Skocz do zawartości

Vip oraz odznaki na serwerze FFA+BF2 ( Promocja)


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Co daje Vip na serwerze FFA + BF2

 

- Kamizelka + keflar

- 1 He co rundę

- 2 FB co rundę

- 1 SG co rundę

- Defuse kit

- Noktowizor

- Dodatkowe życie za zabójstwo ( 10-HS /// 5 - normalnie)

- Dodatkowa kasa za zabójstwo ( 500-HS /// 300- normalnie)

- Ma 1/2 szansy na pełny magazynek za zabójstwo

- Napis Vip w tabeli wyników

- Vip widoczny na liście /vips

- Prefiks pod nickiem

- Dostaje kasę za podłożenie bomby

- Dostaje kasę za rozbrojenie bomby

- Przywitanie gdy wchodzi na serwer

- Dostaje kase za przeżycie rundy

- Od 2 rundy co runde dostaniesz 5 zestawów broni do wyboru AK47+Deagle, M4A1+ Deagle,Krowe+Deagle,Shotguna +Deagle,AWP+Deagle (to bedzie dostępne od jutra)

 

Cena Vipa : 9 PLN (11.07 PLN z VAT)/miesiąc

 

2 miesiace - 17,22 PLN

 

3 miesiace - 23,37 PLN

 

4 miesiace - 30,75 PLN

 

Kupisz go w naszym sklepie :

 

 

 

 

http://shop.cs-classic.pl/#kup/vip

 

 

Jest także możliwość przeniesienia odznak i fragów na inny nick ( dostępne jest to za 4,92 zł płatne SMS-em )

 

 

 

Od dzisiaj ogłaszam promocje na naszym serwerze BF2:

 

-Za zakup Vipa na 2 miesiące dodatkowo dorzucana jest wybrana odznaka ( jeśli masz na serwerze weterana to dostaniesz experta) maksymalnie do poziomu expert.

 

- Za zakup Vipa na 3 miesiące dodatkowo dorzucana jest odznaka expert ( nieważne jaka masz na serwerze)

 

 

- Za zakup Vipa na 4 miesiące dorzucana jest odznaka ze stopniem profesjonalista.

 

 

 

- Wszystkie zakupy powyżej 4 miesięcy uzgadniam na pw (odznaki również)

 

 

 

 

 

 

Wszystkie odznaki które występują na serwerze BF2 dostępne są do kupienia u mnie lub u H@.

 

Cennik:

Podstawowa- 4,92 zł

Weteran- 7,38 zł

Expert- 11,07 zł

Profesjonalista- 17,22 zł

 

                         Więcej informacji pod numerem gg/pw

 

 

                             Opiekun serwera ( soot ) : 7305977

 

                                       H@ ( -_- ) : 35376970

Edytowane przez soot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra inicjatywa, na pewno przyniesie sporo zysków bo "gimbusy" będą kupować odznaki bo są słabi i nie potrafią bez pomocy :)



daje w "." jako skrót myślowy :] chodzi mi o grupę kolokwialnie zwaną gimbaza :] nic nie mam do przedstawicieli gimnazjów :)))



 

Edytowane przez Luke
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy promocje działają wstecz? Warto się zgodzić z Lukiem, może mniejsze zyski co do odznak? Jeżeli to możliwe.

[Edit] Nikt nie powiedział, że serwer nic nie kosztuje jednak łatwo zaburzyć linię pomiędzy grą, a wykupywaniem danych możliwości stąd pojawiło się moje pytanie, dlatego również dopisałem "Jeżeli to możliwe", ponieważ rozumiem zaistniałą sytuację, która jest wymuszona przez finanse. Więc wyluzuj, bo tak jak Ty 'dbasz' o serwer tak ja, czy w tej sytuacji również Luke, staramy się dbać o rozgrywkę na nim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wy myślicie ze serwer nic nie kosztuje ?? 

 

@ Luke mówisz ze jest to przykład komercjalizacji....oki  gracze nie muszą kupować Vip-ów, odznak ty będziesz opłacał serwer. 

 

@eiden7 nie promocja jest od dzisiaj i myślę ze raczej takie cen zostaną.

 

 

Jeszcze raz zobaczę jakaś wypowiedz nie wnoszącą niczego do tematu od razu jest raport. Luk jeśli zobaczy twoja wypowiedz jakiś moderator będziesz miał pewnie warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra inicjatywa, na pewno przyniesie sporo zysków bo gimbusy będą kupować odznaki bo są słabi i nie potrafią bez pomocy :)

 

 

 

 

 

Czemu odrazu gimbusy? Tak sie sklada ze ja jescze chodze do "gimbazy". Nie mów żę gimbusy bo nie tylko "gimbusy" kupują odznaki, to jest ich sprawa a nie Twoja... Tak sie składa , żę Jestem "gimbusem" i jedno wiem , że Jestem lepszy niż Ty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymam się od dalszych komentarzy. Jedno jest pewne, odznaki i vipy to genialny chwyt marketingowy, który może przynieść wsparcie dla servera. Jak to ma się do istoty rywalizacji i esportu? zostawiam do własnych przemyśleń :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnie za soot'a i sprecyzuje pojęcie gimbusa, żeby uciąć temat:

Żeby dostać odznakę - experta lub profa - trzeba kupić Vipa na kilka miesięcy stąd takie, a nie inne promocje. Zgadzam się, że przy wykupie kilku miesięcy są to spore różnice, ale też nie małe pieniądze, których potrzebuje sieć serwerów.

Gimbus - to określenie dzieci, które czuję się za dorosłe w gimnazjum, tak to można ładnie ująć, a nie odniesienie do wszystkich gimnazjalistów. Polecam trochę dystansu rappid.

Zgadzam się z Lukiem, że nie powinno się tak wpływać na rozgrywkę, ale to tak samo jak nie powinno się pracować po dwanaście godzin. Co zrobisz kiedy trzeba tak, a nie inaczej.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Od 2 rundy co runde dostaniesz 5 zestawów broni do wyboru AK47+Deagle, M4A1+ Deagle,Krowe+Deagle,Shotguna +Deagle,AWP+Deagle (to bedzie dostępne od jutra)" jest napisane przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappid - opcja zarezerwowana dla adminów, pomysł bezsensowny, bo przy większej ilości vipów będzie spam i dodatkowe zadanie dla adminów z ogarnianiem ogólnego + możliwość podpowiadania. Przemyśl pomysł zanim go rzucisz, bo z tego co widzę to na siłę piszesz by pisać.

[Edit]
Powiedz mi czemu to by miało służyć, jakie są tego jakiekolwiek plusy czy zostosowania? Według mnie @Say jest zarezerwowany dla adminów i tak powinno zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności