Jump to content

bestz

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 8h 21m 53s

Community Reputation

122 Pomocniczy

2 Followers

About bestz

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  bestz
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

963 profile views
 1. bestz

  Propozycje Only DD2

  Witam jako, były admin i gracz dd2, od czasu mojej przerwy obserwuje cały czas co się dzieje z serwerem, i powiem szczerze jest totalne dno, Moja propozycja to zmienić Opiekuna serwera zanim serwer zniknie z sieci, zrobić nabór na opiekuna i przyjąć na to stanowisko osobę kompetentną z pomysłem na przywrócenie świetności tego serwera, wybacz Wercia ale jak dla mnie nie nadawałaś się na admina a co dopiero na opiekuna, więc proszę jedynie o wyższych rangą użytkowników o przeanalizowanie pracy aktualnego opiekuna nad serwerem ( nie nad forum), i wyciągnąć wnioski.
 2. Dobry pomysł, też mi tego brakuje.
 3. Niestety na Nie , 1 raz cię widzę kolego, na serwerze też Cię jeszcze nie widziałem, w gt nie masz nawet 40h na serwerze, podanie słabo napisane, piszesz że poświęcisz 3-4 h dziennie na serwerze, gdzie szczerze w to wątpię, pograj dłużej daj się poznać ludziom, i wtedy spróbuj ponownie. Dodam, że lepsze kandydatury były odrzucane.
 4. na TAK -wiek -steam -doświadczenie -gt trochę poprawione -w miarę dobrze kojarzę z serwera
 5. na TAK, -gt -doświadczenie -steam -słaby skill Jak widać same plusy
 6. bestz

  Propozycje Only DD2

  Witam, zauważyłem że wieczorami zaczyna się gęsto robić na serwerze, innymi słowy serwer jest full, i już trzeba czekać w kolejce na wejście ,przyjrzyjmy się temu bardziej, mamy jesień przyjdzie zima, ludzie siedzą w domach i graja więcej, można by powoli rozważać kupno dodatkowych slotów. Jakie są aktualne ceny dodatkowych slotów?
 7. NA NIE - pkt 2 wymagań na admina -. Przegrane 30 godzin i przynajmniej 2 tygodnie spędzone na serwerze. - brak - brak steam - brak składki wybacz ale pograłeś dość aktynie dopiero 5 dni na serwerze, ale dla mnie to nie jest przepustką na admina, wymagania są jasne, brak składki, brak steama i gt na dzień dzisiejszy to za dużo żeby przymknąć oko na twoje podanie.
 8. ● Osoba najbardziej aktywna w dziale odd2: ● Najbardziej pomocna osoba: @promistrz● Osoba najbardziej rozpoznawalna: @rps @brzeczyszczykiewicz● Osoba z największym poczuciem humoru: @rps● Najbardziej pomocny admin: @promistrz● Najmilsza osoba: ● Największy kamper: @Wilk● Najbardziej denerwująca osoba: Sequell● Największy lizus: ---● Największy podrywacz: ---● Największa gaduła na serwie: @Memento Mori
 9. bestz

  Propozycje Only DD2

  Witam, nie wiem czy był już podobny pomysł (ale pewnie tak), ale nie chce mi się wertować 75stron:) A więc , co myślicie aby po godz 22:00, bądź 22:30, bądź też po 23:00 (kwestia ustalenia), aktywować dla wszystkich graczy, którzy wejdą na serwer Vipa, myślę że przyciągnęło by to trochę graczy, i na pewno zatrzymało na dłużej w grze takiego gracza.
 10. Jestem na TAK GT do poprawy, nikt idealny nie jest, ale może jak dostaniesz posadę częściej i chętniej będziesz na serwerze. + amx, steam, wiek , są wakacje przydadzą się dodatkowe ręce do roboty:)
 11. Nick: bestz Godziny gry (np. 8-12 , 20-23): 19-23 Dni gry(np. pn, wt, ptk, sb): Codziennie w każdy dzień tygodnia Nieobecność (jeżeli była zgłaszana, jak nie zostaw puste): była zgłaszana:)
 12. bestz

  Propozycje Only DD2

  Aż mnie na śmiech bierze, proszę was, nie wymyślajcie bzdurnych reguł, i co jak ktoś jako czwarta czy 5 osoba kupi awp ? kick ban ?, panowie , kupowanie broni jest częścią gry, masz hajs kupujesz co chcesz, Vipy też płacą za menu z bronią i co zrobisz jak 5 vipów weźmie sobie nagle awp, jak zrobisz selekcje? kto może kto nie może , każdego coś wkurza w czasie grania jak nie micro, awp, czy flesze, czy co innego, to jest gra właśnie na tym to polega. Nie wymyślajcie absurdalnych reguł. Jestem absolutnie na NIE
 13. Nick: bestzPowód: urlop, wyjazd na roboteCzas nieobecności: 18.06.2017 do 20.07.2017Coś od siebie: Siema, na miesiąc muszę was opuścić, okres urlopowy niestety:) , ale wrócę w drugiej połowie lipca, tak więc wszystkim życzę spokojnego , bezpiecznego urlopu:) i dużo imprez.
 14. Wybacz Misiek, ale argument z cfg do mnie nie przemawia, wydaje mi się, że po prostu wpadłeś. Mówisz że strasznie cię laguje, tak nie raz cię obserwowałem, i przez te lagi nie ma możliwości rozpisania dema bez podważenia każdej akcji zwalając na te właśnie lagi. Dostawałem czasem też info na pw w stosunku do Ciebie, właśnie tylko z podejrzeniem o awp, a tu pach ssy padły w idealnym momencie, moim zdaniem musiałeś je wkleić i coś wymyślić , bo nie wklejenie ssów po prostu na tym forum nie przejdzie. Przyznanie się i wzięcie tego na klatę stawiało by Cię w lepszym świetle, każdy z nas gra w tą grę od 5-10 lat, nie jeden kit się słyszało tak więc argument z cfg, po prostu nie przejdzie. Szkoda, że na Ciebie padło, ale niestety z niczym tak się nie walczy w grze jak z czitami. Po 2 , w czasie banowania przy nicku , każdy admin ma czerwoną gwiazdkę : nick* ,tak więc też mogłeś czuć się troszkę bezkarny, bo kto zrobi ssy adminowi? , I myślę, czy to świadomie czy przez przypadek, ssy poszły w dobrym momencie.. wpadłeś... i powinieneś się po prostu przyznać. Dodam, że ważą się Twoje losy na serwerze i forum, i taki akt prawdy byłby jak najbardziej na miejscu.
 15. Jak by za skila dawali admina:) to byś go chyba nigdy nie dostał : ) Ale kryteria wszystkie spełniasz , solidna marka:), aktywny, Brać i nie pytać: )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines