Skocz do zawartości

Skarga na ADM Ruskiee


We LoVe SeX

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  [:*] [We <3 SeX] [*:]

2.Nick admina/gracza który zawinił: Ruskiee
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 18.04.2014 - 10:14
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Brak, jedyne co to tylko gracze
6.Opis sytuacji:
Więc tak nie wiem wgl. jakim cudem ten ktoś dostał ADM zawsze był wulgarny i łamał zasady jak tylko Admini opuszczali serwer, ale chodzi mi teraz o to że ma wszystko w dupie i nie wykonuje swoich obowiązków... przykladowa sytuacja zanim było losowanie moda ktoś wszedl do kampy i zostal survkiem no i zombie chyba z 4 weszlo tam i nie dalo mu wyjsc a Ruskiee nic nie robil gdzie kazdy mu pisal tylko juz po 1 min zapytal czy wyjda z kampy i wypuszcza survka gdzie go za sekunde zabili nic z tym  nie zrobil, druga sytuacja rzucam w kampie siedza 2 osoby i 2 osoby nad kampa rzucilem granat i nie wiem dlaczego nie zabilo 4 ale nie warzne :D zarazilo tylko 3  czyli w kampie byl 1 zm i 1 human zm go nie bil bo to chyba koledzy byli zglaszalem to Ruskiee'mu z 3 razy nic z tym nie zrobil, zadawal tylko głupie pytania dlaczego i za co ban? no przepraszam ale kto tu jest ADM on czy ja , mi takie pytania zadaje? powiedzialem mu zeby dostal bana ten zm bo nie wykonuje swoich celów mapy które go obowiązuja to Ruskiee do mnie z tekstem "nie jestem twoim służącym" no kura mac za przeproszenie to co on tam robi? to są chyba jego obowiązki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 sami wchodzicie do kampy jak jest surv i piszecie żeby banować sura. Po 2 jesteś wulgarny (sprawdzicie logi na u@) Po 3 sam -_- powiedział że przd banem mam sprawdzać a nie banowac jak leci bo wy piszecie na  u@ wiec .  Po 4 1.9 Admin służy pomocą , lecz nie jest Twoim sługą !  I nie mam nic do powiedzenia  Do tego szantażujesz . Do Tego światkowie jaki jesteś wulgarny . Gdy byś napisał ostatnio sytuacje na u@ a nie pisał na ogólnym to bym coś z tym zrobił a ty mi piszeszz na ogólnym więc ja  nie wiedziałem o co Ci chodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1, Ruskiee, ale co tu jest w sprawdzaniu czy survivor kampi czy nie kampi jak widzisz że kampi to najlepiej dać kicka na upomnienie lub chyba że ty wolisz dać bana... Po 2 jest wielu graczy co nie wchodzą do kampy survivalowi bo wiedzą co mają robić, czyli wypuszczenie go... 

 

Daję okejkę 3lu za dobry komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha . Chwile mnie nie ma , a tu takie rzeczy się dzieją :)

Admin nie zawsze wszystko widzi , musi ogarniać 20 osób, które nie zbyt chętnie piszą na u@ , a jak już coś napiszą to i tak trzeba to dekodować , aby zrozumieć o co im chodzi.

Tyle w temacie.

 

Dziękuje , pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności