Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

- A może by tak co 3-4 rundy zmienić mapę z dd2 na de_dust?

- wprowadzić zegarek (nie trzeba będzie wprowadzać komendy)

- Automatyczne wyrzucanie z serwera, gdy TT respi poniżej 1.3 i gdy jest afk od razu po rozpoczeciu rundy

- ochrona CT przez pierwsze 4-5s, którzy chca wbic na B, a juz przez brame dostaja strzała z awp.

- czas ładowania/zmieniania broni roszkę szybszy?

1. Serio de_dust? Nie, to jest dd2 i tylko dd2.

2. Może być

3. Od tego jest admin :X

4. Proszę Cię, co to za problem przeskoczyć, większość osób nie ma na tyle refleksu ani umiejętności aby trafić przez tą szparę. Poza tym, ta gra polega na zabijaniu.

5. CO, jedna z najgłupszych propozycji, którą kiedykolwiek przeczytałem na tej sieci i ogólnie w tej grze.

Edytowane przez ev1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie to dziwne, że TYLKO na tym serwerze zgłasza mi die problem ze znikającymi punktami

Baza dalej jest w innym miejscu i to według mnie jedyny mozliwy powód dla którego tak się dzieje, bo zapis, wczytywanie itd jest poprawnie napisane, wiec albo ktoś robi coś dziwnego w tym czasie, albo baza nie zapisuje każdemu punktów

 

Przypominam, że niw będzie żadnej zmiany map, a sprawdzanie czy gracz siedzi na resp polegałoby ttlko na sprawdzeniu buyzone i powodowałoby to różne problemy bo każdy kto wszedł by na ten resp byłby kickowany

 

Nie rozumiem po co Wam zegarek na serwerze xd

Czas ładowania broni its tez na pewno nie będzie zmieniany

 

Pisane z telefonu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dziwne, że TYLKO na tym serwerze zgłasza mi die problem ze znikającymi punktami

Baza dalej jest w innym miejscu i to według mnie jedyny mozliwy powód dla którego tak się dzieje, bo zapis, wczytywanie itd jest poprawnie napisane, wiec albo ktoś robi coś dziwnego w tym czasie, albo baza nie zapisuje każdemu punktów

 

Nie tylko na tym serwerze na FFa miałem już jakoś ponad 30punktów, a dzisiaj mam 7...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A może by tak co 3-4 rundy zmienić mapę z dd2 na de_dust?

- wprowadzić zegarek (nie trzeba będzie wprowadzać komendy)

- Automatyczne wyrzucanie z serwera, gdy TT respi poniżej 1.3 i gdy jest afk od razu po rozpoczeciu rundy

- ochrona CT przez pierwsze 4-5s, którzy chca wbic na B, a juz przez brame dostaja strzała z awp.

- czas ładowania/zmieniania broni roszkę szybszy?

1.Cb chyba cos piecze ? To jest only dd2 a nie ffa

2.Tak

3.Nie

4.Nie

5.Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie tylko na tym serwerze na FFa miałem już jakoś ponad 30punktów, a dzisiaj mam 7...

tylko że na FFA wgrałem wersje bez łatki, a przypomniałem sobie o tym dopiero gdy pojechałem

 

Na innych serwerach NIKT nie zgłaszał mi tego problemu, a skoro nie zgłaszano, to widocznie problem nie istnieje. Przecież ja znikąd się sam nie dowiem, że komuś zniknęły punkty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że na FFA wgrałem wersje bez łatki, a przypomniałem sobie o tym dopiero gdy pojechałem

 

Na innych serwerach NIKT nie zgłaszał mi tego problemu, a skoro nie zgłaszano, to widocznie problem nie istnieje. Przecież ja znikąd się sam nie dowiem, że komuś zniknęły punkty

czyli co ze straconymi pkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 23:40. Świadek: Xena, Fam, Lipton . Gracze podczas trwania mapy zaczęli lewitować w powietrzu. Grawitacja zwariowała na serwerze. Zrobiłem restart rundy z poziomu amxmodmenu i pomogło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1.Cb chyba cos piecze ? To jest only dd2 a nie ffa

Grzeczniej troszkę może by wypadało co?

 

 

Za zegarkiem jestem na tak

 

Lolololo co te cytowanie mi nie wyszło xD

Edytowane przez FamNaPiksachAJE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znowu były usuwane pkt ( /nagroda ) bo znowu z 1.100 zrobiło mi się 17 pkt.

za pierwszym razem usunęło mi się z 400 pkt a teraz ponad 1000 

 

na pewno są logi więc proszę o zwrócenie.

Nawet chyba wczoraj była podobna sytuacja, to był możliwe Pazdan boy, co kupił vipa na 1 dzien za te ~1000pkt , pkt usunęlo a vipa nie było. 

 

Godzina 23:40. Świadek: Xena, Fam, Lipton . Gracze podczas trwania mapy zaczęli lewitować w powietrzu. Grawitacja zwariowała na serwerze. Zrobiłem restart rundy z poziomu amxmodmenu i pomogło.

Nikt nie lewitował wszystko było normalnie, tylko tak to widzieliście.. a jest to spowodowane m.in lagami na serwerze, waszymi prawdopodobnie spowodowanymi przez serw. 

 

 

Ja jestem nadal za usunięciem rozgrzewki, bo na uj mi ona.. Start mapy i momentalnie odechciewa mi się grać na serwerze. Podbiam pytanie - po co ta rozgrzewka? Żeby potrenować bicie kosą? Fuck logic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy nic nam się nie zdawało tylko bug był taki ze Cie przenosilo w górę i tam zatrzymywalo i się ruszyć nie było można a gdy skierowałem celownikem pod siebie to pokazywało mi nick osóby która się przeniosła na spektatora zanim to się zaczęło dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy nic nam się nie zdawało tylko bug był taki ze Cie przenosilo w górę i tam zatrzymywalo i się ruszyć nie było można a gdy skierowałem celownikem pod siebie to pokazywało mi nick osóby która się przeniosła na spektatora zanim to się zaczęło dziać

Takie coś występowało już wcześniej. Osoba która wbiła na spect i zaczęła spectować np Ciebie to ty lewitowałeś wtedy. Czym to jest spowodowane ? Nie wiem .;d 

W tej chwili również jestem za usunięciem nożówki bo po prostu znudziła mi się i trochę mnie irytuje 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za usunięciem rundy nożowej. Co do tych punktów wymienianych na nagrody to też raczej zbędne to jest. Już lepiej by było stworzyć jakiś system nagradzania za wykonywanie celów mapy, bo niestety ale egzekwowanie tego leży na serwerze i nie chce się podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do głosu za usunięciem tej rozgrzewki, od początku byłem sceptycznie nastawiony, kiedyś na tej rundzie crashowało serwer, ale zostało to naprawione. Widzę sporo niezadowolonych więc wzmacniam ten głos swoją osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka zostala wprowadzona zeby bylo urozmaicenie. Skoro wam sie nie pobodoba , bedzie usunieta. 

Na starym FFA byla rozgrzewka , potem znikala i znow sie pojawiala. Poprostu sie ona "nudzi" a za jakis czas pewnie bedziemy za nia tesknic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast usuwać nozowki, zróbmy losowanie za jej pomocą? N.p osoba z największą ilością killi ma przez mapę darmowego vipa? z tym ze ta nozowka musialaby zostac wydluzona do 1:30

 

Ale to wygląda tak, że 10 sekund mija zanim dojdzoesz na środek,15 sek się bijesz a 5 sek się respisz. I przecietny gracz tym sposobem ma może ze 2 fragi. A gracze z Vipem kupionym nie powinni dostać vipa.

 

 

@Edit

Żeby nie było. Proponuję zrobić ankiete ile osób jest za usunięciem, ile za zostawieniem na zasadzie tej co podalem, czyli VIP dla najlepszego gracza przez mapę.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s byłem za rozgrzewką i nadal jestem, ale sam biegać z nożem, wówczas kiedy przeciwnicy chowają się byleby przejść do głównej rozgrywki to niezbyt fajnie :) mako,to zależy od graczy również. Bywa że wszyscy grają. Nagroda w postaci vipa pewnie wszystkich nagle nawroci... Choć to nie głupi pomysł, to i tak mi to jest już obojętne :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast usuwać nozowki, zróbmy losowanie za jej pomocą? Bo osoba z największą ilością killi ma przez mapę darmowego vipa? z tym ze ta nozowka musialaby zostac wydluzona do 1:30.

Niezły pomysł ale dla takiej osoby trochę powienien  być znerfiony ten vip ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności