Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

A może zamiast usuwać nozowki, zróbmy losowanie za jej pomocą? Bo osoba z największą ilością killi ma przez mapę darmowego vipa? z tym ze ta nozowka musialaby zostac wydluzona do 1:30.

Jestem za. Wtedy ludzie będą bardziej się rzucać na siebie z tymi nożykani a nie kampic na skrzynkach.

 

Ale z tym czasem przesadziles, wystarczy 60sek.

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Może mi ktoś powiedzieć w jakiej sytuacji zniknęły mu punkty?
Np:

Po zmianie mapy

Po wejściu na serwer (wcześniej grałem x godzin/minut przed wejściem)

Po reconnect

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie po reconnect, możliwe, że po zmianie mapy lub wbiciu na serwer. przynajmniej u mnie tak było 2 razy.

Przy wchodzeniu na serwer i okienku startowym ze strona banów nie wyszukuje konkretnej strony, pojawia się błąd, iż nie można ustalić podanego żądania, czy coś w tym stylu, dopiero po kliknięciu w nagłówek pokazuje strona bansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi Diamentowy, to cos ma wlasnie wspolnego jak sie wchodzi nastepnego dnia, na pewno nie tego samego, moze jak serwer sie restartuje czy coś w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem 70 ( po utracie 1.100 ) wyszedłem i wbiłem po 1h i 60 pkt

ja już nawet tych punktów nie sprawdzam bo to sensu nie ma 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak one najczęściej znikają właśnie jak się dzień zmienia xd

Wczoraj wieczorem jeszcze 1400 pkt miałem, dziś aż 40 xd

Kiedyś też zmieniały się przy zmianie nicku, rozumiem że przy ns tak jest, ale dla graczy steam lepiej byłoby gdyby zapisywały się na sid'a :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak one najczęściej znikają właśnie jak się dzień zmienia xd

Wczoraj wieczorem jeszcze 1400 pkt miałem, dziś aż 40 xd

Kiedyś też zmieniały się przy zmianie nicku, rozumiem że przy ns tak jest, ale dla graczy steam lepiej byłoby gdyby zapisywały się na sid'a :v

no ale jak to miałoby dla CIebie wyglądać? Mam tworzyć osobny zapis dla NS i Steam? TO bezsesnu, albo jest zapis na SID, albo IP, albo nick, a że to serwer ns/steam to zapis jest TYLKO i wyłącznie na nick, tak samo jest na innych serwerach CS, nigdzie nie znajdziesz zapisu na SID, chyba że to serwer steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślałem, że winę za to odpowiada fakt, iz informacja jest wczytywana za szybko i gracz może wyjść przed wejśćiem do gry, wiec dodałem warunek, który zapisywał ponownie dane dopiero wtedy gdy gracz wszedł i wczytał punkty. Wcześniej było tak, że gracz wchodził na serwer i przed wczytaniem mógł wyjść, ale wtedy miał 0 pkt, więc wychodząc ustawiało mu na 0 i tak też zapisywało, lecz z tego co widzę, to zmniejszyło tylko w jakimś mniejszym stopniu liczbę utraconych pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latają jakieś czity na serwerze? Jeżeli tak, to czy są w nich gracze z SH?

Dzisiaj był jeden SH na serwerze ;d

 

zauważyłam błąd w informacji "..., które wymienisz na nagrodę /nagroda /nagroda"

ss:

pre_1473941527__20160915140306_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W weekend zajmę się systemem nagród 

 

Tylko te pistolety aktywują się po skończonej rozgrzewce, wiec może po prostu zabije wtedy WSZYSTKICH graczy?

 

KONIEC rozgrzewki = śmierć wszystkich graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności