Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko można dać na "próbę " . Ja tez nie wiem czy to się spodoba. Ale chciałbym żeby inni też się wypowiedzieli. Jeśli ma to pomoc to ja bym był skłonny do wprowadzenia rang na Próbę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rangi mogłyby być wprowadzone na podstawie wszystkich uzyskanych zabójstw, bo jak wiadomo k/d ratio i rank nie odnosi się bezpośrednio do takowej liczby, ale sądzę, że taka informacja w HUDzie tylko by przeszkadzała. Miło by było gdyby nie były resetowane w takim razie wraz z resetem topki. To propozycja ode mnie.

Z rozgrzewką na kosy jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje coś z rangami.. najchętniej chciałbym aby były rangi w taki sposób ze za ilosc zabójstw z danej broni była odpowiednia ranga - w hud i prefix gracza, pluginy mam jedynie pozostało mi znależć jak ma naliczać żeby powstawały rangi za ilość zabójstw z m4 - np .. 100zabójstw z m4, - ranga Weteran M4 ... 10000 zabójstw z M4 - ranga Legenda M4. coś w ten deseń .. 

Tak aby każdy gracz miał range na czacie , tak jak VIP przed nickiem. A sytuacja 2 rangi, = wyższa ważniejsza, ale kombinuje jeszcze jak to zrobić. 

Na ten moment, proponuje nie wrzucać żadnych rang typu cs:go czy cwaniak, łobuz itd.. Bo to głupota, co 2 serwer to ma, a tu trzeba unikat. Na ten moment zostało coś skminić z rangą za x killi broń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu nie gram, ale przemyślcie sprawę z rangami, czy nie będzie czasem spin, że cwaniacy co wbiją najwyższą będą kozaczyć przed tymi słabszymi graczami, że mają wyższą rangę od innych i potrafią grać, mimo, że większość biega na odpale, tak samo jak to się dzieje w CSGO, wbijają sobie szeryfy, lemy czy globale grając na haksach, a później cwaniactwo, że są najlepszymi graczami w tej grze.

 

Tak samo rangi wbijane na samą ilość zabić bezsensu, bo 1 gracz wbije najwyższą w 20h, a jakiś słabszy typowy nolife wbije tą samą rangę w 500h i tu nie ma co porównywać poziomów gry, poza tym w pewnym momencie każdy wbije tę samą rangę, jeśli będzie liczona tylko ilość zabić z jakiejkolwiek broni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozgrzewka dodana.

Jeżeli będziecie potrzebować muzyki do niej, to proszę podać tutaj link do jakiegoś kawałka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka jest liczona jako pierwsza rudna tak więc zaraz po pistoletówce wyświetla nam się menu vipa. Trzeba to przesunąć o jedną rundę bo to za duża przewaga będzie. 

 

W dodatku na rozgrzewce wbil skilowy maniaczek, zanim dostal bana zabil caly team, zaczęła się druga runda rozgrzewki przez co na pistoletówce vipy mogły sobie wybrać broń i barany latali z awp/m4 mimo upomnień. Kick i kappa :v

Edytowane przez mako
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja alternatywa do tych propozycji z rangami, jest zdecydowanie lepsza i unikatowa niż proponowane a już wam się nie podoba.. to Panowie i Panie jak to jest z wami? Chcecie, a potem nie. Odnośnie Corey'a to jest tylko jedna z możliwości, a nie masz pewności że gracze będą się wywyższać nad słabszymi, a nawet jakby to jest w regulaminie zakaz obrażania w przeciwieństwie do cs:Go gdzie rangi są naliczane do profilu, a nie na serwerze tak jak by mogło tutaj być. Nie porównujmy tego, bo to na innym mechanizmie działa i to jest zupełnie inna rzecz. 

 

Z początkiem, jestem przeciwny tej zmianie .. bo rozgrzewka w DD2 jest głupia i wgl nieprzemyślana, jak już strone wcześniej pisałem rozgrzewka została stworzona w 2 celach, pobawienia się i poznaniu mapy. Zabawy nie ma, poznanie mapy też .. DD2 - najpopularniejsza mapa 1.6 i cs:go, source, condition zero .. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować dodanie nowej zasady. Otóż żeby był zakaz gry z Awp gdy jest mniej niż 6 graczy na serwerze. Dlaczego? Na tej mapie CT Ma o wiele wieksze szanse na zdobycie fraga z awp niż TT. W ten sposób gra w 4,5 osób z CT mającymi awp staje so jednostronna. Zwłaszcza gdy grają zwykli gracze.

 

 

@ no właśnie przy małej liczbie osób staje się jednostronna. A mi chodzi właśnie o to, ze przy małej liczbie osób tak jest.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale się uwzięli na to AWP.. Jestem na nie, mnożenie zakazów wprowadzi dodatkowe zamieszanie i kolejne zgłoszenia "Pse Pani/Pana on gra z AWP" :D nie no to ma być zabawa, odpoczynek nie dodawajmy kolejnych wątpliwej jakości obwarowań, nie gramy z "autolamą" i chyba wystarczy, pojedynek AK47/M4A1 vs. AWP wcale nie jest jednostronny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj wieczorem jak było 3v3/ 3v4 w ct z awp i bez oporu, fragi same wpadają jak gra się na tyle osób z awp. Jak dla mnie propozycja Diamentowego jest jak najbardziej na plus

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest coś w tym, tyle że tutaj bardziej chodzi o VIP'a a nie AWP, teamy są czasami nie równe i wtedy gra jest trudniejsza/łatwiejsza zależnie od strony. 

Długo się bawiłem pluginami typu PTB i żaden z nich (nawet z allianceforum) nie spełnił moich oczekiwań, teraz znalazłem coś podobne TBM - z poprzedniego roku, być może byłby lepszy - https://amxx.pl/topic/151276-team-balancer-manager/ 

Od razu złapałem logi wchodzących graczy na serwer - https://amxx.pl/topic/124450-info-o-wchodzących-graczach-w-logach/, przydało by się bo na teraz logi są tylko graczy z flagami inne niż 'z', a takie coś ułatwiło by wiele tematów na forum (skarg), choćby identyfikowanie sprawcy - to nie ja, albo tym podobne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Siwy, ale serwer zapisuje dane o graczach, którzy weszli an serwer, zrobiłęm już taki plugin wcześniej.

Teraz tak, VIP zaktualizowany, dodano rozgrzewkę.

Na dniach wejdzie nowy system banowania - skrypt zakupiony na licencji

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To chyba jestem ślepy czy coś, bo ja mam tak

pre_1472927955__beztytulu.png

 

I wszystko działa

 

Dodano voice manager oraz asysty.

Dodatkowo zaktualizowano system nagród, mam nadzieję, że zmniejszy to ilość znikających punktów + dodano punkty za full serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą na 1 rundzie zabiłem 2 osoby a na tabie miałem 6 

/statsme również pokazało 2 fragi a w tabeli miałem 6

 

 

Piszę bo nie wiem czy to bug czy coś dodawaliście 

 

 

teraz to nawet jak nie zabijam a tylko zadaje dmg to mi fragi nalicza i innym również.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba zadać dmg żeby było zaliczone do asysty?

Bo moim zdaniem trzeba zadać przynajmniej 70-80 obrażeń żeby te asysty nie były za łatwe i z 80 fragow na mapę

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności