Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Ballin i Kawiarenki <3


Ballin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ballin i Kawiarenki <3
2. Imię:Oliwier
3. Wiek:22
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Prawie kupiłem
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/wmy_kawiarenki/
8. Parę słów o sobie **: Zaoczny student, który prowadzi własną działalność w branży trasportowej
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Rzadko bo rzadko, ale zdarza się, że nie admina kiedy jest cziter.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 0:0:26344834
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczornych i czasem porannych. Tyczy się to całego tygodnia.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Wielokrotnie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twój GameTracker - https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=Ballin+i+Kawiarenki+<3

I z tego co wynika grasz od niedawna, może wcześniej miałeś styczność z tym serwerem ale teraz kiepsko z tobą, mimo tego dałbym Ci szansę bo coś mi mówi że dałbyś rade, a jest to m.in aktywność(pare godzin dziennie 3-6h), wiek, doświadczenie.. ale chwila, steama to ty chyba nie masz bo to nie jest prawidłowy SID, ale pomijając jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Ten podpunkt regulaminu nie jest aż tak ważny w tym przypadku.

To jest link do Twojego gt --> https://www.gametracker.com/player/Ballin i Kawiarenki <3/193.33.177.101:27156/

Serwer potrzebuje adminów, a Ty spędziłeś na nim ostatnio dużo czasu co zdecydowanie jest dużym plusem. Nie zauważyłem u Ciebie problemów z kulturą, dodatkowo rzuciłeś mi się w oczy tym jak upomniałeś kogoś o grafikę, wytłumaczyłeś co ma zrobić żeby nie dostać bana (tak powinien robić każdy, a nie od razu wyzywać). Steam, wiek, doświadczenie to kolejne zalety.
Jestem na tak, dla mnie jeden z lepszych kandydatów na ten moment. Mam nadzieję, że nie stracisz szybko zapału do gry na tym serwerze.

 

@Miłosz przecież wszystkie starsze konta (te wszystkie konta z 2k3/2k4 mają sid zaczynający się od 0:0:xxx, ma steam bo widziałem na serwerze xd

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności