Jump to content

Suiryu

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 12h 35m 7s

Community Reputation

27 Nowicjusz

3 Followers

About Suiryu

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Suiryu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO

Recent Profile Visitors

144 profile views
 1. Przyznaje się, zrobiłem tak. Wchodzisz do ct tylko po to, żeby dać zabawę nabić sobie dolarki i wyjść? To chyba logiczne, że dostaniesz bana na ct, jeżeli strone ct wykorzystujesz tylko i wyłącznie do tego celu. Strona ct nie została stworzona, żeby sobie wchodzić, nabijać dolarki i wychodzić. Będąc w ct, masz prowadzić ewentualnie pilnować więźniów, żeby się nie zbuntowali. To zadaniem ct jest dopilnowanie tego, żeby dzień tt był jak najlepszy, to od ct zależy, co ludzie na serwerze będą robić i nie należy traktować ich jakąś farmiarke do expa. Dodam, iż dostałem info, że to nie twój pierwszy raz, chociaż nie wiem, czy to prawda.
 2. Może jakaś aktualizacja taryfikatora banów oraz zabaw w regulaminie? Pousuwać podpunkty, które się powtarzają, dodać coś, przenieść, zmienić itd... Pozwolę sobie wypisać podpunkty w taryfikatorze, które się powtarzają: pkt 8.21 oraz 9.7 pkt 8.18 oraz 9.5 pkt 8.19 oraz 9.3 Tutaj które wymagają przeniesienia: 8.4 oraz 8.5 do "Bany na ct" Do Taryfikatora proponuje dodać: Nieumiejętna gra po stronie ct - 1 dzień bana na ct. (ewentualnie) -> 7 dni bana na ct -> Perm na ct. Brak kultury na FK - 1 dzień Za brak mutacji rzadko banujemy z bomby permanentnie, wiec proponuję dopisać coś w stylu: Upomnienie -> 30 minut mute -> 2h mute -> 1 dzień mute -> perm. Za "prowokowanie więźniow" proponuje dopisać: Upomnienie -> Ban na 1 dzień Za "mylenie więźniów": Upomnienie -> ban 3 dni A jeżeli chodzi o zabawy to dopisać... Zabawy które nazywają się "Polowanie" oraz "Survival" W nagłówku "12. Opis zabawy oraz zasady" można zauważyć że nie ma opisanych wszystkich zabaw.
 3. Nie spełniasz wymagań, na serwerze zdarzy ci się wysłać obraźliwego binda. Moim zdaniem nie jesteś przykładem dla innych graczy. Jestem na NIE.
 4. Co prawda straciłeś guarda, lecz każdy zasługuje na drugą szanse. Nie sprawiasz żadnych problemów, przestrzegasz regulaminu i coś tam czasem pomożesz. Jako Guard byłeś chyba najaktywniejszy ze wszystkich... Jestem na TAK!
 5. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @crate● Najlepszy gracz serwera: @krzysiek12● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @howlie● Najlepszy administrator: @offen● Najlepszy strażnik: @Scroll● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @c9nn● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @offen● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @PortiZ● Największa gaduła na serwerze: @SnuFFy● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @krzysiek12● Najlepszy buntownik na serwerze: @M!ky● Najmniej buntujący się więzień: -● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @crate● Najlepszy gang serwera: RapidSpeed● Największy lizus serwera: @Jeremaya Gattwold● Największy zgrywus na serwerze: @krzysiek12● Największy mądrala serwera: @SnuFFy
 6. 1. Twój nick: Suiryu 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 7. Twój nick: Suiryu Nick podejrzanego*: Trox Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_1:0:537875288 Data (dzien, gg:mm) zajścia: 21 marca Twój dowód*: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_fortify_v2-1584807060-1584809712.zip Rodzaj cheata*: WH i prawdopodobnie aimbot. Nazwa mapki: JB_fortify_v2 Czasy podejrzanych akcji*: 07:40 ( Cały CodMod ) IP /Nazwa serwera: Jailbreak
 8. Na chacie głosowym, jak i tekstowym umiesz się zachować, nie słyszałem z twojej strony nigdy żadnych obelg w stronę innych graczy. Podanko nawet nawet, ale moim zdaniem mogłoby być lepsze. Znajomość soursebans jest do nauczenia, jak wspomniał powyżej scroll. Nie będę tutaj pisał, jaki to ty nie jesteś, ponieważ koledzy na górze już wypisali twoje atuty. Nie sprawiasz problemów, nie posiadasz na swoim koncie żadnych Banów oraz mute'ow. Doświadczenie zerowe, ale gdzieś musi być ten pierwszy raz. Jestem na tak.
 9. Podanie ładnie rozpisane, mi osobiście problemów na serwerze nie sprawiasz, lecz nie jesteś nawet blisko osiągnięcia wymaganej liczby godzin. Pograj jeszcze trochę, przyglądaj się różnym sytuacją na serwerze, żeby nabrać jakiegoś doświadczenia oraz wiedzieć jak radzić sobie w danej sytuacji z graczami i nie tylko. Aktualnie jestem na nie z powodu twoich godzin na serwerze.
 10. Nick na forum: Suiryu Cyfra/Liczba: 83
 11. Suiryu

  Propozycje map

  JB_Monopoly https://gamebanana.com/maps/192329
 12. Byłem przy tym. Jak powiedziałem Poldkowi, żeby zmienił ten avatar to od razu to zrobił. Uważam, że pisząc tę skargę chcesz po prostu większej kary dla Poldka niż zwrócenie uwagi... No cóż, twój wybór. Jakbym był, na twoim miejscu też bym chciał większej kary dla tego kogoś.
 13. Patrząc na twoje podanie oraz zachowanie na serwerze mogę stwierdzić, że: Podanko jest ładnie rozpisane, odpowiednia aktywność jest posiadana. Nie sprawiasz problemów na serwerze oraz udzielasz się, wtedy kiedy musisz i bardzo rzadko łamiesz regulamin. Twoją jedyną "wadą" jest brak doświadczenia, lecz myślę, że każdy gdzieś zaczynał swoją przygodę z rangą więc, czemu nie zacząć tej przygody tutaj z nami. (wariatami pozdro) Jestem na tak.
 14. Pamiętam tę chwilę, gdy odrzucili ci poprzednie podanie na guarda, z tego powodu niektórzy gracze zaczęli robić z ciebie podśmiechujki. Pomimo cierpkich słów osób trzecich nie dałeś się sprowokować, nie odwalałeś, zachowałeś klasę i nawet nie odpowiadałeś, bo wiedziałeś, że tylko sobie zaszkodzisz. Poprzednie podanko odrzucone a ty dalej próbujesz, starasz się, przestrzegasz regulaminu, pomagasz... Nawet mi dodawałeś otuchy, gdy byłem strażnikiem przez pierwsze dni. Często, gdy osoby proszą cię o pomoc to, odpowiadasz w taki sposób, żeby tym samym nie łamać regulaminu, co czyni cię w moim mniemaniu bardziej smart od innych graczy. Mam na myśli sytuacje, gdy osoba potrzebuje pomocy i odpowiada 50 osób na raz. Niby mutacja jest twoją wadą, lecz jeżeli chodzi o mnie, mi twój głos nie przeszkadza i myślę, że reszta też by się przyzwyczaiła. Co tam jeszcze... No doświadczenie posiadasz, co czyni cię, że tak powiem "z bomby" dobrym guardem... Jesteś doświadczony i otwarty... Jestem na tak, ponieważ oprócz tych "kadencji" raczej nie widzę w tobie żadnych niedokładności na tę chwilę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines