Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

O botach to jest ciezki temat , ale myslimy z Pawlem . Jak juz bedziemy pewni tego to napewno sie dowiecie .

 

 

 

 

Miałem namyśli to co pisaliśmy w tym temacie ponad miesiąc temu

 
 
 
To juz bys widzial ta zmiane , tu  jest dział propozycji i kazdy moze składac rozna propozycje , jak bedziemy zainteresowani to odpiszemy ze została wprowadzona taka lub inna zmiana nie martw sie .
Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem namyśli to co pisaliśmy w tym temacie ponad miesiąc temu.

@Edit: To fajnie jakbyś uzasadniał swój wybór propozycji. Może większość by chciała coś zmienić.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2he odpada, pójdziecie galą  i cały wasz team padnie jak trzech ct bedzie tam je rzucać , Info zostaje 5sek......

Jedyne co można zrobić to kose z napisem cs classic ale muszę obgadać temacik z kimś kto zna się na tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na mało ilość osób na serwerze w godzinach porannych oraz nocnych jestem za wgraniem 10 botów, które zapełniały by serwer, aby gracze mogli sobie pograć. Przy każdym wejściu nowego gracza jeden bot by znikał. Temat był poruszony w tym temacie: http://forum.cs-classic.pl/topic/48511-aktywno%C5%9B%C4%87-graczy/#entry295854. Ruda nie potrafił się wypowiedzieć tam to może uraczy nas swoją wypowiedzią tutaj.

Co do pomysłów, które były proponowane 18 maja przez Damiana, 15 kwietnia przeze mnie i 14 maja przez Zeusa byłoby miło gdyby te kwestie były poruszone przez opiekunów czy wprowadzają je czy nie. Tak to zawsze działało, że gracze większością podejmowali decyzję...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boty odpadaja , 10 sek tez jak dla mnie za duzo .. i jak do tej pory prawie wiekszosc wylewa żale ze zostali zabici , jak by mieli o 5 sek wiecej  to by ksiazki zaczli tam wypisywac , odpada , granaty x2,kolory ,itd, odpada  

Pawel napisal ze nozyk moze zostac wgrany z napisem cs-classic

 

 

 

O tych starych propozycjach co juz sie wypowiedzialem moze Pan ,  Panie Polaczekkk przeczytac wyzej  a nie ciagle nabijasz posty za to powinien byc warn!

Jakies jeszcze propozycje 

 

 

 

 

A i jeszcze jedno ostatnio gracze wybrali autokampa i tarcze miało byc tydzien lub 2  a juz po 2 dniach płacz i problemy kto to wgrał ?? a głosował na Tak , innym sie podobało  i chcieli te 2 tyg pograc  jak bylo napisane , inni od razu chcieli zmiany .. I piszesz gracze o sobie czy masz jakas grupe 3 do 5 osobowa ktora bedzie te zmiany akceptowac i wybierac ...? Odpada 

 

 

 

 

 

 

Teraz bada pisac znowu przez 5 miesiecy i zapytaja sie co z tymi botami :) sami nie czytaja forum :)

 

 

 

 

 

Te boty to super sprawa bo czasem faktycznie serwer ma mało graczy szczególnie rano i poznym wieczorem  :/

 

Nie raz zauważam wchodzą ludzie przy małej ilości graczy chwile siedzą i wychodzą, ponieważ nie dzieje się za wiele...

Boty by zrobiły sztuczny tłum i dzieki temu by zostali Ci co wchodzą zobaczyć czy się coś dzieje  :)

 

chociaż po 2 boty na drużynę w sumie 4 sztuki to już coś  :) a gdy pusty serwer to po 3 szt. w sumie 6 szt.  :D

 
Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te boty to super sprawa bo czasem faktycznie serwer ma mało graczy szczególnie rano i poznym wieczorem :/

 

Nie raz zauważam wchodzą ludzie przy małej ilości graczy chwile siedzą i wychodzą, ponieważ nie dzieje się za wiele...

Boty by zrobiły sztuczny tłum i dzieki temu by zostali Ci co wchodzą zobaczyć czy się coś dzieje :)

 

chociaż po 2 boty na drużynę w sumie 4 sztuki to już coś :) a gdy pusty serwer to po 3 szt. w sumie 6 szt. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wiecie wgl jakie są konsekwencje botów? Nie bez powodu pukawka ich nie chce bo bardzo dobrze obciążają serwer. Później będzie płacz że wam się serwer zacina...

Więcej czasu na info? Po co? Żeby dzieci mogły przeklinać że ich jakiś pier.... kamper zabił? Poza tym na 100 osób na serwie jakieś 3 piszą info... 

Kolorowe granaty? Zbyt 4fun :v

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wiecie wgl jakie są konsekwencje botów? Nie bez powodu pukawka ich nie chce bo bardzo dobrze obciążają serwer. Później będzie płacz że wam się serwer zacina...

Więcej czasu na info? Po co? Żeby dzieci mogły przeklinać że ich jakiś pier.... kamper zabił? Poza tym na 100 osób na serwie jakieś 3 piszą info... 

Kolorowe granaty? Zbyt 4fun :v

Nic dodać , nic ująć. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do graczy na serwerze w godzinach porannych to, nic nie trzeba z tym robić, często jest tak, że gdy wchodzę na serwer ok. godziny 7-dmej rano nikogo niema, czekam max. 10 minut i ktoś wchodzi bo widzą, że ktoś jest.

 

Ja natomiast mam trochę inny pomysł..

Wiem, że może być to głupie, ale przynajmniej rozgrywka będzie ciekawsza, chodzi mi o przenikanie przez graczy, można było by to wyłączyć, wiem, były by problemy z blokowaniem się na respie, ale są też pluginy które umożliwiają przechodzenie przez siebie przez np. 5 sekund od początku rundy, później już można się podsadzać itp.

Na pewno urozmaiciło by to rozgrywkę :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, bo było tak kiedyś i było ciekawiej, a jak gra się tysięczny raz dd2 i ciągle to samo tylko mix składów co mape to zaczyna się nudzić :P

Może by to wprowadzić tylko na czas wakacji np ? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować zlecenie być może dla grafików, lub kogoś kto potrafi takie rzeczy robić, a mianowicie ciekawym pomysłem, może być zmiana wyglądu /top15 czy /rankstats. Jakieś nowe kolory, nie wiem czy da się zmienić język statystyk żeby ładnie napisać coś typu:
efektywność
headshoty
celność 
no i takie tam bajery wiecie o co mi chodzi mam nadzieję mniej więcej.



Kivo
Już to widzę jak stoją w trupie i się blokują, bo boją się o stratę życia. 
To samo anarchia. 
O mój Boże, wyobraziłem sobie gale.

Edytowane przez Mazowiecki Marcin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do graczy na serwerze w godzinach porannych to, nic nie trzeba z tym robić, często jest tak, że gdy wchodzę na serwer ok. godziny 7-dmej rano nikogo niema, czekam max. 10 minut i ktoś wchodzi bo widzą, że ktoś jest.

 

Ja natomiast mam trochę inny pomysł..

Wiem, że może być to głupie, ale przynajmniej rozgrywka będzie ciekawsza, chodzi mi o przenikanie przez graczy, można było by to wyłączyć, wiem, były by problemy z blokowaniem się na respie, ale są też pluginy które umożliwiają przechodzenie przez siebie przez np. 5 sekund od początku rundy, później już można się podsadzać itp.

Na pewno urozmaiciło by to rozgrywkę :D

A z tym byłbym za, i byłem zawsze. Niestety większość wygrała. 

Zdecydowanie lepiej się gra bez przenikania, bo można sobie pomagać. Umyślne blokowanie wiązać się będzie z karą, jak to było wcześniej. Jedynie z przenikaniem na początku rundy przez 7 sekund. 

 

Jeszcze odnośnie graczy o porannych godzinach. Kiedyś pracowałem nad dodaniem mini vipa (ze względu że jest konkurs 15, pełen vip odpada), niestety nie udało się.. Ale to nie znaczy że nie da się, moglibyście poprosić Destroyera - naszego Speca ;) , o stworzenie takiej możliwości bez pluginów typu task_scheduler . 

Czyli w skrócie, stworzenie mini vipa 

 

granaty od 1 rundy[1fb , 1he, 1 smoke]
bron od 3 rundy (m4 lub ak + dgl)
50 armor bez helmu od 0 rundy(na start)

 

mini Vip by sie nie nadpisywal nad VIPow, i godziny 6-10/9 , 22-12 bo potem nie ma sensu i tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym aby w regulaminie był taki punkt:

- Kto przez mikrofon, say  lub say team napisze: Ty cziterze, wyłącz to, on ma aima/wh  podlega karze bana do dni 3.

Już nie raz były sytuacje, obserwuje typa, a tu w jego strone wyzwiska itp. koleś się offa i szukaj wiatru w polu, pewnej akcji nie było ale jednak niepewność jest..

 

a co do przenikania- Kivo jestem za!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym aby w regulaminie był taki punkt:

- Kto przez mikrofon, say  lub say team napisze: Ty cziterze, wyłącz to, on ma aima/wh  podlega karze bana do dni 3.

Już nie raz były sytuacje, obserwuje typa, a tu w jego strone wyzwiska itp. koleś się offa i szukaj wiatru w polu, pewnej akcji nie było ale jednak niepewność jest..

 

a co do przenikania- Kivo jestem za!

 

 

Jestem za tym, tylko może bardziej nie za pisanie "Offaj to" a bardziej za np. " Ten koleś "MarczeFredaCodziennie" Ma haxy !" Czyli zgłaszanie graczy nie na U@.

 

Jak dla mnie w sumie mogło być dodane to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że opiekunowie tutaj tak często zaglądają :)

Twoja wypowiedz nic nie wnosi do dyskusji :P i zasługuje na warna.

 

A co do tych propozycji, to fajnie byłoby nie podsadzac i można na próbę wyłączyć przenikanie, chociaż wątpię że to przetrwa, bo te blokowanie w anarchii, gali... czy innych miejscach aż strach.

 

@Edit. To co pisał Kinolek, to dziwne ze takiego punktu ODD2 nie ma w regulaminie, bo np.w dawnym FFa, które upadło był taki pod punkt:

§3.7. Zakaz oskarżania graczy o cheaty na say'u. Do tego służy u@ [1. Kick. 2. Ban 5 minut – 1 godzinę]

Ten punkt tak jakby się do tego odwołuje. Moim zdaniem musi zostać dodany.

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że opiekunowie tutaj tak często zaglądają :)

My tutaj jestesmy codziennie, i mysle ze nie wiesz lepiej od nas co robimy na forum 

 

 

Ale ze pisze sie ciagle i to samo to nie bede nabijac postow sobie i odpisywal kazdemu jak to robia inni.

 

Juz pare zmian jest w trakcie projektowania lub dokanczania wiec juz nie długo bedzie cos wgrane na serwie .

 

 

 

 

 

A co do tego pkt §3.7. Zakaz oskarżania graczy o cheaty na say'u. Do tego służy u@ [1. Kick. 2. Ban 5 minut – 1 godzinę]

Nie kazdy gra w ta gre 10 lat , sa tez i nowi co nie wiedza o takim czyms jak u@  , i nie ma sensu ich za to banowac mozna upomniec słownie ze do tego jest u@ ale nie banowac 

 

 

 

Przenikanie przez graczy jest lepsze niz blokowanie , podsadzanie i kampienie to gra juz wcale nie bedzie płynna

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności