Ballin

Użytkownik
 • Content count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1m 4s

About Ballin

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  Ballin i Kawiarenki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

125 profile views
 1. Ballin

  Rozmawialiśmy wczoraj na temat dźwięków przy, którymś z rzędu zabójstwie. Tak jak też rozmawialiśmy, uciążliwe jest kiedy np multikill jest po 3 zabójstwie. Doszliśmy do małego wniosku, że warto byłoby to dodać, jednak zmniejszyć częstotliwość tzn. multi po 5 razie z rzędu, następny po 6, potem 7 itd. Dlaczego, później tak często? Mało kto ubija 5 razy z rzędu i przy tym nie pada. Mi osobiście dodaje to motywacji do gry
 2. Ballin

  Jestem na tak, ten człowiek jest : - Zaangażowany w grę -Doświadczony życiowo -Można pożartować -Niejednokrotnie zgłaszał prawie pewne przypadki oszukiwania -Nie nadużywa mikrofonu, say. Bez niego serwer byłby gorszy !
 3. Ballin

  1. Twój nick: Ballin2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Only DD2 1.63. Ranga: Admin4. Link do tematu (potwierdzenie):
 4. 1. Nick: Ballin i Kawiarenki <3 2. Imię:Oliwier 3. Wiek:22 4. Znajomość AMX (1-10): 10 5. Sprawny i działający mikrofon: Prawie kupiłem 6. Składka tak 7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/wmy_kawiarenki/ 8. Parę słów o sobie **: Zaoczny student, który prowadzi własną działalność w branży trasportowej 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Rzadko bo rzadko, ale zdarza się, że nie admina kiedy jest cziter. 10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 0:0:26344834 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h dziennie 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczornych i czasem porannych. Tyczy się to całego tygodnia. 13. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Wielokrotnie
 5. Ballin

  Problem pojawił się również u mnie. Jeżeli jest jakiś sposób to proszę mi go jakoś udostępnić ;) Może ten problem jest powodem ostatnio małej ilości osób na tym serverze? Jak zaczynałem grać było nas o wiele więcej, a teraz zaczyna być co raz gorzej. Może zmiana hosta servera poprawi? Grałem na serverze co miał hosta firmy krzak i wszystko chodziło płynnie. Pukawka chyba zrobiła się przereklamowana na to wychodzi..