jednym serwerze i ludziom się to podoba. 
Przykład: 2FB ,2HE ,2SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Shanell o to chodzi ,po to są 2 HE ,ja osobiście chciałbym przynajmniej zobaczyć to na serwerze i jak to się przez graczy przyjmie ,myślę że na tydzień można byłoby to dodać ,nic nikomu się nie stanie a przecież chodzi o to by serwer promować a tak stoi bez większych zmian ,a taka mała zmiana nikomu nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności