Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Miłosz napisał:

 

@Wercia.

Serio ciekawi Cie to? Po tym jak skasowałaś mi post chciałem się dowiedzieć czemu, Kasia powiedziała że nie podałaś powodu ukrycia mojego postu! Ignorujesz sytuacje, mimo wszystko potem chciałem się dowiedzieć dlaczego, wszedłem na ts i czekałem na ciebie w twoim kanale, znowu ignorowałaś mnie. A teraz Cie ciekawi kogo z graczy masz w dupie? KŁAMIESZ W OCZY

To że byłeś na ts i czekałeś na mnie, pierwsze słyszę, bo dopiero kiedy wróciłam do komputera, zauważyłam ze ty i Darker, byliście na podkanale. 
Już wcześniej Ci pisałam, i nie będę się powtarzała, jeżeli masz jakiś problem do mojej osoby, zapraszam na pw, bo nie mam zamiaru pisać z Tobą na taki temat, publicznie. 

Ja skończyłam dyskusję z Tobą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Denerwują Cię gracze na respie tt dłużej niż 30 sek?

Mam na to rozwiązanie.

Proponuje licznik u góry ekranu "Na respie tt mozna przebywać np: 20 sek.

Pozdrawiam Węgorz :P 

Edytowane przez Nakurwiam_Wegorza
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nakurwiam_Wegorza napisał:

Siema

Degenerują Cię gracze na respie tt dłużej niż 30 sek?

Mam na to rozwiązanie.

Proponuje licznik u góry ekranu "Na respie tt mozna przebywać np: 20 sek.

Pozdrawiam Węgorz :P 

Odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wercia. napisał:

Odpada 

Temat leży i kwiczy, gdy koleś wychodzi z inicjatywą to odrzucasz ją natychmiast, a pomysł dobry bo by wyręczył admina w spamowaniu na pół mapy o respie.. Zwykłe odpada? Skoro wygrałaś konkurs w kategorii najbardziej udzielającego się w dziale DD2 to uargumentuj chociaż dlaczego odpada? Albo sama wymyśl coś co pomoże wyeliminować problem z kampieniem, bo na razie WYBACZ, ale NIE ZAUWAŻYŁEM poprawy w żadnym stopniu na serwerze, a po coś tutaj jesteś.. A tamten 2 temat odłóżmy na kiedyś, więc odpowiedz jak należy bez płaczków.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wasyl25 napisał:

Może by dodać rangi  od Silvera 1 do Globala

np. za 50 kili Awansuje sie z unrankeda do Silvera 1 

i tak co pare kili zwieksza się ranga

To nie cs:go mod :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wasyl25 napisał:

Może by dodać rangi  od Silvera 1 do Globala

np. za 50 kili Awansuje sie z unrankeda do Silvera 1 

i tak co pare kili zwieksza się ranga

Tak, tak napier*olić zbędnych, do niczego nie potrzebnych dodatków. Czy ODD2 może nie iść za jebany*i trendami i może zostać bez skinów, rang, awansów? Czy tylko dla mnie się liczą fpsy w tej grze i płynność gry, czy tu chodzi oto żeby patrzyć się tylko na jeba*y skin?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wasyl25 napisał:

Może by dodać rangi  od Silvera 1 do Globala

np. za 50 kili Awansuje sie z unrankeda do Silvera 1 

i tak co pare kili zwieksza się ranga

To na 100% odpada.

Mówiłam już wiele razy, i napiszę ostatni raz. Nie będę dodawała za mojej kadencji żadnych skinów, modeli itp, jest to klasyczny dd2, jak sama nazwa wskazuje. 
Na pewno zauważyliście, że praktycznie każdy odd2, ma jakieś skiny, jakieś rangi itp itd, a mało jest tych klasycznych, więc no, stawiam na klasykę tego serwera.

 

Od razu dopowiem, sprawami serwera, będę się zajmowała z mniejszą aktywnością, wszystkie rzeczy, które będę zmieniane/ulegną zmianie, będę robiła, lecz nie wszystko od razu. Proszę to zapamiętać ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuję wgrać nowszy plugin do roundsoundów 

Plugin jest wygodniejszy dla graczy, bo nie muszą wchodzić na forum wystarczy, że wpiszą na serwerze /rs i wyświetla im się lista utworów

Ale z tego co mi wiadomo to pod /rs jst reset statystyk, więc plugin do rsów można edytować i ustawić pod komendę /rsy

PLUGIN DO RSÓW

DODANE

Edytowane przez Nessia.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2018 o 15:38, Wercia. napisał:

To na 100% odpada.

Mówiłam już wiele razy, i napiszę ostatni raz. Nie będę dodawała za mojej kadencji żadnych skinów, modeli itp, jest to klasyczny dd2, jak sama nazwa wskazuje. 
Na pewno zauważyliście, że praktycznie każdy odd2, ma jakieś skiny, jakieś rangi itp itd, a mało jest tych klasycznych, więc no, stawiam na klasykę tego serwera.

 

Od razu dopowiem, sprawami serwera, będę się zajmowała z mniejszą aktywnością, wszystkie rzeczy, które będę zmieniane/ulegną zmianie, będę robiła, lecz nie wszystko od razu. Proszę to zapamiętać ;) 

Za 3 dni mija miesiąc od kiedy to napisałaś i nie ruszyłaś i pewnie też nie myślami nie zaszłaś w ten TEMAT, który ciebie powinien najbardziej interesować jako opiekuna. Skoro zawzięcie chcesz żeby każdy admin wpisywał się na forum raz w miesiącu, to ty masz być inna? Masz mieć coś głęboko w dupie ? i czuć się jeszcze przy tym bezprawnie? Była sprawa na forum niedawno i zamiast zmieniać coś w stosunku do rangi, ty organizujesz turniej.., który w sumie nikogo nowego chyba nie przyciągnął i myślisz że jest okej? Nie, nie jest okej. Prawie pełen miesiąc minął od twojej informacji na temat aktywności, cytując "lecz nie wszystko od razu" Czyli ile mam czekać? może pół roku? żebyś zamiast oglądać swój profil dołączyła do dyskusji na temat twojego serwera(nie ukrywając opiekun jest równoznaczny z właścicielem, niemniej jednak brakuje ci wielu cech i raczej to jest rzecz niezmienna). Pytanie, czemu bez udziału zdania graczy kasujesz pluginy które pozytywnie wpływają na rozgrywke i czynią je prostszą??? W skrócie mam na myśli info o rzucanych granatach na say'u. Jest wiele plusów kiedy widzisz kto rzuca granat, gdzie i jaki to typ granatu, nie zapominając o adminach, jak oni będą egzekwować graczy którzy dokupują he? bez potwierdzenia? na prośbę gracza? bo tak powiedział, równoznacznie można zbanować typa za wh bo ktoś tak napisał?

Nie bierz się za rzeczy których nie ogarniasz, chociaż byś się ludzi na ts zapytała o ich zdanie na ten temat, a nie podejmujesz własny wybór sama. A jaki jest powód usunięcia tego plug? Bo na pewno nie wpływa on na płynność gry, w żadnym stopniu jej nie utrudniał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.02.2018 o 15:38, Wercia. napisał:

Od razu dopowiem, sprawami serwera, będę się zajmowała z mniejszą aktywnością, wszystkie rzeczy, które będę zmieniane/ulegną zmianie, będę robiła, lecz nie wszystko od razu. Proszę to zapamiętać ;) 

Pogratulować pragnę opiekunowi, 2 miesiące minęły i nadal nie uzyskałem odpowiedzi - chyba w elicie sieci należy się jej pierwsze miejsce, kreatywna, pomocna , wybitna .. ale jedynie grafiki Ci wychodzą (szczerze). Gdzie ta pomoc? Bo mam problem, wchodzę na serwer mam dość nietypowy ping zaradź mi łaskawa Pani co mam zrobić aby go obniżyć, dla porównania serwer cod 350 pukawka, pakiet serwera ten sam, opowiadaj co mam zrobić (dla klarowności kieruje temat do Werci) Powiedz mi panienko co trzeba mieć nie tak w główce aby mieć taką wyje*ke, i to jeszcze udajemy że sprawy nie ma? Problemy tak szybko nie odchodzą, a niestety ty sama go wywołałaś.. więc odnieś się do tego jak przystoi, narobiłaś bigosu to teraz go zjedz(chyba tak to się mówi, pozdro esme) . Jeżeli taki poziom starasz się prezentować to mam nadzieje że bez zbędnych jęków odpowiesz dlaczego tyle trwało odpisywanie Ci na ten temat i wgl temat - bo ja nie otrzymałem od ciebie żadnej wiadomości, raczej w formie informacji, foszki odłóż na bok i działaj dziewczynko :give_heart:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako, były admin i gracz dd2, od czasu mojej przerwy obserwuje cały czas co się dzieje z serwerem, i powiem szczerze jest totalne dno, 

Moja propozycja to zmienić Opiekuna serwera zanim serwer zniknie z sieci, zrobić nabór na opiekuna i przyjąć na to stanowisko osobę kompetentną z pomysłem na przywrócenie świetności tego serwera, wybacz Wercia ale jak dla mnie nie nadawałaś się na admina a co dopiero na opiekuna, więc proszę jedynie o wyższych rangą użytkowników o przeanalizowanie pracy aktualnego opiekuna nad serwerem ( nie nad forum),  i wyciągnąć wnioski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bestz napisał:

Witam jako, były admin i gracz dd2, od czasu mojej przerwy obserwuje cały czas co się dzieje z serwerem, i powiem szczerze jest totalne dno, 

Moja propozycja to zmienić Opiekuna serwera zanim serwer zniknie z sieci, zrobić nabór na opiekuna i przyjąć na to stanowisko osobę kompetentną z pomysłem na przywrócenie świetności tego serwera, wybacz Wercia ale jak dla mnie nie nadawałaś się na admina a co dopiero na opiekuna, więc proszę jedynie o wyższych rangą użytkowników o przeanalizowanie pracy aktualnego opiekuna nad serwerem ( nie nad forum),  i wyciągnąć wnioski.

Jestem za

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bestz napisał:

Witam jako, były admin i gracz dd2, od czasu mojej przerwy obserwuje cały czas co się dzieje z serwerem, i powiem szczerze jest totalne dno, 

Moja propozycja to zmienić Opiekuna serwera zanim serwer zniknie z sieci, zrobić nabór na opiekuna i przyjąć na to stanowisko osobę kompetentną z pomysłem na przywrócenie świetności tego serwera, wybacz Wercia ale jak dla mnie nie nadawałaś się na admina a co dopiero na opiekuna, więc proszę jedynie o wyższych rangą użytkowników o przeanalizowanie pracy aktualnego opiekuna nad serwerem ( nie nad forum),  i wyciągnąć wnioski.

 Też Jak najbardziej za,  Jako były admin dd2 też widzę co się dzieje i już nie jest to samo co kiedyś 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponowałbym wgrać plugin na rundę rozgrzewkową 

He zawsze można zmienić na inną broń lub bronie losowe, muzykę również, aczkolwiek trzeba muzykę przekonwertować na plik .wav (Mogę w tym pomóc jak coś) 

Zawsze jakieś urozmaicenie gry i wyluzowanie się przed kamperami :D 

https://amxx.pl/topic/36694-nowa-rozgrzewka-z-mp3-runda-rozgrzewkowa/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zyguś napisał:

Proponowałbym wgrać plugin na rundę rozgrzewkową 

He zawsze można zmienić na inną broń lub bronie losowe, muzykę również, aczkolwiek trzeba muzykę przekonwertować na plik .wav (Mogę w tym pomóc jak coś) 

Zawsze jakieś urozmaicenie gry i wyluzowanie się przed kamperami :D 

https://amxx.pl/topic/36694-nowa-rozgrzewka-z-mp3-runda-rozgrzewkowa/

Ja ci powiem, że ja to obawy mam, Crew tak samo xD

Jak już to może to ? https://amxx.pl/topic/21541-ultimate-warm-up-17/

Crew jest przeciwny muzyce czy ma być. Natomiast dla mnie muzyczka spoko, taka motywująca jakaś :D

Ale tak jak mówię mam wątpliwości i najlepiej jakby sie tu gracze i admini wypowiedzieli czy wgl coś takiego chcą

 

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka musi być

plugin który podałeś jest lepiej przekomplikowany, więc jestem za 😜 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 21:16, PIOTR_xD napisał:

Ja ci powiem, że ja to obawy mam, Crew tak samo xD

Jak już to może to ? https://amxx.pl/topic/21541-ultimate-warm-up-17/

Crew jest przeciwny muzyce czy ma być. Natomiast dla mnie muzyczka spoko, taka motywująca jakaś :D

Ale tak jak mówię mam wątpliwości i najlepiej jakby sie tu gracze i admini wypowiedzieli czy wgl coś takiego chcą

 

 

Jak dla mnie to bomba ten plugin. Dobrze dostosować czas rozgrzewki oraz dobrać dobrą muzykę i będzie git. Moja propozycja nutki : Sobota - Do góry łeb.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka zostanie dodana w najbliższym czasie. Podałem u góry wersje 1.7 jednak znalazłem 1.7.1. Z tego co wyczytałem posiada losowe bronie więc jest lepsza od tamtego.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=123134

/edit - Jednak nie ma losowych broni xD

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wasyl25 napisał:

Przedłuzyć jeszcze rozgrzewke do 3-5 min bo 1 min to troche zamało ;d

Można zrobić na taki sam czas jaki ma muzyka - 2:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wasyl25 napisał:

Przedłuzyć jeszcze rozgrzewke do 3-5 min bo 1 min to troche zamało ;d

Rozgrzewka to rozgrzewka, nie może trwać za długo, a jeżeli chcecie zwiększyć czas jej istnienia, to proponuje max 1:30, ewentualnie 1:45, bo dłużej nie ma sensu.

Edytowane przez Zyguś
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Zyguś napisał:

Rozgrzewka to rozgrzewka, nie może trwać za długo, a jeżeli chcecie zwiększyć czas jej istnienia, to proponuje max 1:30, ewentualnie 1:45, bo dłużej nie ma sensu.

60 sekund mija bardzo szybko, przedłuże do 90 sekund, 

4 godziny temu, Mlody_Desperados_ napisał:

Muzykę na rozgrzewce max 30 sek bo to irytujące jest.

Jaki sens bedzie to miało jak rozgrzewka trwa więcej niż muzyka. Albo muzyki nie ma wcale albo jest caly czas. Zawsze możesz wyciszyc mp3 w ustawieniach. Ewentualnie:

bind "klawisz" "mp3 stop"

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności