Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje, aby dac administratora immunitet na kicki za spect. Mamy nie robic wiele razy ss'ow, tylko krecic demka, ale czasami jest sytuacja, ze podczas krecenia demka dostajemy kick . Bardzo utrudnia to prace, wiec prosze o rozwazenie tej mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, aby dac administratora immunitet na kicki za spect. Mamy nie robic wiele razy ss'ow, tylko krecic demka, ale czasami jest sytuacja, ze podczas krecenia demka dostajemy kick . Bardzo utrudnia to prace, wiec prosze o rozwazenie tej mozliwosci

To jest ten plugin , https://amxx.pl/topic/3944-afk-kiss-kicker/ 

Z tego co zauważyłem cały czas jest tak samo ustawiony cvarami, ale w przypadku tego afk_speckicktime 300 to jest czas 5 minut na specie, chyba w ten czas zrobiłbyś demko? A jak nie, proposuje bo im dłuższe tym lepsze, starczy ruszyć myszką. 

Nie da się niestety ustawić immunitet, bo wtedy musiałbyś mieć flage 'a' lub edytować plugin na jakąś podstawową flagę admina, np . b 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli admin mialby flage a to nie mozna bylo by go zbanowac tak jak wlasciciela czy opiekuna , dobrze pamietam ? Jezeli tak to bez sensu.

Zgadza się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reff 

Grając bez vipa można zauważyć sporą różnię - Mianowicie sklep. VIP dostaje zdecydowanie więcej kasy za wszystko, proponuje dodać takiego typu plugin https://amxx.pl/topic/119903-system-pieniędzy-beta/ . 

ms_startmoney  "1000" //Ilość pieniędzy ustawianych za pierwszym wejściem na serwer
ms_killprize "500" //Ilość pieniędzy dostawanych za zabicie
ms_hskillprize "750" //Ilość pieniędzy dostawanych za zabicie z Headshot'a
ms_teamkillpenalty "1000" //Ilość pieniędzy zabieranych za zabicie hosta/przyjaciela z drużyny
ms_teamwinnerprize "1000" //Ilość pieniędzy dostawanych za doprowadzenie drużyny do wygranej
ms_targetsmakerprize "350" //Ilość pieniędzy dostawanych za wykonywanie celów mapy
ms_alwaysaliveprize "100" //Ilość pieniędzy dostawanych za przeżycie rundy
ms_moneylimit "32000" //Limit pieniędzy
ms_savetype "0" //Typ zapisu pieniędzy, 0 - nVault, 1 - MySQL

Przypominając że każdy kill graczom bez VIP'a daje: 

- Shotgun [ xm1014 i m3] + Większość PM'ów = 600$ 

- AK47 , M4A1 , famas , gail = 300$ 

- AWP = 150$ 

 

Kolejną propozycją było by zwiększenie czasu kupna broni - freeze time z '3' o ile tyle jest a '6' . Niekiedy nie ma szans kupić broń, a tyle czasu by ułatwiło rozgrywkę nie tylko kupując a ustalając rozgrywkę, gdzie idzie paka, gdzie się rozłożyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz ok ale zwiększenie czasu kupna broni zwiększy także ryzyko dokupywania granatów itd.
Nad resztą propozycji można się zastanowić obgadam to jeszcze z właścicielem :)

Miłosz Wielki + za dobrą podpowiedz dotyczącą zmiany pluginów. :)
Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd freeze time jest ustawiony na 2 sec, ale przydało by się min 5, i to proponuje. Nie rozumiem jak to by działało na granaty bo czas kupowania jest ograniczony, do 30 sec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ten freeze time mi nie przeszkadza, wrecz przeciwnie, szybko kupuje co musze i moge szybciej dotrzec na miejsce docelowe niz inni gracze co sprawia latwiejsze przejecie bsa dla mnie, a ja jestem w goracej wodzie kapany i nie lubie czekac wiec wolalbym zeby zostalo jak jest :D

 

plus moja propozycja na teraz taka zeby otworzyc szybka rekrutacje na admina poniewaz ostatnio bardzo malo adminow gra.

Edytowane przez vBengvBrosv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9.03.2017 at 11:42 PM, vBengvBrosv said:

plus moja propozycja na teraz taka zeby otworzyc szybka rekrutacje na admina poniewaz ostatnio bardzo malo adminow gra.

Popieram , grajacych regularnie adminow jest moze pieciu, czesto jest taka sytuacja ze nie ma zadnego z nich na serwerze.

Osobiscie staram sie byc jak najczesciej ale obowiazki nie zawsze na to pozwalaja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doszło nam 4 adminów, na razie zobaczę jak się sprawują.

Z dodatkową kasą poczekam, aż zmienimy VIP.

Freezetime chciałbym zmienić na 3sec, tutaj chyba problemów by nie sprawiło.

Pracuje nad zmianą pluginu na rs + nazwy utworów wyświetlane w grze. Pewnie na kolejne nutki będzie sprawne na serwerze

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VIP gotowy, do tego jak wspominałem jest losowanie vipa , działa to m. in. los pośród wszystkich graczy, jeżeli wypadnie na gracza dostaje vip na 1 mape, jeżeli wypadnie na osobe która tego vipa posiada losowanie odpadnie na całą mape.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgranie pluginu anty-reconnect, widziałem już na kilku konkurencyjnych serwerach i myślę, że może się sprawdzić, w skrócie: po zrobieniu reconnecta, który się uda tj. zrespisz się, dostajesz slaya z automatu. Ułatwi pracę adminom, myślę, że jakoś nadzwyczajnie nie obciąży serwera.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, e v i l napisał:

Proponuje wgranie pluginu anty-reconnect, widziałem już na kilku konkurencyjnych serwerach i myślę, że może się sprawdzić, w skrócie: po zrobieniu reconnecta, który się uda tj. zrespisz się, dostajesz slaya z automatu. Ułatwi pracę adminom, myślę, że jakoś nadzwyczajnie nie obciąży serwera.

Przy tej ilości adminów jest zbędne, chyba że chcecie to umile wam robote :]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, e v i l said:

Proponuje wgranie pluginu anty-reconnect, widziałem już na kilku konkurencyjnych serwerach i myślę, że może się sprawdzić, w skrócie: po zrobieniu reconnecta, który się uda tj. zrespisz się, dostajesz slaya z automatu. Ułatwi pracę adminom, myślę, że jakoś nadzwyczajnie nie obciąży serwera.

Rówież uważam że jest to zbędne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onuje wgranie pluginu anty-reconnect, widziałem już na kilku konkurencyjnych serwerach i myślę, że może się sprawdzić, w skrócie: po zrobieniu reconnecta, który się uda tj. zrespisz się, dostajesz slaya z automatu. Ułatwi pracę adminom, myślę, że jakoś nadzwyczajnie nie obciąży serwera. 


To co napisal evil, w polowie sie zgodze rano strasznie malo adminow gra ... jeden, dwa, na serwerze do poludnia to jest max .... natomiast uwazam ze to jest zbędne Admini bardzo dobrze daja sobie rade. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, rs'y dodane.

70 plików, autorzy; rolooo i HARDWELL .

Jakieś propozycje co do rs'ów , albo temat na forum aktualizowany co miesiąc dotyczący nazwy nutek .

Plugin z nazwami na serwerze lub większa ilośc rs'ów (100-200rs) losowe ale wtedy zmiana co 1,5 / 2 miesiące.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiany;

Czas paki z 40 > 35 sec

Freezetime 3 > 4 sec

 

Będzie zmiana w naborze na admina, dodałem pkt że steam jest wymagany (czas zakupu w zależności od możliwości, do 2 tyg).

A zmiana głównie tyczyć się będzie składek, otóż będzie ona obowiązkowa. Pierwsza (11sms / 5 przelew) przed otrzymaniem, kolejne co 2 miesiące (ta sama kwota). Mam nadzieje że pozwoliło by to nam na zakup reklamy, przynajmniej jednej i zwiększyło populacje na DD2 w godzinach 11-14 bo czasami są tam pustki, reszta dnia nie jest tak tragiczna, ale też warto myśleć o niem.

Jakieś przeciwwskazania co do tego? Prosiłbym o zdanie adminów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że nie jestem adminem chciałbym wyrazić swoje zdanie.W większości dużych sieci Admin ma zagwarantowanego vipa na serwerze w zamian za pełnioną funkcję co moim skromnym zdaniem jest nagrodą bądż wyróżnieniem za utrzymywaniem porządku oraz kultury na serwerze tutaj niestety tego nie ma każdy admin jeżeli chce posiadać vipa jest zobowiązany jak każdy inny gracz go wykupić.Proponuje zatem aby utworzyć nowy temat "Zbiórka na reklamę dla servera DD2". Pozdrawiam oraz proszę o nie spamowanie mojej wypowiedzi ponieważ każdy gracz ma prawo do swojego zdania:).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cofam, skladka co 2 miesiace, ale VIP i slot permanentnie do póki jest się adminem. Bo zapomniałem o tym ;v

 

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają adma na ns też muszą??

@Miłosz równie dobrze mogę pisać rezygnacje. Miałem steam od Rolki, grać się nie dało, co chwilę mnie kickalo z serwera. Sądzę że przyczyną mógł być mój przestarzały komputer, ale nie wiem, nie znam się aż tak :)

Edytowane przez Buhahaha Leszko xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy wczoraj na temat dźwięków przy, którymś z rzędu zabójstwie. Tak jak też rozmawialiśmy, uciążliwe jest kiedy np multikill jest po 3 zabójstwie. Doszliśmy do małego wniosku, że warto byłoby to dodać, jednak zmniejszyć częstotliwość tzn. multi po 5 razie z rzędu, następny po 6, potem 7 itd. Dlaczego, później tak często? Mało kto ubija 5 razy z rzędu i przy tym nie pada.

Mi osobiście dodaje to motywacji do gry ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności