Skocz do zawartości

Podanie PaSzTeT'a


PaSzTeT

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartek Nick: PaSzTeT Wiek: 16lat (21 stycznia 17) Znajomość AMXX[(1/10): 8.5/10 - Amx Mod 9.5/10 Mikrofon(tak/nie): Tak, ale dopiero w czwartek ponieważ dostanę nowy komputer (w tym mam zepsute wejście na słuchawki) Składka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]*: niezabardzo Steam/NS: Steam Kontakt: GG: 42115413 Skype: Podam w czwartek Dlaczego ty?: Ponieważ na serwerze jestem najczęściej rano i wieczorem gdy jest najwięcej czitów, 2 razy miałem własną serwerownię i się na tym znam, więc po co mam siedzieć na serwerze i patrzeć jak grają czity skoro mogę pomóc się ich pozbyć. Ilość godzin przegranych na serwerze: Ponad 10godzin Link do Reklam:1. http://cs-polska.pl/viewtopic.php?p=40742#40742Narazie dałem 1 reklamę ponieważ gdy podanie zostanie odrzucone, żeby praca nie poszła na marne. Dorobię 9reklam gdy podanie zostanie przyjęte :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, brak rekalam, składki, słaba aktywność na forum.

Reklamy będą na 100% gdy będę pewien, że dostanę admina.Składki są nieobowiązkowe.Wydaje mi się, że Admin ma byc na serwerze nie na forum, na forum będę często gdy zrobię komuś SS'y i będę czekał na ich wrzucenie :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Nie1. Nie zależy ci na serwie/sieci tylko na własnej dupie sądzę tak po tym tekście

Reklamy będą na 100% gdy będę pewien, że dostanę admina.

2. Mało godzin przegranych3. 12 postów i już jeden warn kiepsko to widzę4. na serwie jesteś rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za 2 wypowiedź w tym samym temacie ale ja proponuje ban dla paszteta na forum i serwerze tak żeby nie miał szans nic zepsuć a taki miał zamiar

Ale ja sobie tylko jaja robie... Chciałem zbanować serwer cały itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpisuje się pod postem od Blip'a ale admin nie jest do zabawy, to jest odpowiedzialne stanowisko , proponuje dla cb żebyś już nie dodawał komentarzy bo spamisz od własnym poaniem a to zile świadczy o tobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności