Jump to content

Skarga na "Serwer"


AutRize

Recommended Posts

Skarga dotyczy tego, iż na serwerze rzadko miewa się admina co powoduje częste wchodzenie na serwer, nazwę to po imieniu "Bachorów" którzy mają WH albo Aim'a :)
Często skanują z respa na respa...Mini teleporter teleportuje się na Spawn przeciwnej drużny co powoduje zabiciu około 20%-60% (zależy od lvl) Prosiłbym administracje o zaglądanie na serwer i pozbycia się tych "Szkodników" :) (Zaje*istych słów użłem)

Link to comment
Share on other sites

adminow jest 10 nie dodam 30 adminow byle komu bo bedzie wiekszy syf. Zawsze mozesz wejsc na forum i zglosic na sb to sie ktos pojawi.

Link to comment
Share on other sites

W tym problem jest, że nie mam 10 postów (nie chce spamić gównami na forum) i nie mam prawa do pisania na SB ;/ I nie chodzi mi o to by adminów było 30 tylko, żeby zrobić porządek z tym "czymś" bo nie tylko mi ale też innym przeszkadzają te dzieciaki podam przykład z dzisiejszej mapki "pool" (nie znam całej nazwy :x) tam to była masakra flash na nasz resp, potem  teleport tych "Mini teleporterów" i już przegrana i tak przez 10 minut bo czekać trzeba było na rtv...do tej rozwałki nie dodałem jeszcze, że z 10 osób miało wh lub aim'a ;)

Link to comment
Share on other sites

Co prawda to prawda, mimo co raz większej ilości adminów, są oni dość rzadko na serwie.Po godzinie 23 nie da rady normalnie grać, bo 90% servera gra na aimie albo wh. Wg mnie dobrze byłoby zrobić jakiś grafik, który pokazuje, o której godzinie i w jakie dni będą dostępni admini na serverze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z AutoRize np. w tej chwili jakieś dziecko spiewa na serwerze ratata .

Czesto widze czity, albo osadzaja mnie mowiac "spierdal*aj zaraz wejdzie admin juz cie nie ma " itp., admin by to przychamował pisząc o kulturze panujacej na serwerze :)

Link to comment
Share on other sites

 

Wg mnie dobrze byłoby zrobić jakiś grafik, który pokazuje, o której godzinie i w jakie dni będą dostępni admini na serverze.

Może jeszcze i miesięczne wynagrodzenie? Ten pomysł odpada, bo admini to zwykli ludzie, którzy wchodzą gdy mogą..

A co do ogółu tematu to true, jakiś czas nie grałem i można zauważyć więcej syfu i więcej nadpobudliwych dzieci, ale co zrobić, nie zakażemy im przecież grać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na serwie w każdej wolnej chwili. Rano nawet gdy wstaje włączam cs'a i odrazu wbijam na serwa zobaczyć czy niema tych "szkodników" 

Dziennie na serwie jestem około 6 h 

Rano około 2-3 h i wieczór to więcej w godzinach 19-23. 

Ja się staram pomóc tyle ile z mojej strony mogę .

Link to comment
Share on other sites

Problem jest pewnie w tym sensie, że godziny paru adminów się pokrywają przez co rano czy wieczorem mogą być puste godziny. Opiekun serwera zawsze może to sprawdzić i się tym zająć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy