Jump to content

Suiryu

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 8h 58m 13s

Community Reputation

50 Dobry

4 Followers

About Suiryu

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Suiryu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO

Recent Profile Visitors

323 profile views

 1. Ciekawy z ciebie przypadek, dlatego że: Masz fajną aktywność oraz nie zauważyłem, żebyś sprawiał jakieś duże problemy na serwerze. Z drugiej strony miałem okazje napatoczyć się na parę następujących sytuacji: - Sugerowanie na chacie, że już się jest w administracji. - Komentarze typu: A po co na tym DC siedzicie? Może info sobie podajecie? Itd... Nie mam pojęcia czy to było na poważnie, ale wiem, że to było wścibskie i dla niektórych irytujące. - Nadużywanie mikrofonu. - Podpowiadanie tt-ct. Szczerze? Gdybym nie miał rangi administratora, to nie wiem, czy brałbym z ciebie przykład jako gracz. Nie uważam cię za osobę specjalnie wyróżniającej się na serwerze, podobno pomogłeś wielu osobom, fajnie by było zobaczyć wypowiedzi tych osób pod tym podaniem jako jakiś dowód... Nic do ciebie nie mam, jestem w stosunku do ciebie neutralny, nawet zdarzyło nam się zamienić kilka słów na privie... Aktualnie jestem na NIE. PS: Jeżeli to faktycznie przez jaranie, to nie jaraj
 2. Chętnie zobaczyłbym cię wśród administracji. Można z tobą pożartować, nie prujesz się o byle co, nie widać z twojej strony żadnych prowokujących zachowań oraz przestrzegasz regulaminu na serwerze. Widać, że ci zależy. Co tu dużo mówić... Jestem na tak.
 3. Nick na forum: Suiryu Cyfra/Liczba: 100
 4. W tej edycji nie podobało mi się: - Przesadzona ilość respektu... (zwłaszcza jak ma się bossa mafii) - Częstość dropienia bluntów. - DMG z kosy W tej edycji podobało mi się: - Zwiększenie nagród dla osób które starają się dotrwać do końca rundy. - Zmiany cen w sklepie dla ct. - Mapy - Zmiany w regulaminie, taryfikatorze. - Eventy W następnej edycji chciałbym zobaczyć: - Więcej zabaw. - Nowe rasy oraz zwiększenie cen do ulepszenia rasy. - Dodanie możliwości kolorowania terrorystów celownikiem. (Jak dzielisz TT na drużyny to wybierasz kolorek i nick z listy... Moim zdaniem lepiej by było kolorować terrorystów najeżdżając na nich celownikiem i klikając kolorek z listy) - Możliwość wybrania pojedynku na zeusy podczas życzenia.
 5. Imię: Czarek Nick: Suiryu Wiek: 18 Znajomość SourceBans (1-10): 10 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 1 - 4h Staż na serwerze: 296h STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255721842 Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nazwa: Cswild (sieć już od dawna nie żyje, dlatego przeniosłem się tutaj) Miałem coś w stylu zastępcy opiekuna odpowiedzialnego za rozpatrywanie skarg oraz odwołań od banów. Ranga nazywała się: Banteam. Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Uważam, że aktualnie wszystko funkcjonuje, jak należy. Sądzę, że jako administracja wykonujemy swoje obowiązki nienagannie. Jesteśmy zgraną, dobrą ekipą i nie widzę sensu, żeby cokolwiek zmieniać w administracji. Jednak nie wykluczam wprowadzenia niektórych późniejszych propozycji napisanych przez graczy w przyszłości na serwer. Nie ma sensu wprowadzać czegoś na siłę, żeby słówka w podaniu się zgadzały. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie Admin na serwerze JB. Dlaczego akurat Ty: Zostając zastępcą opiekuna, przyspieszyłbym tempo pracy w dziale JB. Chcę przez to powiedzieć, że wykonywałbym swoją pracę jako zastępca na forum w jak najbardziej szybki, efektowny i możliwy sposób. Mój kontakt z graczami jest dobry i nikt nie czuję się gorszy w mojej obecności. Na serwerze jakiś przykład daje oraz chwalę graczy którzy, również dają jakiś przykład. Nikt nie jest idealny, czasem popełniam błędy, natomiast szybko je naprawiam i są one nieznaczące. Pomimo mojego stażu mogę stwierdzić, że mam spore doświadczenie i jako zastępca poradziłbym sobie. Do graczy podchodzę ze sporą empatią i uważam, że nie jestem już taki spięty jak wcześniej.
 6. Nie, jak coś będzie, to się odezwę. Jest git. Nie ma takiej rzeczy, lecz wierze że i tak pojawi się coś ciekawego. Nie. Zauważyłem. że gracze po stronie ct dają Chowanego albo polowanie w celu nabicia dolarków. Dolarki te są wykorzystywane do zakupienia ciężkich kamizelek itd... Może by tak przyznać dla ct jakąś początkową sumę dolarków? np: Zamiast 2000 dolarków to 8000 dolarków na start.
 7. Przyznaje się, zrobiłem tak. Wchodzisz do ct tylko po to, żeby dać zabawę nabić sobie dolarki i wyjść? To chyba logiczne, że dostaniesz bana na ct, jeżeli strone ct wykorzystujesz tylko i wyłącznie do tego celu. Strona ct nie została stworzona, żeby sobie wchodzić, nabijać dolarki i wychodzić. Będąc w ct, masz prowadzić ewentualnie pilnować więźniów, żeby się nie zbuntowali. To zadaniem ct jest dopilnowanie tego, żeby dzień tt był jak najlepszy, to od ct zależy, co ludzie na serwerze będą robić i nie należy traktować ich jakąś farmiarke do expa. Dodam, iż dostałem info, że to nie twój pierwszy raz, chociaż nie wiem, czy to prawda.
 8. Może jakaś aktualizacja taryfikatora banów oraz zabaw w regulaminie? Pousuwać podpunkty, które się powtarzają, dodać coś, przenieść, zmienić itd... Pozwolę sobie wypisać podpunkty w taryfikatorze, które się powtarzają: pkt 8.21 oraz 9.7 pkt 8.18 oraz 9.5 pkt 8.19 oraz 9.3 Tutaj które wymagają przeniesienia: 8.4 oraz 8.5 do "Bany na ct" Do Taryfikatora proponuje dodać: Nieumiejętna gra po stronie ct - 1 dzień bana na ct. (ewentualnie) -> 7 dni bana na ct -> Perm na ct. Brak kultury na FK - 1 dzień Za brak mutacji rzadko banujemy z bomby permanentnie, wiec proponuję dopisać coś w stylu: Upomnienie -> 30 minut mute -> 2h mute -> 1 dzień mute -> perm. Za "prowokowanie więźniow" proponuje dopisać: Upomnienie -> Ban na 1 dzień Za "mylenie więźniów": Upomnienie -> ban 3 dni A jeżeli chodzi o zabawy to dopisać... Zabawy które nazywają się "Polowanie" oraz "Survival" W nagłówku "12. Opis zabawy oraz zasady" można zauważyć że nie ma opisanych wszystkich zabaw.
 9. Nie spełniasz wymagań, na serwerze zdarzy ci się wysłać obraźliwego binda. Moim zdaniem nie jesteś przykładem dla innych graczy. Jestem na NIE.
 10. Co prawda straciłeś guarda, lecz każdy zasługuje na drugą szanse. Nie sprawiasz żadnych problemów, przestrzegasz regulaminu i coś tam czasem pomożesz. Jako Guard byłeś chyba najaktywniejszy ze wszystkich... Jestem na TAK!
 11. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @crate● Najlepszy gracz serwera: @krzysiek12● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @howlie● Najlepszy administrator: @offen● Najlepszy strażnik: @Scroll● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @c9nn● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @offen● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @PortiZ● Największa gaduła na serwerze: @SnuFFy● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @krzysiek12● Najlepszy buntownik na serwerze: @M!ky● Najmniej buntujący się więzień: -● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @crate● Najlepszy gang serwera: RapidSpeed● Największy lizus serwera: @Jeremaya Gattwold● Największy zgrywus na serwerze: @krzysiek12● Największy mądrala serwera: @SnuFFy
 12. 1. Twój nick: Suiryu 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 13. Twój nick: Suiryu Nick podejrzanego*: Trox Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_1:0:537875288 Data (dzien, gg:mm) zajścia: 21 marca Twój dowód*: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_fortify_v2-1584807060-1584809712.zip Rodzaj cheata*: WH i prawdopodobnie aimbot. Nazwa mapki: JB_fortify_v2 Czasy podejrzanych akcji*: 07:40 ( Cały CodMod ) IP /Nazwa serwera: Jailbreak
 14. Na chacie głosowym, jak i tekstowym umiesz się zachować, nie słyszałem z twojej strony nigdy żadnych obelg w stronę innych graczy. Podanko nawet nawet, ale moim zdaniem mogłoby być lepsze. Znajomość soursebans jest do nauczenia, jak wspomniał powyżej scroll. Nie będę tutaj pisał, jaki to ty nie jesteś, ponieważ koledzy na górze już wypisali twoje atuty. Nie sprawiasz problemów, nie posiadasz na swoim koncie żadnych Banów oraz mute'ow. Doświadczenie zerowe, ale gdzieś musi być ten pierwszy raz. Jestem na tak.
 15. Podanie ładnie rozpisane, mi osobiście problemów na serwerze nie sprawiasz, lecz nie jesteś nawet blisko osiągnięcia wymaganej liczby godzin. Pograj jeszcze trochę, przyglądaj się różnym sytuacją na serwerze, żeby nabrać jakiegoś doświadczenia oraz wiedzieć jak radzić sobie w danej sytuacji z graczami i nie tylko. Aktualnie jestem na nie z powodu twoich godzin na serwerze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines