Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zmniejszyc ilosc slotow do jakichs 10 bo przy 31 graczach to sobie nie pograsz xd

 

@Edit

 

Proponuję dodać do rregulaminu punkt "Zakaz rzucania smoke przez ct na srodek"

Edytowane przez Sequell**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmniejszyc ilosc slotow do jakichs 10 bo przy 31 graczach to sobie nie pograsz xd

Moim zdaniem jest dobrze ze Tyle graczy gra,bo Serwer na prawdę stoi na nogach i trzyma się jak najlepiej,wiec Moim zdaniem nie ma sensu zmniejszać slotów tylko dlatego bo sobie nie grasz,powód serio bez sensu ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequll twój pomysł jest totalnie bezsensu tylko opiekunów wraz z Karolem starali się postawić ten server na nogi, a ty chcesz zmniejszyć do 10 slotów. Na prawdę bezsens. A Smoke na środek nie możemy zabronić bo to nikomu nie przeszkadza. Jeżeli ktoś chce sobie zraszować przez środek to bez smoke jest mu ciężko xd 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmniejszyc ilosc slotow do jakichs 10 bo przy 31 graczach to sobie nie pograsz xd

 

@Edit

 

Proponuję dodać do rregulaminu punkt "Zakaz rzucania smoke przez ct na srodek"

nie no serwer jak widać bardzo ładnie stoi a takie dd2 31/31 to naprawdę świetna sprawa i 90% miłośników dd2 takiego szuka co sama pozycja serwera o tym mówi.

 

A co do smoke na środek przez CT... Już bardziej TT na mida pasuje

a tak to smoke na środek i TT już nie doliczy się ilu poszło na B :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmniejszyc ilosc slotow do jakichs 10 bo przy 31 graczach to sobie nie pograsz xd

 

@Edit

 

Proponuję dodać do rregulaminu punkt "Zakaz rzucania smoke przez ct na srodek"

sory ale to jest najgorsza propozycja  jaką kiedykolwiek słyszałem z tymi slotami a co do smoke to też bez sensu po to są granaty żeby z nich korzystać , zawsze trafi się ktoś komu nie pasuje jakiś szczegół i później są różne urozmaicenia bez sensu bo komuś coś sie nie podoba. granaty są podstawą w tej grze jak nie umiesz z nimi grać to usuń CS. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapytam się z ciekawości po co spadochron na dd2 ? Skąd ty chcesz skakać ? xD Rozumiem na ffa itd bo tam są mapy , gdzie bardzo się przydaje spadochron to potwierdzę, ale nie na dd2 ;P
Edit:
To są tam od tego skrzynki :p

Edit2:
A po co wgrywać plugin i zaśmiecać serwer tylko po to, aby przydał się z gali na respa ? xD Bezsensu xd

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej ten pomysł moim zdaniem odpada , gdyż ludzie będą to nadużywać niestety. Zamiast to pomóc to zrobi, więcej zamieszania, a jeżeli jest cheater na serwerze wystarczy zrobić demko i spisać id i napisać skargę , które zapewne do godziny 12 była by przeczytana i brana w obroty :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tak patrzę na topke lub staty miesiąca i taki np. Wiars0n 70 zabitych 10 zgonów to te konkursy są bardzo trudne. Dla takiego słabszego gracza bardzo ciężko mu wygrać vipa. No i chciałbym się dowiedzieć czy dałoby radę coś dla słabszych jakieś konkursy na wygranie vipa ewentualnie nie na miesiąc max to 2 tyg. Moim zdaniem dobrze byłoby jak taki amator wygrał by vipa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ten konkurs powinien obejmować osoby nie posiadające vipa , wiadomo że na vipie są udogodnienia i przez to szanse nie są dla każdego równe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tak patrzę na topke lub staty miesiąca i taki np. Wiars0n 70 zabitych 10 zgonów to te konkursy są bardzo trudne. Dla takiego słabszego gracza bardzo ciężko mu wygrać vipa. No i chciałbym się dowiedzieć czy dałoby radę coś dla słabszych jakieś konkursy na wygranie vipa ewentualnie nie na miesiąc max to 2 tyg. Moim zdaniem dobrze byłoby jak taki amator wygrał by vipa

 

 

Pomysł bardzo fajny, wtedy każdy gracz miałby równe szansę na wygranie Vip'a  :)

 

Złożyłem już propozycję "losowania" Vip'a Opiekunowi  :)

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tak patrzę na topke lub staty miesiąca i taki np. Wiars0n 70 zabitych 10 zgonów to te konkursy są bardzo trudne. Dla takiego słabszego gracza bardzo ciężko mu wygrać vipa. No i chciałbym się dowiedzieć czy dałoby radę coś dla słabszych jakieś konkursy na wygranie vipa ewentualnie nie na miesiąc max to 2 tyg. Moim zdaniem dobrze byłoby jak taki amator wygrał by vipa

coś dla amatorów to jakieś losowania pozostały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie niech zakończą się aktualne konkursy. Czyli turniej oraz staty miesiąca , gdyż aktualnie widzę że to trochę bez sensu jest . Po tym jak one się zakończą pomyślę nad konkursem, gdzie każdy będzie miał równe szanse zdobyć vipa . :)

Edit:

Omega to zawsze można razem coś wykminić dobrego dla graczy :) 

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie niech zakończą się aktualne konkursy. Czyli turniej oraz staty miesiąca , gdyż aktualnie widzę że to trochę bez sensu jest . Po tym jak one się zakończą pomyślę nad konkursem, gdzie każdy będzie miał równe szanse zdobyć vipa . :)

po zakończeniu turnieju piszę się na organizatora ;>

Również mam kilka pomysłów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam pewne pomysły co do servera. Zauważyłem w pewnym okresie że dużo młodzieży gra na serverze . Chciałbym aby zostało zakazane jakie kolwiek wulgaryzmy całkowicie typu K**** ostrzeżenie > ban 5 min> 1 h/1dzien w zależności od bluzg

+ dodanie rozgrzewki z bronią co miesiąc np. zmiana broni.

+ dodanie do vipa spadochronu

oczywiście to za zgodą H@ Oraz -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co całkowitego zakazu wulgaryzmu to niestety muszę się nie zgodzić ,gdyż jak to bym wprowadził zakończyło się to kompletną porażką i stratą dość sporej ilości graczy na co nie mogę pozwolić. Przypomnijmy sobie, że gra jest z tego co pamiętam 16+ albo 18 + , a że rodzice nie pilnują swoich pociech w co grają to zbytnio nie nasza sprawa.  Co do dodanie do vipów spadochronu to przemyślę sprawę z buźką , gdyż spadochron zbytnio na dd2 się nie przyda bo nie ma go gdzie praktycznie użyć oprócz z gali na resp ct. Rozgrywki z bronią co miesiąc z inną to zrobię ankietę , ale najpierw sprawdzę czy tak wgl można robić . :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co całkowitego zakazu wulgaryzmu to niestety muszę się nie zgodzić ,gdyż jak to bym wprowadził zakończyło się to kompletną porażką i stratą dość sporej ilości graczy na co nie mogę pozwolić. Przypomnijmy sobie, że gra jest z tego co pamiętam 16+ albo 18 + , a że rodzice nie pilnują swoich pociech w co grają to zbytnio nie nasza sprawa.  Co do dodanie do vipów spadochronu to przemyślę sprawę z buźką , gdyż spadochron zbytnio na dd2 się nie przyda bo nie ma go gdzie praktycznie użyć oprócz z gali na resp ct. Rozgrywki z bronią co miesiąc z inną to zrobię ankietę , ale najpierw sprawdzę czy tak wgl można robić . :)

można Patryczeg.. oczywiście co do rozgrzewki.. jakaś pocieszna muzyczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z Only DD2 jakiegoś FFA. O spadochronie na odd2 nie powinno być nawet mowy.

I jestem za tym co napisał KochamOrgazmLaury, czyli za ogólne przeklinanie nie banować, ponieważ każdemu zdarzy się zdenerwować ale obrazę danego gracza to już ingerować, jedyny wyjątek to gdy koledzy zaczną 4Fun sobie cisnąć, a wiadomo że takie coś jest na odd2 a nawet między adminami ^^

 

@Skiperek powinno się móc zrobić z inną bronią co miesiąc, tyle że trzeba zmieniać co miesiąc w pliku .sma linijkę z (id,"weapon_ak47") a najlepiej to spytać Karola :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka byla juz. Przez poerwsze 3 dni bylo ok potem kazdy mowil zmiencie ta rozgrzewke...

Nie ma co za duzo kombinowac bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...

Spadochron odpada, gdzie wy chcecie go uzywac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności