Jump to content

Biały Murzyn

Donator
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

About Biały Murzyn

 • Birthday 11/08/1988

Informacje o Profilu

 • Nick
  Biały Murzyn
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Only DD2
 • Lokacja
  Lubuskie (Rzepin)
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo,Cs,Książki,Muzyka

Recent Profile Visitors

1,200 profile views

Biały Murzyn's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

22

Reputation

 1. Witam serdecznie mam do zaoferowania dwie propozycje jedna jest taka aby istniała możliwość podnoszenia granatów to zabiciu wroga lub własnego członka teamu.Druga propozycja jest taka aby podczas gdy jest mniej niż 10 osób w grze zablokować bs b poprzez brak możliwości podłożenia na nim paki.Czekam na wasze zdanie w tej sprawie pozdrawiam Aldur.
 2. Jestem na tak: -jeden z najlepszych adminów gdy był na tym stanowisku -bardzo pomocna i kulturalna osoba -Steam -poświęcał naprawdę wiele czasu i pracy będąc adminem Pozdrawiam Aldur.
 3. Witam serdecznie proponuję zmianę w punkcie dotyczącym kampienia na respię 7.20 Zakaz kampienia na respie tt po 1:30 [Kick , 5 min] z 5 min. na 30 ponieważ większość graczy olewa sobie ten punkt regulaminu i po dostaniu bana na 5 min. notorycznie robią to samo co względem graczy ct którzy respektują regulamin dotyczący wykonywanych celów jest po prostu nie fer.Dziękuję z góry za rozpatrzenie mojej propozycji oraz zapraszam do wyrażenia swojej opinii w tej sprawie.
 4. Jestem na tak: -znana bezkonfliktowa osoba -pomocna w razie jakiegokolwiek problemu -znana na serwerze -pozytywny ziomek -pozytywne wypowiedzi kolegów z pełnionej funkcji -możliwość dostosowania się z zakupem steaumu Pozdrawiam Aldur.
 5. Jestem na TAK: -wiek -staż na serwerze jest -bezkonfliktowy -odpowiednia osoba na to stanowisko -opanowana oraz kulturalna osoba -spoko ziomek Pozdrawiam Aldur:)
 6. Pomimo że nie jestem adminem chciałbym wyrazić swoje zdanie.W większości dużych sieci Admin ma zagwarantowanego vipa na serwerze w zamian za pełnioną funkcję co moim skromnym zdaniem jest nagrodą bądż wyróżnieniem za utrzymywaniem porządku oraz kultury na serwerze tutaj niestety tego nie ma każdy admin jeżeli chce posiadać vipa jest zobowiązany jak każdy inny gracz go wykupić.Proponuje zatem aby utworzyć nowy temat "Zbiórka na reklamę dla servera DD2". Pozdrawiam oraz proszę o nie spamowanie mojej wypowiedzi ponieważ każdy gracz ma prawo do swojego zdania:).
 7. Propozycje menu Vipa jak najbardziej na tak.Proponował bym ponadto dodać spadochron oraz rezerwację slota jak to ma miejsce na większości serwerów.Pozdrawiam:P
 8. Jestem na nie: -jesteś konfliktową osobą -miałem tą nieprzyjemność słuchać jak obrażasz graczy podczas nieobecności admina na serverze -biegałeś odpalony -podanie napisane pod publiczkę oraz nie szczerze
 9. Jestem na TAK: -ładnie rozpisane podanie -rozpoznawalna osoba na serverze -kóltura na wysokim poziomie -Gt -wiek -przyda się nowy admin po ostatnim spustoszeniu administracji Pozdrawiam Aldur.
 10. Jestem na Tak: -byłeś adminem -jesteś często na serverze -ogarnięta osoba -pomocny
 11. Jestem na Tak: -był już adminem -nadrobione GT -przyda się kolejny admin -jak pisał kolega wiek to tylko cyferki:) Pozdrawiam Aldur.
 12. Oczywiście że na Tak: -GT -kultura -AMX -rozpoznawalny
 13. Jestem na TAK: -wiek -pozytywna osoba -GT -bezproblemowy -Camper Master numer jeden(żart:D)
 14. 1. Twój nick: Aldur 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): DD2 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):http://forum.cs-classic.pl/topic/55125-przyj%C4%99tepodanie-aldur/#entry337861
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines