Jump to content

Skiperek

Użytkownik
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  56d 18h 42m 58s

Skiperek last won the day on February 5 2017

Skiperek had the most liked content!

Community Reputation

197 Pomocniczy

About Skiperek

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday 05/23/1997

Informacje o Profilu

 • Nick
  Skiperek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Zombie Mod
  Only DD2
 • Lokacja
  Gorzów Wlkp

Metody kontaktu

 • GG
  42812886

Recent Profile Visitors

2,092 profile views

 1. Smite i Wercia. Najpierw Smite jak chcesz się wypowiedzieć na temat ssow to najpierw się dowiedz o co z tym chodzi. Karol mnie prosił, abyśmy ograniczyli ssy , gdyż ich leciało za dużo tak samo leciało za dużo banów na respa . Więc moim zdaniem jak ktoś miał ssy to tylko rozpisać demko zostaje . Prosty przykład Jacka miał tyle robione ssy i były puste rozpisalem demko (10min roboty ) i jednak coś mial . Wercia każdy były admin , który do mnie napisał od razu go informowalem dlaczego został zabrany admin i tak samo na samym początku nie chciałem informować obecnych adminów za co zabrałem admina , ale później o tym też ich poinformowalem :) Od razu też powiem ,że nie poinformowałem ich od razu bo nie miałem na to czasu . (Sprawy prywatne ) Co do zmiany regulaminu przyznaje to był błąd dlatego trochę czasu temu stworzyłem ankietę , gdzie do końca, nie którzy ludzie nie ogarneli , ponieważ nie grali na serwie ;) Wiec można ją odszukać i zobaczyć jej wynik tylko muszę przy tym po siedzieć , aby każdego poinformować ;) HardWar a co do Ciebie nie będę komentował xd @Miłosz Sam sobie teraz tym zdaniem zaprzeczyłeś. Kłamstwo ? Tam jest czas forum , a nie na serwerze , a tutaj chyba jest różnica , ponieważ na forum siedzę bardzo długo. ;)
 2. Fam może i gram 10-15minut, ale dostaje cykna rzucam wszystko i pilnuje serwera jak biega Cheater. Dodatkowo doszło mi latanie za pracą a aktualne pracuje dlatego poszukiwałem z.opiekna . Co do sprawy adminów. Dla mnie admin powinien dawać przykład , a jeżeli nie daje przykładu to taki admin nie jest potrzebny . Co do siwego. Jeżeli chcesz rozmawiać o PW wiadomościach to moze poczytam SB jak o mnie się wypowiadasz oraz też co pisales na PW. Ja z chęcią udzielę pozwolenia do przeczytania PW przez Karola oraz obejrzenie SB, gdzie ładnie się wypowiadasz. Twix Ty wiesz za co Ci został zabrany admin. Jeżeli nie wiesz to już Ci podaje . ,, Grożenie banem gracza , którzy użyją broni " oraz dawanie bana 30 minutow za chyba resp gdzie jest maksymalny 5.cos takiego było . Teraz Ty Songoku . Wiesz za co miałeś ostrzeżenia oraz poinformowałem każdego o tym kto stracił admina i musiałem nad zwyczajnie Ciebie przeoczyć :) Mi nie musisz wierzyć Songoku ,ale możesz się zapytać , kogo chcesz z obecnych admini czy nie informowalem ;) A teraz zauważyłem Siwy. Żółty kolorek to ja wiem że lubisz i takie prowokacje to możesz wiesz gdzie wsadzic , bo Karola poinformowałem przed tym twoim śmiesznym kolorkiem o skardze aby rozpatrzył ;) Edit Twix może było to dziecinne chwalenie na SB że zrobiłem porządki , ale wiesz mam pierwszy raz opiekuna , gdzie dużo już o tym mówi i po siedzeniu 6 h aby sprawdzić każdego admina osobno itd i znaleźć takie coś to był dla mnie wyczyn gdyż pierwszy raz szukałem w plikach takich rzeczy oraz sam doskonale wiesz , że bycie poważnym przez cały czas to źle wychodzi , czasami trzeba się rozluźnić ^^
 3. Niech się wypowiedzą inny. A dla Ciebie mam tylko jedno do powiedzenia. Najeżdżasz na mnie w każdym poście praktycznie , przy każdej możliwej sytuacji i kiedy tylko się da, więc się dziwię, że masz, gdziekolwiek prawo głosu, ponieważ już nie raz powinieneś zostać ukarany warnem za łamanie regulaminu ^^ Tyle miałem do powiedzenia, czekam na wypowiedź adminów oraz graczy oraz oczywiście Karola. :)
 4. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja skarga nie została przyjęta! Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 5. Miłosz pierwsza sprawa. Po co się wypowiadasz jak nie grasz na only DD2 ? Grasz gdzie indziej to tam wypowiadaj swoje mądrości . Z tego co pamiętam i TwixCs powinieneś wiedzieć, że nie ma nakazu, aby ktoś Ci pomagał w np trupie . Każdy ma prawo przykampic , a obraza to obraza, a tym bardziej, że byłeś adminem i powinieneś znać cały regulamin ;) Napisze do jakiegoś z członków UbTeam, aby obniżył ban do 3h. Miłej Gry :)
 6. Skiperek

  Propozycje Only DD2

  Vip darmowy w nocy odpada. Są już i tak sporo konkursów typu top15 staty miesiącu wyliczanka itd itd :) Więc odpada . Oraz odpada pomysł z podsadzaniem bo jak pisaliście wyżej będą ludzie się blokowali i będzie, więcej wyzwisk :)
 7. Po proszę dowody. Oraz link do bana i czekam na wypowiedź Zwierzaka. Edit. Podaj tego światka
 8. Skiperek

  Konkurs #2

  Motor wygrywa Vipa na 30 dni ! :) Ale konkurs dalej trwa ! Można jeszcze wygrać vipa na 15 dni oraz 7 dni ! :P
 9. Proszę nie pisać zbędnych komentarzy :) Wynik został poprawiony przeze mnie , więc czekam na statystyki z tego miesiąca :)
 10. Tak właśnie zakończyliśmy miesiąc luty. Jak zauważyłem na załącznikach to walki były zaciekłe i szliście w łeb w łeb, ale ostatecznie wygrywa oraz @SpiochuxD gratulację Wam i widzimy się za miesiąc. Życzę Wam powodzenia oraz udanych killów ;)
 11. Dziękuje za organizację tego :)
 12. ● Osoba najbardziej aktywna w dziale odd2:Wercia ● Najbardziej pomocna osoba:Wercia,The Game ● Osoba najbardziej rozpoznawalna:Wercia,Renia ● Osoba z największym poczuciem humoru:Renia ● Najbardziej pomocny admin: ● Najmilsza osoba:Wercia ● Największy kamper:gp ● Najbardziej denerwująca osoba: ● Największy lizus:TwixCs :P ● Największy podrywacz: ● Największa gaduła na serwie:
 13. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało przyjęte. Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 14. Z tego co widzę to, większość jest na tak, więc witam w ekipie :P Zgłoś się do mnie po admina :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines