Jump to content

Suiryu

Strażnik JB CS:GO
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  10h 4m 32s

Community Reputation

4 Neutralny

About Suiryu

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  Suiryu
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nick: Suiryu serwer na którym masz admina(gdy potrzeba): JailBreak Ranga: Guard link do tematu(potwierdzenie):
 2. 1. Nick: Suiryu 2. Imię: 3. Wiek: 18 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Jest posiadany. 6. Składka (TAK/NIE): TAK (ale nie od razu). 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/991044 8. Parę słów o sobie**: Mam 18 lat, Jestem osobą uczciwą, praktyczną, tolerancyjną oraz sprawiedliwą. Niestety jestem leniwy i czasami zdarza się, że jestem niezdarny, na serwerze gram około miesiąca, tak zdaje sobie sprawę, że po moich godzinach tego nie widać bywały dni gdzie nie mogłem nadrobić swojej aktywności. Na serwerze służę pomocną dłonią, Chętnie zawieram znajomości na serwerze, nawet jeżeli jakaś osoba nie ma mutacji, to nie należy go od razu odrzucać, ponieważ taka osoba może być na prawdę w porządku osobą. Na serwerze nie sprawiam problemów oraz bardzo staram się przestrzegać regulaminu. Lubię sobie czasem obejrzeć jakieś anime albo jakiś serial dla relaksu. Zazwyczaj gram w gry komputerowe, lecz to nie znaczy, że jestem jakiś wykluczony społecznie. Jestem miły dla innych oraz kulturalny, bo sam nie chciałbym, żeby ktoś odnosił się do mnie po chamsku. Nie jestem typowym materialistą, wiem, że pieniądze to nie wszystko i nie zawsze dają szczęście. Staram się też bardziej kształtować swój charakter. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Zdaję sobie sprawę, że jest 9 osób w administracji, ale uważam, że dodatkowa pomocna dłoń nie zaszkodzi. Chęć pomocy dla administracji to nie jest jedyny powód, bardzo rzadko zdarzają się, sytuacje gdzie nie ma administracji... Dlatego ja chciałbym sprawić, że w ogóle nie będzie takich sytuacji. Zostając, strażnikiem nawet na próbę sądzę, że zrobiłbym, dużo tym samym sprawiając, że ludziom na serwerze, nowym, jak i weteranom grałoby się lepiej. Chciałbym posiąść tę rangę, ponieważ, pilnowanie porządku na serwerze sprawiałoby mi przyjemność, no i w sumie... Chęć zabicia czasu oraz posiadanie czegoś więcej do roboty niż wykonywanie poleceń ct'ków, buntowanie się, bawienie się, zarządzanie gangiem oraz prowadzenie po stronie ct. (tu doszłoby parę obowiązków strażnika :P). 10. Steam_ID: STEAM_0:0:147728057 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W wolne od 2h do 6h w dni szkolne od 1h do 3h. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni szkolne zaczynam grę od 15:30 jak kończę wcześniej to od 14:00. Jeżeli mam wolne to od 13:00. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1018h (prawie wszystkie godziny na Jailbreakach) Nie lubię grać rankedów jak już to 4fun. 14. Czy przeszedłeś pełną mutację? (TAK/NIE):TAK. 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem pod innym nickiem, na jednej serwerowni miałem nawet możliwość rozpatrywania skarg i odwołań. (demka tam nie działały btw xD) ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 3. Nick na forum: SuiryuCyfra/Liczba: 100
 4. Suiryu

  Propozycje

  Ogólnie jak ktoś zginie na chowanym to widzi czarny ekran... Może zamiast tego czarnego ekranu dać jakieś 2048 albo jakiegoś snake'a?
 5. Witam. Od niedawna zacząłem grać na Jailbreaku i nawet fajnie mi się tutaj gra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines